X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

اخراج دو مجری معروف voa یه دلیل فسا اخلاقی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:هزینه میلیاردی دولت آمریکا در تاسیس و اداره شبکه صدای آمریکا ()VOA این رسانه اصلاً موفق نبوده و مخاطب چندانی بدست نیاورده و در آمارگیری مخاطبان سایت‌های ضد انقلاب در پایین‌ ترین رتبه‌ها قرار دارد.

روز گذشته انتشار خبر قطع همکاری “نگار مرتضوی” و “مهشید ندیری” با شبکه VOA ( صدای آمریکا ) در سایت‌های ضد انقلاب باعث شد تا بار دیگر شکست و باندبازی این شبکه مطرح شود.

شکستهای پی در پی این شبکه ضد انقلاب کنگره آمریکا را بر آن داشت تا با اعزام گروه تحقیق و نظارت علت شکست را بیابد این گروه تحقکشورهای غربی و آمریکا با راه اندازی و حمایت از صدها شبکه ماهواره ای فارسی زبان در پی سلطه فرهنگی و تأثیرگذاری سیاسی خود هستند و با وجود هزینه میلیاردی دولت آمریکا در تاسیس و اداره شبکه صدای آمریکا ()VOA این رسانه اصلاً موفق نبوده و مخاطب چندانی بدست نیاورده و در آمارگیری مخاطبان سایت‌های ضد انقلاب در پایین‌ ترین رتبه‌ها قرار دارد.
شکست رسانه ای صدای آمریکا ناشی از فساد اخلاقی ، باندبازی و فساد مالی برنامه سازان و مجریان این شبکه است که طبق اخبار منتشره از کارمندان سابق این شبکه گفته میشود: اخراج “جمشید چالنگی” توسط واحد حفاظت صدای آمریکا٬ به علت شکایت “ستاره درخشش” از تعرض وی بوده است که علی رغم انکار چالنگی تصاویر دوربین‌های مدار بسته حکایت دیگری داشته است.
چند ماه قبل نیز “رودابه بختیار” مشاور بخش فارسی صدای آمریکا و “کاوه باسمنجی” از اعضاء تحریریه این رسانه از کار برکنار شده بودند.
بعضی از اخراجی‌ های این شبکه به همراه “محمد نوری زاده” با دریافت پول از شاهزاده مرتجع عربستانی شبکه ایران فردا را راه انداختند که چون گذشته موفقیتی بدست نیاورند.

ارسال نظر