X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

استاد ایرج: ناصر ملک مطیعی دوباره زنده شد!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

http://www.padida.ir/UserFile/50fa797f3ad646c565a884e7c1935a061.jpg

 

حسین خواجه امیری( ایرج) استاد آواز ایران از انتشار آلبوم جدیدش در آینده نزدیک خبر داد. استاد ایرج که پیش از این آلبوم «قصه زندگی» را به سبکی متفاوت تر از کارهای قبلی اش منتشر کرد در گفتگو با شبکه ایران درباره آلبوم جدیدش گفت: این آلبوم به زودی به بازار موسیقی می آید و مجوز آن گرفته شده است. در این آلبوم که قطعه ای با نام «گنج قارون» قرار دارد که شعر و تنظیم آن متفاوت با ساخت قبلی این کار است.
پیش از این بهنام خدارحمی درباره این آلبوم اعلام کرده بود:«این آلبوم هفت قطعه است که سبک و فضای آن با آلبوم قبلی استاد ایرج کاملا متفاوت است و شبیه سبک کارهای قدیمی ایشان می باشد و با ارکستر بزرگی جمع آوری شده است. آهنگساز و تنظیم کننده آن خودم هستم و ترانه سرای آن استاد غزل ایران محمدعلی بهمنی می باشند.»

حسین خواجه امیری که به جز فردین به حای ناصر هم در فیلمها، صحبت کرده درباره حضور دوباره ناصر ملک مطیعی به عرصه بازیگری اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که آقای ناصر ملک مطیعی دوباره به سینما بازگشتند. ایشان کار بسیار خوبی کردند. وقتی هنر هنرمند را از او بگیرند مرده است. ناصر ملک مطیعی دوباره به زندگی بازگشته و زنده شده است. سلام من را به ایشان برسانید و خیلی تبریک بگویید.
وی درباره اینکه آیا ایشان هم تمایل دارند به عرصه کنسرت بازگردند و اجرا داشته باشند تصریح کرد: من آزاد هستم و مشکلی ندارم حتی مجوز کنسرت خود را گرفته ام و انشاالله بعد از ماه محرم و صفر کنسرت خود را برگزار خواهم کرد.

ارسال نظر