X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

اقدام عجیب برای فروش ماشین!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:بیش از ۱۵۰٫۰۰۰ بازدید از آگهی فقط ظرف مدت یک هفته و جالب اینکه در پایان هفته خودرو به قیمت ۲۰۰۱۰۰ پوند به فروش رسید و جالب تر از همه اینکه مالک در آگهی قید کرده بود که چه بلایی بر سر خودرو آورده است .

مالک یک خودروی مرسدس بنز مدل E320 cdi که چندین مرتبه اقدام به فروش خودروی دست دوم خود کرده بود ، موفق به فروش آن نشد . وی در اقدامی عجیب اما جالب دست به یک آگهی تبلیغاتی زد که در آن با استفاده از همسر چاق و مرسدس بنز خودش اقدام به تبلیغ برای فروش خودرو در سایت Ebay نموده بود.

او با این آگهی تصویری به قدرت ، گنجایش و همچنین عمر ۱۲ ساله و نقاط آسیب دیده خودرو اشاره کرده بود.
وی این مناقصه را با قیمت غیر واقعی و زیاد ۲۰۰۰۰۰ پوند شروع کرد و با توجه به نوع آگهی تصویری و حضور یک زن در کنار مرسدس ، با استقبال و بازدید زیادی روبرو شد.
بیش از ۱۵۰٫۰۰۰ بازدید از آگهی فقط ظرف مدت یک هفته و جالب اینکه در پایان هفته خودرو به قیمت ۲۰۰۱۰۰ پوند به فروش رسید و جالب تر از همه اینکه مالک در آگهی قید کرده بود که چه بلایی بر سر خودرو آورده است .
چندین بار تصادف های رنگارنگ ، انجام مسابقات و … در پایان نیز نوشته بود اما می بینید که خودرو هنوز سالم است چون همسر چاق من روی آن نشسته و او خم به ابرو هم نیاورده است.
مالک خودرو از فروش خودرو به این سبک و با این قیمت اظهار رضایت کرده است.

ارسال نظر