X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

اینترنت ۲ گیگابیت بر ثانیه فقط ۵۰ دلار برای کاربر خانگی !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IMG10155674

کمپانی سونی حمایت خود را از سرویس دهندگان اینترنتی در ژاپن برای عرضه اینترنت ۲ گیگابیت بر ثانیه اعلام کرد.

این سرعت دو برابر سرعت سرویس اینترنت “گوگل فایبر” در امریکا است. گفتنی است سرویس ۲ گیگابیت بر ثانیه عرضه شده توسط سرویس دهندگان ژاپنی، قرار است فقط ۵۰ دلار باشد و این در حالی است که فایبر گوگل بیش از این قیمت دارد.(۱۲۰ دلار با تی وی برای مردم کانزاس و ۳۰۰ دلار هزینه نصب)

 

نام سرویس ابر سرعت ژاپنی را Nuro‌ گذاشته‌اند که توسط کمپانی اینترنتی So-net Entertainment در توکیو و ۶ استان دیگر این کشور به کاربران خانگی عرضه خواهد شد.

همچنین طبق تعاریف سرعت دانلود ۲ گیگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود نیز ۱ گیگابیت بر ثانیه تعریف شده که هزینه ماهیانه آن ۴۹۸۰ ین معادل ۵۰ دلار است.

پرسرعت‌ترین اینترنت خانگی را در امریکا، گوگل فایبر با سرعت ۱ گیگابیت بر ثانیه عرضه کرده که فعلا کاربران دو شهر امریکا می‌توانند از این سرویس استفاده کنند اما سرویس اینترنت so-net با دو سال قرارداد و هزینه نصب تجهیزات ۵۴۰ دلار خواهد بود که این قیمت برای کاربرانی که به صورت آنلاین ثبت نام کنند، مهیا خواهد بود.

یکی از ویژگی‌های اینترنت so-net این است که تعداد زیادی از مردم هم‌زمان می توانند از آن استفاده کنند و در توکیو و شهرهای شلوغ با مردمی که در فضاهای کمتر از آپارتمان زندگی می‌کنند، این نوع اینترنت با هزینه کم، ایده آل محسوب می‌شود.

ارسال نظر