X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

این زن ایتالیایی میخواهد با احمدی نژاد ازدواج کند

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

به گزارش صراط ، نویسنده ایتالیایی این کتاب در گفت وگو با خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا) گفت: احمدی نژاد تنها مرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.وی افزود: می خواهم با احمدی نژاد رییس جمهوری ایران ازدواج کنم. احمدی نژاد چیز کمی نیست، او یک نوآور و مبدع در عصر ما است. او هولوکاست را نفی کرده و به فکر استفاده از انرژی هسته ای است. وی اپوزیسیون را خاموش و آمریکا را تهدید می کند.این نویسنده ایتالیایی، گفت: البته او به زنان اجازه نمی دهد تا حجاب خود را بردارند، اما این به هیچ وجه یک مساله نیست. چرا که زنان ایرانی آنقدر علاقه ندارند تبدیل به زنان غربی شوند شاید آنها دوست دارند تبدیل به مدیرانی شوند که زندگی خود را بر پایه دین خود بسازند وی افزود: آنها عقیده دارند که رهایی از قید و بندها تنها به مشکلات آنها می افزاید، در غرب هم برخی این عقیده را دارند، اما این افراد آنقدر صادق نیستند تا این موضوع را اذعان کنند.
وی گفت: من هیچ گرایش سیاسی به چپ و راست ندارم، ولی به نظر من رییس جمهوری ایران واقعا تنها فردی است که رفتار او فراتر از نظم سیاسی حاکم برجهان است .

کتاب ۸۱ صفحه ای "یک روزی یک رییس جمهوری بود" در کتابفروشی های سراسر ایتالیا به قیمت ۹ یورو عرضه شده است.

 

 

یک نظر

  1. افسانه گفته است :
    آبان ۱۲ام, ۱۳۹۱

    خاک بر سر این  زن که با چه کسی میخواهد ازدواج کند  عقلش  کم  هست بابا  احمدی نزاد  پیر  50 ساله  اونم  از ایران بره   اونجا  فکر  کنم  زن احمدی  نزاد اکه بفهمه  از معاونت  او  کنار  میره  اخه  احمدی  نزاد حکومتو  توی   خونش  تقسیم  کرده  جونی  به  تو  نمی رسد

ارسال نظر