X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

بانک صادرات وام ازدواج١٠میلیونی می‌دهد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ازدواج

بانک صادرات وام ازدواج١٠میلیونی می‌دهد

​بانک صادرات ایران پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه یک‌صد میلیون ریالی به جوانان و متقاضیان را از ابتدای تیرماه در دستور کار قرار داده و تاکنون ٣١٨ فقره وام به متقاضیان پرداخت کرده است.

 بانک صادرات ایران اعلام‌کرد: این بانک در راستای ایفای مطلوب مسئولیت‌های اجتماعی، گره‌گشایی از مشکلات جامعه و ترویج سنت قرض‌الحسنه بستر و زمینه‌های لازم برای پرداخت وام قرض‌الحسنه یک‌صد میلیون ریالی را برای جوانان این مرزوبوم فراهم ساخته و از زمان اجرای دستورالعمل جدید بانک مرکزی، نسبت به پرداخت وام یک‌صد میلیون ریالی به ٣١٨ نفر از هموطنان اقدام کرده است.

بنابر اعلام این بانک، بانک صادرات ایران علاوه بر ایفای نقش موثر در توسعه اقتصادی و تامین اعتبار و منابع مالی مورد نیاز در پروژه‌های کلان اقتصادی، انجام رسالت‌های اجتماعی را نیز در محور برنامه‌های خود گنجانده است. به گونه‌ای که در زمینه پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه ازدواج این بانک به ترتیب در سال‌های ٩٣ و ٩۴ نیز وام یادشده را به بیش از ٢۶٣ هزار و ٢٣٠هزار متقاضی در سراسر کشور پرداخت کرده و این میزان تسهیلات پرداختی بیش از ٢۵ درصد از سهم کل تسهیلات پرداختی توسط شبکه بانکی را شامل می‌شود.

ارسال نظر