X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

با قلعه نویی مشکلی ندارم ، خونم آبی است

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

میلاد میداودی تایید می‌کند برای شادی پس از گل برابر پرسپولیس برنامه داشت و حالا که موفق نشده منتظر بازی برگشت می‌ماند. میلاد هرگونه اختلاف با امیر قلعه‌نویی را هم رد می‌کند و برای بازگشت به استقلال در نیم‌فصل دوم چراغ سبز نشان می‌دهد.

* از پرسپولیس یک امتیازی گرفتید که ۳ امتیاز می‌ارزید اما دایی نسبت به بازی تدافعی استقلال اعتراض داشت؟

– قبول کنید که تیم ما نسبت به پرسپولیس شرایط متفاوتی دارد. ما در ورزشگاه آزادی مقابل آن همه تماشاگر نمی‌توانستیم از ابتدا حمله کنیم. از سویی دیگر چند مصدوم داشتیم و حتی کلاه کج بعد از هفته‌ها به جمع ما اضافه شد. پرسپولیس در آستانه قهرمانی نیم‌فصل بود و هر تیمی به جای ما بود تدافعی بازی می‌کرد. خدا را شکر که یک امتیاز از این تیم در آزادی گرفتیم و مطمئن هستم که این یک امتیاز در آینده به درد ما خواهد خورد.

* در بعضی از صحنه‌ها سر هم‌تیمی‌هایت فریاد می‌کشیدی؟

– من با دو تیم استقلال اهواز و استقلال تهران به پرسپولیس گل زده بودم و دوست داشتم با سومین تیم یعنی استقلال صنعتی همین کار را انجام دهم. گل زدن به پرسپولیس به خصوص در ورزشگاه آزادی حال و هوای خاصی دارد.اگر موقعیت‌هایی که داشتیم و حتی می‌توانستیم به دست آوریم تبدیل به گل می‌شد همه چیز خوب پیش می‌رفت. حتی در بعضی از صحنه‌ها می‌توانستم تک به تک شوم و چون این اتفاق نیفتاد کمی عصبی شده بودم.

* زیر پیراهنت عکس فرهاد مجیدی بود و منتظر بودی آن را به همه نشان دهی!

– متاسفانه نتوانستم گل بزنم ولی خیلی فکر کردم که عکس آقا فرهاد را زیر پیراهنم چاپ کنم.اگر گل می‌زدم پیغامم این بود که با مجیدی اینگونه خداحافطی کنم. البته هنوز بازی برگشت باقی مانده و به امید خدا در اهواز این کار را انجام می‌دهم.

* چه خاطره‌ای از بازی در کنار مجیدی داشتی؟

– کار با او خیلی لذت‌بخش بود. من از بچگی علاقه شدیدی داشتم که کنار مجیدی بازی کنم و خوشبختانه دو سال در کنار او بودم. در یکی از بازی‌هایی که استقلال با سپاهان در تهران داشت و ما ۴ بر ۳ حریف را شکست دادیم قبل از بازی مجیدی یک جفت استوک طلایی به من داد و گفت میلاد این کفش‌ها را بپوش حتما گل می‌زنی. من در آن بازی دو گل زدم و یک ضربه کاشته زیبا هم زدم که به دست رحمتی خورد و در برگشت هم آرش آن گل معروف را به ثمر رساند. آن کفش‌ها را هنوز دارم. ولی دیگر آنها را نمی‌پوشم و به یادگار نگه داشتم.

* صحبت از بازگشتت به استقلال مطرح است؟

– نیم‌فصل تازه تمام شده ولی من اطلاعی از این صحبت‌ها ندارم. تا الان که با شما صحبت می‌کنم با هیچ باشگاهی حرف نزدم و بازیکن استقلال صنعتی هستم.

* با این که پدرت پرسپولیسی است با نشان دادن عدد ۴ برای پرسپولیسی‌ها کری می‌خوانی!

– مشکلی با پدرم ندارم ولی کری خوانی‌ها ادامه دارد. عدد ۴ که در عکس‌ها می‌بینید همان چهاری است که آقا فرهاد نشان می‌دهد.

* این نماد ۴، چهار گل مجیدی است یا ۴داربی پیاپی؟

– برای ما چهار دربی پیاپی است و برای مجیدی چهار گل خودش. اتفاقا ما استقلالی‌ها باید ۸ را نشان دهیم!

* در عکس‌ها دخترت هم عدد ۴ را نشان می‌دهد. او هم استقلالی است؟

– صددرصد، اتفاقا هرجا می‌خواهیم عکس بگیریم او ۴ را نشان می‌دهد.

* شایعاتی درخصوص اختلافت با قلعه‌نویی در اوایل فصل به گوش می‌رسید را تایید می‌کنی؟

– من با قلعه‌نویی مشکلی نداشتم و ندارم. آن یک اتفاق فوتبالی بود و قلعه‌نویی صلاح می‌دید در آن شرایط نمی‌توانم کمکی به او انجام دهم. من هم از استقلال جدا شدم ولی هر وقت فرصت پیش بیاید و هر زمان بخواهند حاضرم به استقلال برگردم چون همان طور که قبلا گفتم خونم آبی است.

ارسال نظر