X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

بزرگ کردن سینه ها، گرد شدن و تغییر سایز مناسب و کاهش چربی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

محتوی داخل ارگونومیک سینه ها و حجم چربی و عضله

بزرگ کردن سینه ها، گرد شدن و تغییر سایز مناسب و کاهش چربی

هنگامی که یک دختر به سن بلوغ می رسد، معمولا رشدی در اندازه و شکل سینه های خود مشاهده می کند. برای هر دختر این اتفاق در زمان متفاوتی از سن او اتفاق می افتد و بیشتر رشد سینه معمولا از اولین دوره های قاعدگی شروع می شود.

از آنجایی که شروع به رشد سینه ها نسبتا واضح است به خصوص برای خود دختران، از نظر منطقی باید زمان توقفی نیز داشته باشد.به طور کلی یک دختر رشد بافت سینه اش را تقریبا تا چهار سال از زمان اولین قاعدگی اش تجربه می کند

و از آنجایی که هیچ دو نفری عین هم نیستند، هر دختری قاعدگی خود را در یک سن تجربه می کند. این سنجش مناسبی برای زمان شروع به رشد و توقف سینه فرد است.

دختری ممکن است در زمان کوتاهی به بیشترین رشد سینه برسد (ژنتیک) و دختر دیگری ۴ سال یا بیشتر طول بکشد تا بزرگی، سفتی و سایز مناسب سینه ها را به دست یابد.

واقعیت این است که سینه های شما به تغییر در اندازه و شکل در سرتاسر طول زندگیتان ادامه خواهد داد. این اندازه سینه ها به دلیل تغییرات مداوم سیستم هورمون زنانه بزرگتر و کوچکتر می شود. به منظور رشد بهینه بافت سینه، این سیستم هورمونی حساس باید به بهترین میزان تعادل خود برسد.

در حقیقت سنی که در آن رشد سینه متوقف می شود بستگی به شرایط جسمی و غذایی فرد دارد. زمان شروع رشد و نیز زمانی که سطح هورمونهای استروژن و پروژسترون زنانه به سمت سطح مورد نیز بدن بالا می رود، را بدن خود فرد تعیین می کند.

دختران معمولا متوجه می شوند رشد سینه هایشان حدود سنین ۱۷ تا ۱۸ متوقف می شود، در حالی که برخی متخصصان معتقدند که سینه های زنان زمانی به اندازه نهایی خود می رسد که باردار شده باشد و بچه ای به دنیا بیاورند.

اما چون ممکن است تمام زنان تصمیم به بچه دار شدن نگیرند یا به دلیل مشکلاتی بچه دار نشوند، سن متوسطی که زن ها توقف در رشد سینه را تجربه می کند اواخر جوانی  است.

معمولا یک دختر می تواند توقف رشد سینه هایش را بر اساس اندازه سینه زنان خویشاوندان تصور کند چون وراثت یا ژنتیک در اندازه سینه خانم ها نقش مهمی دارد.

با این وجود این به این معنی نیست که اندازه سینه دختر تا اندازه سینه مادر می تواند رشد کند، چرا که اندازه غالب پدری سینه زنان در خانواده شما ایده کلی اندازه احتمالی سینه را به دست می دهد.

بزرگ شدن سایز سینه ها با روش طبیعی

افزایش تاثیر بزرگ کردن سینه ها با طب سوزنی

افزایش سایز و بزرگ کردن سینه با استفاده از درمان طب سوزنی نظر بسیاری از زنان را به خود جلب کرده است. خانم هایی که خواهان افزایش سایز سینه های خود هستند همیشه به دنبال روش های جدید بزرگ کردن سینه می باشند.

سینه زنان متشکل از غدد شیر، مجاری شیر، بافت همبند و چربی است. به دلیل این که سینه عضله ندارد رشد آن تحت تاثیر شماری از عوامل تغذیه ای و هورمونی و عوامل محیطی مثل استرس است.

زمانی که دختران در سن بلوغ سینه شان شروع به رشد می کند، عواملی مانند افزایش وزن، سن، بارداری، قاعدگی و یائسگی در اندازه و ظاهر سینه در طول زندگی زن نقش ایفا می کند. لازم است که زنان آناتومی و علائم رشد سینه شان را بشناسند تا ناهنجاری ها را به محض پدید آمدن شناسایی کنند.

در طول بلوغ تخمدانها شروع به ترشح هورمونهای استروژن و پروژسترون می کنند که به بافت همبند در سینه اجازه تجمع چربی مناسب برای حجم مناسب سینه ها را می دهد.

در طول این زمان سیستم مجاری شیر نیز شروع به رشد کرده و اندازه پستان افزایش می یابد. برای بسیاری از دختران جوان این رشد اولیه بافت سینه می تواند دردناک باشد.

قاعدگی معمولا یک تا دو سال پس از آغاز رشد سینه شروع می شود و نیز ممکن است باعث افزایش کوتاه مدت اندازه سینه شود.

تغییرات هورمونی در طول قاعدگی باعث می شوند سینه به صورت موقتی متورم شود. غدد شیر نیز در طول قاعدگی بزرگ می شوند که باعث می شود سینه آب را در خود نگه دارد که اغلب منجر به درد یا احساس درد هنگام لمس می شود.این علائم در هفته پس از قاعدگی از بین می رود.

در طول بارداری، سینه ها و سیستم مجاری شیر به سرعت رشد می کنند و باعث درد در اطراف سینه یا زخم یا حساسیت نوک سینه می شوند. هر زمانی که سینه رشد کند، کششهای پوستی که باعث خارش خفیف ممکن است شوند، نیز ایجاد می شوند.

به غیر از افزایش واضح در اندازه سینه، اغلب مشخصه های فیزیکی دیگری نیز وجود دارد. هنگامی که سینه در طول بلوغ شروع به رشد می کند، هاله اطراف نوک سینه مسطح شده و تنها نوک سینه از سینه برجسته می شوند.

در طول بارداری عروق خونی سینه مهم هستند چون مسئولیت افزایش جریان خون را به عهده دارند و هاله اطراف نوک سینه اغلب تیره تر شده و ممکن است به خاطر پیش بینی شیردهی بزرگتر شود.

محتوی داخل ارگونومیک سینه ها و حجم چربی و عضله

بخش عضلانی سینه ها برای افزایش سایز و بزرگتر کردن سینه (Muscle Tone):

مجموعه عضله هایی که پکتورال خوانده می شوند، در زیر لایه چربی سینه قرار می گیرند و اغلب مردم فکر می کنند سینه همین است. ورزشهایی که تون و شکل عضله های پکتورال را بهبود می بخشند، سینه ها را بالا کشیده و سفت می کنند.

در حالی که این لزوما نمی تواند آنها را بزرگتر نشان دهد، یک بهبودی کلی سلامتی و روشی خوب برای فرم دهی اندازه سینه محسوب می شود.

تونوس یا کشیدگی طبیعی عضله ها ی سینه می تواند ظاهر سینه هایتان را بزرگتر نشان دهند اما بیشتر حجم سینه ها که باعث بزرگ تر شدن و سفتی می شود را چربی ها تشکیل می دهند و با ورزش نمی توانیم چربی بیشتر تولید کنیم و نیاز به تغذیه و روشهای درمانی موضعی است.

به طوری که بحث شد، هورمونهای زنانه است که بر بافت سینه تاثیر می گذارد. از آنجایی که همه دختران در ابتدا سینه تخت دارند، تفاوتها در اندازه و شکل سینه به دلیل هورمونهایی است که در بدن زن تولید می شود.

استروژن پیامها را به مکانهای گیرنده هورمونی در سینه می رساند که رشد را در طول نوجوانی کنترل می کنند. استروژن بیشتر تولید شده در بدن زن، رشد بیشتری را موجب می شود. در طول بلوغ استروژن بدن زن افزایش می یابد.

 

چربی های بیشترین حجم و سایز سینه ها را تشکیل می دهند

چه عوامل و یا شرایطی به بزرگ شدن طبیعی سینه ها کمک می کند:

۱- افزایش وزن :

بسیاری از زنان افزایش حجم و سایز در سینه های خود را هنگامی که وزنشان به طور کلی افزایش می یابد، مشاهده می کنند. این به این علت است که سینه اساسا از بافت چربی تشکیل شده است و هنگامی که زن چربی بیشتر از حد مصرف می کند افزایش می یابد.

به علاوه به علت احتباس آب یا افزایش آب در بدن زنان سینه ها بزرگتر می شود که به ویژه در زمان قبل و در طول سیکل قاعدگی اتفاق می افتد.

داشتن آب اضافه می تواند باعث شود تا ۲٫۲ کیلوگرم به وزن خانم اضافه کند. به همین صورت کاهش وزن در زنان نیز باعث می شود وزن سینه ها کمتر شود و یا در اثر رژیم کم خوری و بدون مواد مغذی دچار افتادگی و شل شدن سینه شوند.

افزایش وزن می تواند باعث شود سینه ها بزرگتر شوند اما این معمولا راه حلی نیست که اغلب مردم بخواهند انجام دهند.

بارداری یا حاملگی باعث افزایش سایز سینه ها می شود:

هیچ عاملی مانند بارداری خانم ها نمی تواند به صورت طبیعی اندازه سینه آنها را افزایش دهد. نه تنها فرد اضافه وزن در طول بارداری مشاهده می کند بلکه سینه هایش نیز با افزایش قابل توجه سطح هورمون استروژن بزرگ می شوند

که آنها را برای شیر دادن به نوزاد آماده می کند. بنابراین بزرگ شدن جفت به مغز و نیز غدد مربوطه اعلام می کند که هورمون استروژن بیشتری تولید کند که باعث می شود سینه بزرگ  و سفت شود.

وقتی زنی باردار می شود، دوباره سینه هایش توسط سطح بالای هورمونها تحریک می شود اما هورمونهای بارداری متفاوت از هورمونهایی است که در دوران بلوغ وجود داشت و این ها رشد مجاری شیر را در سینه تحریک می کنند.

همینطور هورمونهای دیگری نیز جدا از استروژن و پروژسترون وجود دارند که پس از تولد فرزند، تولید می شوند و در حالی که شیر دهی انجام می شود، به بافت سینه امکان تورم می دهند که پس از آن تمام می شود.

پس از یائسگی تغیرات محیطی هورمون و تغییرات سیکلی و تحریک غدد درون ریز سینه کاهش می یابد و بافت غده ای اغلب آرام می شود که باعث می شود بافت سینه تحلیل برود یا سینه شل و افتاده شود.

همراه با یائسگی کاهش در تحریک سینه توسط هورمون استروژن در همه بافتهای بدن اتفاق می افتد از جمله بافت سینه که منجر به کاهش بافت غده ای سینه می شود.

بنابراین سفتی و گردی سابق را از دست می دهند. به علاوه سینه اغلب زنان با افزایش زیبایی پوست خود را از دست می دهد. این دلایل مرتبط با لیگمان ها یا حتی اکیدا بسته به اندازه سینه نیستند بلکه بسیار مهم تر،

مشخصه های ذاتی از قبیل انعطاف پذیری پوست و تراکم سینه است که نسبت چربی سبک وزن غدد سنگین سینه را بازتاب می کند.

عملکردهای هورمونی خانم ها برای رشد سینه ها:

بسیاری از زنان همچنین متوجه می شوند که سینه هایشان پیش از زمان قاعدگی بزرگتر می شود. این موضوع به دلیل اینکه سطح هورمون استروژن و پروژسترون آنها در روزهای پیش از قاعدگی افزایش می یابد

و باعث می شود سینه ها تا حدی بزرگتر شود (شاید حدود نیم سایز در اندازه سینه بند). سینه ها ممکن است در هنگام لمس به علت غلظت هورمونها تا حدی دردناک شوند .

با این حال در طول روزهای اول قاعدگی سینه ها معمولا به اندازه طبیعی خود باز می گردد چون سطح هورمونها نیز پایین می آید.

بزرگ کردن شو شدن سینه با روش طبیعی طب سوزنی

چارچوب زمان افزایش حجم و سایز سینه ها:

بافت سینه در زنان در دوران بلوغ به صورت قابل توجهی رشد می کند چرا که سطح هورمون استروژن تغییر می کند. همچنین در طول دوران جوانی هورمونهای هیپوفیز گیرنده های استروژن در بافت سینه را به خصوص به استروژن حساس می کنند

که منجر به افزایش بافت سینه می شود که نمی تواند بعدا در زندگی این اتفاق بیافتد. عوامل دیگر تاثیر گذار بر سینه، استقرار چربی در بدن است. زنانی که چربی بیشتری در ناحیه سینه دارند سینه های بزرگتری دارند.

با این حال چربی در ناحیه سینه جدا از بافت های عملکردی سینه است و به صورت متفاوتی نسبت به چربی نواحی دیگر بدن به هورمونها پاسخ نم

اهمیت سطح هورمون استروژن

ی دهد.

در افزایش و کاهش بافت سینه

اگر سطح استروژن بعدا در زندگی افزایش یابد، خواه به صورت طبیعی در بارداری یا در زمان مشخصی در سیکل تخمک گذاری خواه از طریق مکملهای استروژنی، بافتهای سینه متورم می شوند

اما وقتی دوباره سطح استروژن پایین می آید فرو می نشینند. در بارداری چربی کلی بدن افزایش می یابد و باعث می شود اندازه سینه نیز افزایش داشته باشد.

با این که هورمون استروژن جنسی تنها در انسانها و حیوانات یافت می شود، گیاهان مشخصی نیز وجود دارند که مواد شیمیایی بسیار مشابه با آن را دارند. این مواد فیتو استروژن نامیده می شوند.

فیتو استروژن ها بعد به ایزو فلاونوئیدها و لیگنین ها تقسیم می شوند. در بدن انسان فیتو استروژن ها بسیار شبیه استروژن انسانی عمل می کنند.

سینه های زنان از بافت چربی، بافت همبندی و غدد پستان حساس به هورمون با عضله های سینه ای قرار گرفته در زیر بافت چربی سینه، تشکیل شده است.

در طول بلوغ، بدن زن استروژن تولید می نماید که فرآیند رشد سینه را به راه می اندازد. میزان استروژنی که بدن زن تولید می نماید، اندازه و سفتی سینه اش را تعیین می کند.

وقتی میزان کمتر استروژن تولید شود، سینه های کمتر رشد یافته می بینیم. وقتی استروژن بیشتری تولید شود، سینه های بزرگتر ایجاد می شوند.

بنابراین برای زنان با سن بالاتر این احتمال وجود دارد که به شل شدن و آویزان شدن سینه دچار شوند. افتاده بودن سینه به دلیل زوال بخشی بافتهای غده ای که سفتی سینه را ایجاد می کنند و کشیدگی بافتهایی که سینه را به عضلات متصل می کنند اتفاق می افتد.

در حالی که سطح استروژن با افزایش سن کاهش می یابد، بدن شما می تواند به طور طبیعی به تولید این هورمونها تحریک شده و بافت سینه را افزایش دهد.برای تعادل هورمون ها می توان از روش طب سوزنی نیز استفاده کرد.

طب سوزنی برای بزرگ کردن سینه یک روش طبیعی و درمانی

اکثر مردم خواهان کشف این معما هستند. آنها حقیقتا به این عضو برای سلامت و زیبایی بیشتر اهمیت می دهد. آیا وقت آن نیست که شما خودتان آنرا تجربه کنید؟ حال پاسخ چیست و شما چگونه می توانید این ماده نامرئی را به دست آورید؟

طب سوزنی می تواند یک تکنیک قدرتمند برای شما در افزایش نشاط درونی و حتی اندازه سینه باشد.مهم ترین مزیتی که طب سوزنی دارد نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی است.

آقای زاک بر این باور است که تئوری طب چینی در طب سوزنی ابتدا غدد درون ریز را تحریک می کند و آزاد سازی هورمون های غده هیپوفیز، افزایش فعالیت های تخمدان، تحریک پذیری سلول های سینه که منجر به بزرگ شدن سینه می شوند را موجب می شود.

در حالی که مواد مغذی مورد نیاز برای رشد و تغییر سایز و سفت شدن سینه ها از طریق مواد مغذی گیاهی لازم و مواد غذایی باید مصرف شود.

در حدود ۳۰ سال است که طب سوزنی در چین و کشورهای آسیایی در خصوص سینه های کوچک و آویزان و برای افرادی که به ناچار از کرم های موضعی برای تغییر سایز سینه هایشان استفاده می کنند به کار برده می شود.

این طب در ابتدا تنها برای افراد مشهور استفاده می شد اما بدلیل نداشتن عوارض جانبی و طبیعی بودنش هم اکنون نزد تمام قشرهای خانم ها محبوب شده است.

عملکرد طب سوزنی در رفع افتادگی و لیفت سینه و بزرگ شدن سایز سینه ها

بر اساس طب چینی، سالم و بدون مشکل بودن فرم و ظاهر سینه ها به طور عمده از دیدگاه فیزیولوزیکی به عملکرد طبیعی کلیه ها، طحال و کبد با هورمون های جنسی، تغذیه مورد نیاز و ذهن بستگی دارد.

دلیل کوچکی، آویزان بودن و فرو رفتگی نوک سینه را می توان اختلال یا ناهماهنگی این اندامها دانست. سایر ارگان ها از جمله قلب و ریه ها نیز می توانند سینه ها را به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین رسیدن به زیبایی و بزرگی سینه ها به وسیله طب سوزنی تنها یک مسئله بی اهمیت نیست.ابتدا به مشکلات و عوامل درونی او می پردازیم و سپس بر این اساس درمان را آغاز می کنیم.

طب سوزنی به همراه طب گیاهی هر دو قسمتی از طب چینی می باشند. ابتدا باید با روش کار بزرگ کردن سینه با استفاده از طب سوزنی آشنا شوید.

به طور کلی، طب سوزنی روشی علمی و سالم است که از سوزن برای درمان اختلال عملکرد فیزیولوژیکی سیستم بدن استفاده می کند.

 

ترشحات غدد و هورمون استرژون و در بزرگ شدن سینه ها

ارسال نظر