X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

بعد دیگر وجود چیست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آیا بعد دیگر وجود وربوط به مابعدالطبیعه می شود آیا می توان از آن کمک گرفت آیا همه ی انسان ها قادر به برقراری ارتباط با آن هستند این ها سوالهای هستند که در مرحله ی اول ذهن هر خواننده ی جستجوگری را به خود مشغول می دارد. امیدواریم با این نوشته به بعضی از آن ها پاسخ داده باشد. اما پیشاپیش اعتراف می کنم که اطلاعات ها در این در این زمینه بسیار اندک است. اما که تنها هدفم در زندگی رسیدن به این مرحله از هستی شناسی است و تنها چیزی که به من یقیناً از آن آگاه هستیم این است که بعد دیگر وجود دارد. و همه ی افراد می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. و از آن یاری بطلبند.

<!–[if gte mso 9]> Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4 <!–[if gte mso 9]> <!–[if gte mso 10]>
/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:\”Table Normal\”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:\”\”;
mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;
mso-para-margin:0in;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:\”Calibri\”,\”sans-serif\”;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-font-family:\”Times New Roman\”;
mso-fareast-theme-font:minor-fareast;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:Arial;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

بعد دیگر وجود چیست ؟

آیا بعد دیگر وجود وربوط به مابعدالطبیعه می شود آیا می توان از آن کمک گرفت آیا همه ی انسان ها قادر به برقراری ارتباط با آن هستند این ها سوالهای هستند که در مرحله ی اول ذهن هر خواننده ی جستجوگری را به خود مشغول می دارد. امیدواریم با این نوشته به بعضی از آن ها پاسخ داده باشد. اما پیشاپیش اعتراف می کنم که اطلاعات ها در این در این زمینه بسیار اندک است. اما که تنها هدفم در زندگی رسیدن به این مرحله از هستی شناسی است و تنها چیزی که به من یقیناً از آن آگاه هستیم این است که بعد دیگر وجود دارد. و همه ی افراد می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. و از آن یاری بطلبند.

ما وارد یک عصر جدی شده ایم عصری که  بنابر اعتقاد بسیاری از مردم درهای خلاقیت و سازندگی را بر روی گشوده و دوران بیداری و گسترش یافته ها وآگاهی نسل بشری را به همراه دارد. این خود آگاهی ها نیز ما را به بعد دیگر وجود نزدیکتر ساخته و ما را در تماس و اتباط با آن قرار داده است بعد دیگر وجود به ما کمک می کند که به شعور و آگاهی والای مافوق بشری دست پیداکنیم چیزهای که گفتشان در جمع افرادی که اعتقاد چندانی به آن ندارد. شما را دیوانه پندارند. کسانی که بزرگترین اشتباه را تکرار می کنند این قیمت از وجود را به کارهای مثل ( جادو. رمال ) تشبیه می کنند و از داشتن نیروی که خداوند در وجود آنها نهاده غافل هستند. آن را به تمسخر می گیرند. و برای همین است که هیچ گاه به آن نمی رسند.

سیر و تکامل بشر در زمانهای گذشته در جایی دچار انحراف شده ما در جایی راهمان را گم کرده ایم و از سرچشمه خودمان جدا افتاده ایم و آن چه که باعث این جدار شده است وابستگی بیش از حدمان به عالم مادی است . و باعث غالب شدن حواس ما بر زندگی شده است.

اکنون که در دنیای مادی زندگی می کنی و احساس وابستگی به آن داریم. آموزش ما نیز جهت گیری دنیای مادی را گرفته است. و ما را از بعد دیگر وجودمان بی بهره ساخته است.

این در صورتی است که نیم کره راست مغزمان می تواند وسیله ارتباطی ما با دنیای فراتر از دنیای مادی فرا می گیرد. و ما را به بعد دیگر وجود که به قلمرو خلق پدید آورندگی تعلق دارد. و ما در آن جا پدید آمده ایم ، (وصل) کند.

اما زمان که ما به دنیای مادی پیش از حد توجه می کنیم. نیمکره راست ما غیر فعال می شود. و ما اجباراً محتویات افکار خود را بر نیم کره چپ « منطق گرا » بنا می نهیم و این کار باعث شده که نیم کره راستمان عضو زائدی از بدن قرار گیرد. که در دنیای مادی هیچ احتیاجی به آن نداریم . وسیله قرار دادن نیم کرده راست مغز این آزادی و امکان را در اختیار ما قرار می دهد . که ارتباط صحیح و کاملی با بعد دیگر وجود برقرار کنیم. ولی در این دنیای متکی به نیم کره چپ هرگز به ما یاد داده نشده که چگونه از نیم کره راستمان استفاده کنیم. و به وسیله آن همه مشکلاتمان را حل کنیم.

ولی اکنون همه چیز در حال تغییر است . اینک افق های جدیدی به روی مان گشوده شده است و استفاده از متدسیلو فرصتی است برای درخواست . هرگونه کمکی که نیاز دارید. ازبعد دیگر وجود.

متدسیلو چیست ؟

متدسیلو شیوه ای است برای ریلاکس و آرمیده ساختن ذهن و بدن و سپس استفاده از فرکانس های کم بسامد مغز و توانهای نهایی نیم کره راست . برای ایجاد نتایج و موفقیتهای مثبت و مطلوب در متدسیلو نیم کره راست مغز کلیه اصلی است چرا که نیم کره راست در تماس با شعور حاکم بر عالم بعضی ( منبع خلق و پدید آورندگی) قرار دارد بنابراین خلاق و پدید آورنده است.

* هرجا که مشکلی است نیمکره راست راه حل خلق می کند.

* هرجا که عیب و نقصی وجود دارد نیم کره راست سلامتی و بی عیبی ایجاد می کند هرجا که تضاد و ناهماهنگی وجود دارد. نیم کره راست هماهنگی و توازن پدید می آورد.

زمانی که افراد متدسیلو را مورد استفاده قرار می دهند هر کس ذهن خودش را جهت برانگیختن انرژی های خلاق خود و والایش تحت کنترل قرار می دهد. و زمانی که متدسیلو را به کار می بریم ذهنمان را نیز کنترل قرار می دهد و تنها تفاوت آن بامراقبه این است که مراقبه سه نفس عمیق بعد حالت بی ذهبی و ریلاکسی بدن اما متدسیلو به دنبال ریلاکسی بدن و استفاده از ذهنی خلاق و بیدار وهوشیار برای رفع مشکلات که دستیابی به آن باعث  ورودما به بعد دیگر وجود است.

متدسیلو به ما می آموزد .

که باید از هر دو نیم کره مغزمان استفاده کنیم با استفاده از نیم کره راست می توانیم به بعد دیگر وجود دست پیدا کنیم اما بی توجهی به نیم چپ باعث می شود که موفقیت های به دست آمده را به سادگی از دست بدهیم زیرا نیم کره چپ ما حلقه اتصال ما به دنیای مادی است.

متدسیلو به ما می آموزد که بر هر دو بعد و هر دو دنیایمان بعضی دنیای علتها و دنیای معلولها تکیه کنیم و از هر دوی آن ها لذت ببریم .

باید این را بدانیم که برقراری ارتباط با بعد دیگر وچود چندان دور از دسترس نیست فقط کافی است که چند قدم کوچک بردارید تابه آن دست یابید ما شدیداً نیازمند کمک گرفتن از یک منبع از یک منبع والا هستیم اگر تعداد بیشتری از انسان ها به دیگر وجود دسترسی داشته می توانسته کمک های زیادی را از آن دریافت کنند. ولی برای این کار ابتدا باید نیم کره چپ خود را که منطقی گراست را متقاعد سازیم و این باور برسیم که می توانیم بدون گفتن کلمه ای دیگران را برای انجام کارهای خوب تحت تأثیر قرار دهیم. و به هر هدفی که تصور می کنیم می توانیم دست پیدا کنیم. پذیرش این حقایق ضروری است تا چراغ های قرمز نیم کره چپ سبز شود و باور کند که خواستن توانستن است.

اولین قدم برای نزدیک شدن به بعد دیگر وجود که نخست آن ها را با دقت بخوانیم.

۱- بروی یک صندلی راحتی در وضعیت راحتی بنشینید.

۲- چشمانتان را ببندید.

۳- یک نفس عمیق عالی بکشید و به هنگام بازدم عضلات بدنتان را ریلاکس سازید .

۴- یک محل خوش آیند را که در گذشته در آن جا احساس آرامش و نشاط دست داده است از قبیل ساحل دریا . چمن سایه یک درخت و… در ذهنشان ببینید و خودتان را به مدت چند دقیقه در آن جا تصور کنید.

۵- به خودتان بگوید ( تلقین کنید) که هر زمان چشمانتان را باز کنید احساس عالی با هوشیاری کامل و بسیار بهتر از گذشته خواهید داشت.

۶- چشمانتان را باز کنید.

دوباره شش گام فوق را از اول تا آخر بخوانید و به سادگی و طبیعی بودن آن ها توجه کنید از شش گام فوق سه تای اول آن همان کارهایی هستند که مردم پس از فراغت از یک روز کاری سخت به انجام می رسانند وسه گام بعدی نیز شبیه همان خیال پردازی هایی است که همه را در زندگی به انجام رسانده ایم با تکرار و تمرین این شش مرحله ، نخستین گام برای نزدیک شدن به بعد دیگر وجود خواهید برداشت هر چقدر بیشتر بع بعد دیگر وجود نزدیک شویم آن نیز بیشتر به ما نزدیک می شود اگر انسان ها توانایی رفتن به سطح آلفا و توانایی استفاده از تجسم ( تصور ذهنی چیز های که شما قبلاً دیده اید) و تجسم خلاق (تصور ذهنی چیزهای که ندیده اید) را کسب کنند جریان آگاهی و شهور انسان در تماس با قلمرو خلق و آفرینش قرار خواهد گرفت چنان که گویی با دنیای از شعور غیر مادی یا دنیای مصنوعی که این دنیای مشهود و هادی از آن ناشی می شود. تماس برقرار کنند. بدون کمک گرفتن از بعد دیگر وجود ما از عهده ی کمتر کاری بر می آییم سریعاً دچار خشم عصبانیت و در گفتارمان بیهوده و بی معنا در اعمالمان بی فایده و بی هدف می گیریم و سرانجام دچار انزوا و تنهایی می شویم نتیجه چنین امری نیز عبارت است از هدر دادن زمان سرگردانی دائماً بسیار بودن و احساس رنج و بدبختی در زندگی .

انسان ها به مدت هزاران سال خداوند را که خالق همه چیز است را به شکل خود دیده است خداوند آفریننده با شعور و آگاه است که انسان را در مقیاس کوچکتری از آن شهور و آگاهی خلق کرده و او را نسبت به سایرین برتری داده بنابراین هر اندازه جدا افتادگی بین بشر و خالقش باشد انسان با مشکلات زیادی در زندگی رو به رو خواهد شد.

در طی ده های گذشته دانشمندان بزرگی به طریق مختلف بر وجود شعوری والا تأکید ورزیده اند دکتر فریتیوف کاپرا فیزیکدان آمریکایی در کتابش با عنوان تلألوی فیزیک به مقایسه آنچه که فیزیکدانان در داخل کوچکترین ذرات اتم می یابند را روش هایی که فیلسوفان چین باستان برای توصیف جمال روی ومصنوعی بکار می بردند پرداخته است.

فیزیکدان پیترراسل ، به وجود شعوری در داخل خود سیاره زمین اشاره کرده است که آن را مغز سیاره گویند.

همه دانشمندان که درون کوچکترین ذرات ماده رسوخ کرده اند در آنجا با مجموعه ای از انرژی و میدانی از شعور روبه رو گشته اند.

تنها وسیله ای که دانشمندان برای درک و فهم این موضوع در اختیار دارند ذهن که به وسیله نیم کره راست می توانند ریلاکس کنید و با بعد دیگر وجود ارتباط برقرار کنید که برای این کار لازم است شما از نددیگی موجود در بدن که همان مشغلات خستگی ، وسایر احساسات دیگر است. رها شوید و برای این کار باید کنترل مغز خودتان را بر عهده بگیرید. از آن جایی که مغز شما مسئول و فرمانده کل بدن است با کنترل و استفاده از آن در راه صحیحی می تواند بدن شما را کاملاً ریلاکس و از تندیگی ها رها سازد.

۱- ریلاکس ساختن بدن باعث می شود که ذهنمان نیز ریلاکس شود.

۲- ریلاکس شدن ذهن باعث می گردد که فرکانس امواج مغزی آهسته تر گردد.

۳- آهسته تر شدن فرکانس امواج مغزی به ما امکان می دهد که نیم کره راست مغزمان را فعالتر سازیم.

۴- نیم کره راست مغز وسیله ارتباطی ما با قلمرو غیر هادی ، خلاقیت و آفرینندگی یا بعد دیگر وجود است و فعال شدن آن ها را به این قلمرو متصل می سازد. با اجرای تمرینات چند دقیقه ای در صبح و ظهر و شب ، مهارتهای که شما در طی این مدت ( نزدیک به بیست روز ) کسب می کنید بزودی متمزکز شده و شما قادر خواهید شد که از نظر جسمی و ذهنی ریلاکس گردید به سطح آلفا بروید ، و در این سطح با بکارگیری نیم کره راست مغزتان با بعد دیگر وجود تماس برقرار کنید.

در صبح : پس از اینکه ازخواب بیدار شدید چشمانتان را خواهید بست و شروع به شمارش معکوس از صد تا یک خواهید کرد این تمرین عمیق سازی سطح ریلاکس هر چقدر که جلوتر بروید کوتاه تر خواهد شد.

در ظهر : پس از به پایان رسیدن صرف نهار چه در محل کارتان و چه در منزل بر روی یک صندلی در وضعیت راحتی قرار خواهید گرفت و شروع به ریلاکس ساختن بدنتان و خیالپردازی به شیوه ای کنترل شده خواهید نمود.

در شب : با به پایان رسیدن روز و با فارغ شدن از انجام کارها ، با قرار گرفتن در بستر تان، به اجرای تمرینات ریلاکس و خیالپردازی هدفمند خواهید پرداخت .

تمرین ریلاکس پیشرونده

آگاهی تان را به نوبت بر روی هر یک از بخشهای بدنتان متمرکز سازید و با ریلاکس و آرمیده ساختن آن قسمت ، واکنش آن را احساس کنید این عمل را از روی سرتان آغاز کنید و تا به انگشتان پاهایتان ادامه دهید. سعی کنید به آهستگی و با مکث کافی پیش بروید تا قبل از پرداختن به قسمت بعدی از واکنش  مناسب قسمت قبلی اطمینان حاصل کنید از آرمیده ساختن فرق سرتان شروع کنید و به سمت پایین و پیشانی تان پیش بروید سپس چشمها ، صورت ، گلو ، شانه ها ، و بازوهایتان را ریلاکس و آرمیده سازید. تا موقعی که از واکنش مناسب شانه ها و بازوهایتان و احساس راحتی و آرامش در آنها اطمینان حاصل نکردید به قسمت های بالای پشتتان نپردازید در پایان سینه ، شکم، کمر، باسنها ، رانها ،زانوها . ساق پاها کف پاها و انگشتان پاها را نیز ریلاکس و آرمیده کنید.

همچنین با استفاده از تمرینات پنج روز نخست این امکان در اختیار انسان قرار می گیر. که بدن خود را با استفاده از تجارب که آموخته ریلاکس و آرمیده کند. و برخی از تکنیکهای اساسی تصور سازی ذهنی را بیاموزد . هر اندازه اجرای تمرینات شکل طبیعی تری به خود بگیرد. عملکرد انسان در مور آنها بهتر خواهد شد و بهتر خواهد توانست فرمول ساده گی دو بخشی (ریلاکس+ تصویر سازی ) را در جهت کمک گرفتن از بعد دیگر وجود به کار گیرد. صبح ها تمرین ریلاکس ساختن بدن و ظهرها تصویر سازی ذهنی و شب هر دو آن را با هم انجام می دهند تا بتوانند به سطح آلفا وبیدار و هوشیار شدن در آن سطح دست پیدا کنند و این کار را با کم کردن فرکانس های مغزی صورت می گیرد می پذیرد.

 

تمرین روزهای نخست تا پنجم برای ریلاکس کردن بدن.

 روز اول.

۱: صبح

– از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید . به خود تلقین کنید با این روش ریلاکس من سریعتر و عمیق تر می گردد. با شمارش از یک تا پنج جلسه را به پایان رسانید( قبلاً از رسیدن به شماره ۳ مکثی کنید و بگویید وقتی چشمانم را باز کردم هوشیار عمیق و احساس عالی خواهم داشت )

۲: ظهر

– در وضعیتی راحتی بنشینید یا دراز بکشید. از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید. هندوانه ای بزرگ و درشت را تصور کنید. تصور کنید کسی آن را به دو نیم می کند درون آن نیمه ها را ببینید. نیمه های بریده شده را در ذهنتان روی هم بگزارید و هندوانه را محو کنید. از یک تاپنج بشمارید جلسه را به پایان رسانید.

۳: شب.

از صد تا یک بصورت معکوس بشمارید. به اجرای تمرین ریلاکس پیشرونده بپردازید . تمرین و تجسم  همان هندوانه ای که در ظهر تجسم کرده اید را انجام دهید. با شمارش از یک تا پنج جلسه را به پایان بگیرید.

 

 

۲٫ روز دوم

صبح . از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید. به خود تلقین کنید که این تمرین روش برای عمیق و سریع ساختن ریلاکس شدن است. با شمارش از ۱ تا ۵ جلسه را به پایان رسانید .

ظهر :

از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید. تمرین تجسم شکل خودتان در جلو آینده مشغول شوید . با شمارش از ۱ تا ۵ جلسه را تمام کنید.

شب :

از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید . تمرین ریلاکس پیشرونده را اجرا کنید. خودتان را تجسم کنید و احساس کنید که شاداب تر و جوان تر هستید. با شمارش از یک تا پنج جلسه را تمام کنید.

۳٫ روز سوم

صبح :

انجام دادن تمرین صبح گاهی در این پنج روز مشترک است .

ظهر :

از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید . شخص یا اعضای خانواده خود را تجسم کنید. با شمارش از یک تا پنج جلسه را به پایان رسانید.

 

شب :

از صد تا یک بصورت معکوس بشمارید. روش ریلاکس پیشرونده استفاده کنید. شخص که در ظهر تجسم گردید تجسم کنید او را ببخشید و از او بخواهید که شمارا ببخشد . با شمارش از یک تا ۵ جلسه را به پایان ببرید.

۴٫ روز چهارم

صبح : این تمارین مثل دیم است مثل روز اول و دوم و….

ظهر : از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید. یک مکان خوش را که قبلاً در آن احساس آرامش کردید را تجسم کنید. با شمارش از ۱ تا ۵ جلسه را به پایان رسانید.

شب :

از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید. عضلات پلک چشمانتان را ریلاکس کنید و محلی که ظهر تجسم کردید را تجسم کنید. به خود تلقین کنید که هر روز سالم تر و شاداب تر می شوید با شمارش از یک تا پنج جلسه را به پایان ببرید.

روز پنجم

صبح : مانند روزهای پیش دارای تمارین مشترک است.

ظهر: از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید . محل زندگی تان را از یک نمادین بیرونی تجسم کنید. با شمارش از یک تا پنج جلسه را به پایان رسانید.

شب: از صد تا یک به صورت معکوس بشمارید. مکانی که ظهر تجسم کردید را تجسم کنید. منزلتان را با یک نور سفید احاطه کنید. با شمارش از یک تا پنج جلسه را به پایان ببرید.

در پنج روز نخست تمرینات ریلاکس ساختن در صبح آسان تر . تصویر سازی در ظهر جالبتر و تمرینات شب عملی تر است. اما سه جلسه تمرین روزانه که توسط شما در طی روزهای ششم تا ۱۰ به انجام می رسد. احساس شما را برای کسب مهارت برای رفتن به سطح آلفا را بیشتر و نیم کره راست مغز را برای برقراری ارتباط موفقیت آمیز با بعد دیگر وجود را فعال تر می کند.

۱٫ روز ششم

صبح : شمارش معکوس از پنجاه تا یک . تلقین کردن این که این روش بهترین روش برای ریلاکس کردن بدن است، تفکرات مثبت را به خود تلقین کنید. پایان جلسه از ۱ تا۵٫

ظهر : شمارش معکوس از پنجاه تا یک . تجسم باغ گل لمس کردن شکوفه ها و تجسم قطرات شبنم بر روی گلبرگها . پایان جلسه با شمارش از یک تا پنج.

شب : شمارش معکوس از پنجاه تا یک . یک رویا زیبا خود را به خاطر بسپارید دیگر لازم نیست از یک تا پنج جلسه را به پایان رسانید از همان سطح آلفا به خواب بروید رویایتان را یادداشت کنید هر موقع که بیدار شدید بلافاصله چون بعداً فراموش می شود.

۲: روز هفتم : صبح همه این تمارین از روز شش تا ده مانند هم است و من از نوشتن مجدد آن خواری می کنم ولی یادتان باشد که صبح را فراموش نکنید.

ظهر : شمارش معکوس از پنجاه تا یک . تجسم دریاچه آرام . و دیدن عکس خود در آب زلال و گفتن جمله من به تو عشق می ورزم به تصویر خودتان در آب . پایان جلسه از ۱ تا۵٫

شب: شمارش معکوس از ۵۰ تا ۱ . سپردن یک از رویاهایتان به خاطر نوشتن رویایتان.

۳٫ روز هشتم : بعد از صبح که تکراری است . ظهر : شمارش معکوس از ۵۰ تا ۱ خیال پردازی موفقیت آمیز داشتن احساس خوب در این باره . پایان جلسه یا شمارش ۱ تا ۵

شب: تمارین شب هشتم مانند تمارین شب ششم و هفتم است.

۴٫ روز نهم . بعد از صبح طبق روزها پیش

ظهر: شمارش معکوس از پنجاه تا یک . تجسم چشیدن غذای مورد علاقه . ایجاد احساس واقعی در این باره . پایان جلسه باشمارش از یک تا ۵

شب: شمارش معکوس از پنجاه تا یک . من می خواهم رویاهایم را به خاطر بسپارم همه رویاهای که به خاطر سپرده اید را یادداشت کنید.

۵٫ روز دهم : صبح . مرا به روز ششم ، هفتم و…

ظهر : شمارش معکوس از پنجاه تا یک . یک ساعت در زمان به جلو حرکت کنید. ببینید وقایعی خوبی اتفاق می افتد از آن یک فیلم بسازید. پایان جلسه با شمارش از یک تا ۵ .

شب : شمارش معکوس از پنجاه تا یک . من می خواهم که رویاهایم را به خاطر بسپارم رویاهایتان را یادداشت کنید.

در طی دوره پنج روزه سوم تمرینات صبحگاهی باز هم کوتاتر خواهد شد. در این دوره شماره معکوس از بیست و پنج تا یک است ولی باید عمقی ریلاکس شدن خیلی بیشتر باشد. به این ترتیب برنامه عملی تمرینات صبحگاهی در پنج روز سوم یعنی روزهای یازدهم تا پانزدهم به شکل زیر است.

۱٫ صبح روزهای یازدهم تا پانزدهم .

– صبح پس از بیدار شدن از خواب در بسترتان دراز بکشید، چشمانتان را ببندید آنها را به آهکشتی به سمت بالا حکرت دهید و از بیست پنج تا یک به صورت معکوس بشمارید ، با خود تکرار کنید هر زمان که من به چنین شیوه ایی ریلاکس می شوم عمق سرعت ریلاکس شدن بیشتر است. افکار مثبت تمام سودمندیها و امتیازی را که میخواهید برایتان به ارمغان می آورند. هر زمان که چشمانم را در شماره پنج باز می کنم.

احساس هوشیاری عمیق و احساسی بسیار عالی خواهم داشت  . (یک ،دو،سه و… )

چهار و پنج . با چشمهای باز من احساس هشیار ، عمیق و احساسی بسیار دارم .

 

 

۵٫ * ظهر روز یازدهم : ۱- شمارش معکوس از بیست و پنج تا یک و رفتن به سطح آلفا.

۲- تلقین تمرکز و دقت ۳٫ خواندن یادداشتهای رویاهای مشخص ساختن زمینه ها و عناصر یادداشت کردن آنها

* ظهر روز دوازدهم : ۱٫ شمارش معکوس از بیست و پنج تا یک ۲٫ تلقین و تمرکز و دقت ۳٫ خواندن یادداشت ها رویاها ۴٫ انتخاب رویاهای مشترک شمارش از یک تا پنج

* ظهر روز سیزدهم : انتخاب رویاهایی با بهترین زمینه شمارش معکوس از بیست پنج تا یک. مروز رویاها از شروع به پایان ، مرور رویاها از پایان به شروع . شمارش از یک تا پنج . یادداشت بینشهای کسب شده از رویاها.

ظهر روز چهاردهم : خواندن بینش های حاصل شده از رویاها. شمارش معکوس از بیشت و پنج تا یک . تفکر درباره این بینش ها . مشخص ساختن رفتارهایی که باید تغییر یابند. شمارش از یک تا پنج یادداشت تغییرات رفتارها.

ظهر روز پانزدهم : خواندن تغییرات مشخص شده . (همان تغییرات دیروز که یادداشت کرده اید ) شمارش معکوس از بیست و پنج تا یک و رفتن به سطح آلفا دیدن رفتارهای ناخواسته . ناپدید کردن آنها . دیدن خودتان ( یعنی داشتن احساس خوب نسبتاً به قبل)که تغییر کرده اید. شمارش از یک تا پنج .

 

تمرینات شباهنگاهی .

شب یازدهم : بر خلاف شبهای گذشته که در بستر بودید بر روی یک صندلی در وضعیت راحت بنشینید . با شمارش معکوس از بیست و پنج تا یک به سطح آلفا بروید تصور کنید داخل پای راست خود هستید با تارهای عضلانی پا صمیمی و به آن سلام می کنید بعد تمام عضلات بدن را به این شیوه ویزیت کنید. تلقین رها شدگی عضلانی فراخوانی رها شدگی کلی . شمارش از یک تا پنج

شب دوازدهم : شمارش معکوس از بیست و پنج تا یک بر روی یک صندلی. ویزیت ارگانهای حیاتی و گوارشی ( قلب ، ریه ، کبد) . تلقین رها شدگی عضلات فراخوانی رها شدگی کلی . شمارش از یک تا پنج .

شب سیزدهم :شمارش معکوس از بیست و پنج تا یک بر روی یک صندلی . رفتن به مکان دلخواه ریلاکس و آرامیدگی تیان . بخشیدن اعضای خانواده با تصور در آغوش گرفتن. شمارش از یک تا پنج .

شب چهاردهم

شمارش معکوس از بیست و پنج تا یک بر روی یک صندلی رفتن به مکان رلخواه ریلاکس و آرامیدگی تیان . بخشش افراد فامیل یا دوستان ، شمارش از یک تا پنج .

 

 

شب پازدهم

شمارش معکوس از بیست و پنج تا یک بر روی یک صندلی رفتن به مکان دلخواه ریلاکس و آرامیدگی تان ، بخشیدن خودتان . شمارش از یک تا پنج آنچه که ما در بعد ذهنی از طریق تجسم خلاق و تصویر سازی ذهنی ایجاد می کنیم خودش را به عنوان یک واقعیت در بعد هادی نشان می دهد.

داشتن برخی از احساسات منفی حقی برای مدت زمان وتاهی می تواند در نیم کره راست اختلال یاجاد کند و مانع رسیدن به بعد دیگر وجود گردد. برخی از این هیجانات منفی مثل. حسادت ،کینه ، خشم ، عصبانیت ، ترس ، تنفر، رقابت جویی ناسالم و… را می توان به احساس واحد و زیبای مثل عشق تبدیل کرد. و زندگی را زیباتر تجسم کردن که برای رسیدن به چنین احساسی راهی جز بخشیدن و بخشش راهی نیست.

با فعال شدن نیم کره راست مغز ، ارتباط شما با بعد دیگر وجود نزدیکتر و ندای یاری طلبی شما از بعد دیگر وجود توسط او و ندای یاری رسانی بعد دیگر وجود توسط شما بهتر « شنیده » خواهد شد.

در جریان این آخرین تمرینات پنج روزه شما شروع به استفاده از سطح آلفا برای رسیدن به برخی اهداف و منافع خواهید کرد البته اینها فعلاً شامل اهداف و منافع بزرگی که در نظر دارید نخواهید بود. بلکه اهداف و منافع کوچکتر را در برخواهند گرفت زیرا قبل از اینکه شما دویدن را یاد بگیرید لازم است که خزیدن و راه رفتن را بیاموزید آیا شما برای در اختیار گرفتن مسئولیت زندگی تان آماده هستید. آیا آماده اید که دنیا را به بهشت تبدیل کنید. قدرتی که در پشت تصاویر ذهنی نهفته است همان قدرت خلاق و سازنده ای است که این جهان را پدید آورده است.

تصاویر ذهنی از طرف دیگر می توانند بجای سازنده بودن . نابود کننده و ویرانگر باشند اگر افکار ما نابود کننده باشد رویدادهای نابودکننده ای نیز به دنبال دارد.

بنابراین باید افکار خود را به مثبت تبدیل کنیم تا بتوانیم بهتر از سطح آلفا و بعد دیگر وجود استفاده کنیم.

تمرینات آخرین دوره پنج روزه روزهای شانزدهم تابستم که با مرور آن ذهن انسان آنچه را که به خاطر می سپارد سازمان می دهد.

روز شانزدهم و هدفم .

۱٫ صبح : برروی یک صندلی چشمانتان را ببندید و یک نفس عمیق بکشید شمارش معکوس از پنج تا یک و تلقین کنید که این روش بهترین روش برای ریلاکس کردن است. تلقین افکار مثبت . تلقین بهتر شدن شمارش از یک تا پنج .

ظهر: بر روی یک صندلی  چشمانتان را ببندید و یک نفس عمیق بکشید و. خم کردن سر و شمارش از پنج تا یک به صورت معکوس . تلقین افکار مثبت و بهتر شدن. انتخاب یک مشکل عمده ی جهان . نمایش ذهنی یک فیلم سه قسمتی شمارش از یک تا پنج

شب : بر روی یک صندلی چشمانتان را ببندید و یک نفس عمیق بکشید خم کردن سر و شمارش معکوس از پنج تا یک . انتخاب یک مشکل انسانی برقرداری ارتباط ذهنی . شمارش از یک تا پنج.

روز هجدهم . نوزدهم . بیستم ( صبح و ظهر )

صبح : بر روی یک صندلی چشمانتان را ببندید نفس عمیق بکشید . شمارش معکوس از پنج تا یک . تلقین عمیقتر و سریعتر . ریلاکس شدن با استفاده از این روش . تلقین افکار مثبت و بهتر شدن . نمایش ذهنی یک فیلم از در پیش رو داشتن یک روز خوب و کامل . شمارش از یک تا پنج

ظهر :

ارسال نظر