X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

بیوگرافی شقایق ثامن مدل و بازیگر هالیوود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:شوهای تلویزیونی و بازی در تئاتر نتیجه شهرت شقایق بود. در ۵ سالگی شقایق دهقان به همراه مادر؛ پدر و برادر بزرگترش به تورنتو مهاجرت کردند و تورنتو جایی بود که کلودیا تونست زندگیشو به عنوان یک دختر بچه بازیگر ادامه بده.

محل تولد: ایران، تهران ، محل سکونت: لس آنجلس ، روز تولد: هشتم آگوست
“شقایق ثامن” معروف به “کلودیا لینکس” در سن ۲ سالگی در مطب دندانپزشکی مادرش ( در نروژ ) بود که با “کاترین کرینبورگ” ملاقات کرد.کاترین از هویت و زیبایی فوق العاده ی کلودیا حیرت زده شده بود.
کاترین با کلودیا صحبت کرد و در آخر ازش پرسید که آیا امکانش هست در تبلیغات تجاری جدیدش که قراره برای بچه ها بسازه شرکت کنه. پرداد مادر “کلودیا” موافقت کرد و بزودی کلودیا به عنوان یک دختربچه قابل ستایش در سراسر اروپا شناخته شد.

تبلیغات تجاری ، شوهای تلویزیونی و بازی در تئاتر نتیجه شهرت شقایق بود. در ۵ سالگی شقایق دهقان به همراه مادر؛ پدر و برادر بزرگترش به تورنتو مهاجرت کردند و تورنتو جایی بود که کلودیا تونست زندگیشو به عنوان یک دختر بچه بازیگر ادامه بده. (که البته هیچ کس تا حالا هیچ عکسی از تبلیغات شقایق در دوران کودکیش ندیده و شاید فقط جنبه تبلیغاتی داشته باشه.)
کلودیا در ۱۵ سالگی توسط شرکتهای مشهور از جمله الیت و لیوایز کشف شد و از اون موقع بود که به عنوان یک مدل مشهور شناخته شد.
پس از مدل شدن و بازیگری “کلودیا” در سن ۲۰ سالگی نخستین آلبوم خودش را به اسم  ” شقایق ” وارد بازار کرد و بلافاصله به یک ایرانی محبوب تبدیل شد شقایق در یک فیلم هالیوودی به نام legion of the dead در نقش ملکه مصر بازی کرد و همچنین در قسمتی از سریال The West Wing در نقش Miss Word هنر نمائی کرد.

اخیرا شقایق با یک فیلم بالیوودی قرار داد بسته و در حال ایفای نقش در این فیلم که به زودی به بازار می آید و برخی ها معتقدند که وی میتواد حتی جای “آشواریا رای” را در سینمای بالیوود بگیرد، خود آشواریا طی یکی از مصاحبه هایش گفت وقتی شقایق رو دیدم اول فکر کردم که هنرپیشه هندی و خیلی نگران شدم اما وقتی فهمیدم که ایرانی خیالم راحت شد و اگه قرار باشه با هم فیلمی بازی کنیم در نقش خواهرش بازی میکنم چون ما از نظر ظاهری خیلی شبیه هم هستیم.

ارسال نظر