X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

تجاوز مجری سرشناس تلوزیون کشور به یک دختر جوان

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ماجرا از این قرار است که دختر جوانی با اعلام شکایت از این مجری معروف مدعی شد: سال ۸۸ این مجری تلویزیون در حالی که هر دو در حج بودیم به من ابراز علاقه کرد و گفت به خاطر مشکلاتی که با همسرش دارد، در شرف طلاق است و از من خواست بعد از طلاق با او ازدواج کنم. پیش از اینکه به حج مشرف شویم هم به بهانه مسائل کاری با من در تماس بود.

اجاره سوئیت اختصاصی در کیش

وی با بیان اینکه من هم بدم نمی آمد با این فرد ازدواج کنم ادامه داد: بعد از اینکه از حج برگشتیم، به بهانه برگزاری همایشی در کیش مرا با خود همراه کرد اما وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدم که خبری از همایش نیست. او یک سوئیت اختصاصی اجاره و مرا خواهرزاده خود معرفی کرده بود. در آنجا بود که برای اولین بار با من ارتباط برقرار کرد.

تلاش برای اخذ وام ۱۰۰ میلیونی با ضمانت شاکی

دختر جوان با بیان اینکه این مجری تلویزیون به او پیشنهاد ازدواج داده بود گفت: بعد از آن هم، به بهانه های مختلف مرا به حدود ۷ شهر دیگر مانند مشهد، اصفهان و شیراز برد و با من ارتباط داشت.

وی گفت: مدتی بعد که به او گفتم پس کی با من ازدواج می کنی، مدعی شد به خاطر مشکلات مالی این کار به تعویق افتاده و از من خواست ضمانت او را برای دریافت وام یک صد میلیون تومانی بپذیرم که من هم قبول کردم اما در جریان اخذ وام بودیم که متوجه شدم موضوع اختلاف خانوادگی و اقدام برای جدایی از همسرش دروغ است.

انصراف از شکایت با وساطت مسئولان صداوسیما/شکایت مجدد به دلیل تهدید متهم

دختر جوان گفت: اسفندماه سال ۸۸ از این فرد شکایت کردم و در همان زمان متوجه شدم که گویا با زن دیگری هم ارتباط دارد. برخی از مسئولان تلویزیون میانجیگری کردند و من از شکایت خودم منصرف شدم. اما مدتی است که مرا تهدید می کند که سفته هایی که از من در اختیار دارد را به اجرا می گدارد.

ممنوع التصویر شدن مجری با شکایت دختر جوان

وی با بیان اینکه با اعلام شکایت مجدد من، این فرد ممنوع التصویر شده است گفت: تمام مستندات از جمله پرینت مکالمات، پیامک ها، اسامی هتل هایی که رفتیم را به مسئولان قضایی ارائه کردم و منتظر هستم تا به این پرونده رسیدگی شود.

یک منبع آگاه در این زمینه به خبرنگار فارس گفت: متهم پرونده تا این لحظه منکر اتهامات خود شده و شاکی هم ادعایی مبنی بر اینکه آزارواذیت با اکراه و عنف بوده، نداشته است.

 

۳ نظر

 1. سید بهنام گفته است :
  آبان ۱۰ام, ۱۳۹۱

  سلام خسته نباشید ؛ ای کاش می گفتین اسم این مجری چی بوده ؟

 2. افسانه گفته است :
  آبان ۱۱ام, ۱۳۹۱

  سسلام میخوام بدانم  توی این مملک که دم از  اسلام میزنن ایا  هر کس  تحت  هر  عنوان به مردم تحرض کند  بی  حساب و کتاب است  این مجری  تلویزیون که  پولشون از  پارو بالا میرود  باید اینطور باشن  و  فقط خودشان را کذاشتن  مجری  رسانه  ملی ابروی هر  رسانه  ملی  رو بردن دیکه باید دم  این رسانه ملی روکا کل کرفت  اون از دانشکاه ما  اینم از  رسانه ملی  ما

 3. arash گفته است :
  آبان ۱۱ام, ۱۳۹۱

  واقعا دست مریزاد به این قوه قضائیه

   

ارسال نظر