X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

تجاوز وحشیانه به زنان متاهل+عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

تجاوز وحشیانه مردی به زنان متاهل

پس از منتشر شدن خبر دستگیری وی با حضور شاکیان جلسه دادگاه وی روز گذشته آغاز شد، در میان شاکیان وی زنان مسن ۷۱ سال نیز وجود داشت.

این مرد متجاوز فراری بعد از ربودن یک زوج جوان به همراه فرزند ۲ ساله و مورد تجاوز وحشیانه قرار دادن زن خانواده در مقابل چشمان همسرش در شهر انکوریج واقع در آلاسکا دستگیر شد.
این مرد شیطان صفت ۲۴ ساله که “جری اندروی” نام دارد در برخی از موارد به عنوان راننده تاکسی قربانیان خود را پس از ربودن مورد تجاوز وحشیانه  ای  قرار می داد و در مواردی دیگر به صورت پنهانی به قصد تجاوز جنسی وارد منازل می شد، توسط پلیس شهر اینکوریج دستگیر شد.

تجاوز وحشیانه تجاوز وحشیانه

وی در پرونده خود ۲۳ مورد دخترربایی و ۴۰ مورد تجاوز به عنف و ۱۵ مورد قتل عمد در مدت ۲ سال انجام داده درج شده است.
وی هنگامی که قربانیان خود را انتخاب می کرد در صورت متاهل بودن همسر قربانیش را می کشت.
وی هنگامی دستگیر شد که هنگام وارد شدن به منزلی برای پیش برد اهداف خود به صورت اتفاقی توجه پلیس گشت را به خود جلب می کند وی هنگام ورود متوجه درهای قفل می شود و مجبور به عبور از پنجره نیمه باز آشپزخانه برای داخل شدن می شود.
پس از مشاهده این صحنه توسط نیروهای پلیس و درخواست نیروهای کمکی خانه مذکور تحت محاصره پلیس می شود و درست هنگامی که وی با تهدید اسلحه قربانی اش را که زن جوان ۲۰ ساله ای بود و او را وارد به انجام اعمال غیر اخلاقی می کرد با حضور پلیس دستگیر و قتل و تجاوز ۲ ساله وی پایان یافت.
پس از منتشر شدن خبر دستگیری وی با حضور شاکیان جلسه دادگاه وی روز گذشته آغاز شد، در میان شاکیان وی زنان مسن ۷۱ سال نیز وجود داشت.
پس از رای دادگاه و شهادت قربانیان متاهل مبنی بر کشته شدن همسرانشان به دست وی هیات منصفه جری اندرو را محکوم به اعدام نمودند.

ارسال نظر