X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

تیلور سوئیفت و رابطه های ناموفق زندگی اش

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

او که یکی از مشهورترین خوانندگان پاپ در دنیاست به خاطر مشکلات فراوانش در رابطه های عاطفی شهرت دارد. او میگوید به سختی میتواند به کسی اعتماد کند.

این خواننده محبوب ۲۳ ساله علیرغم سن کمش موفقیت بسیاری در زمینه کاری اش یعنی خوانندگی و آهنگسازی داشته است.

Taylor Swift
وی در مصاحبه اخیرش با یک مجله بریتانیایی اعلام کرده است واقعا نگران است که در تنهایی و یا دور از دوستان مورد اعتمادش زندگی کند.
او تاکید میکند واقعا نگران است که انسانی تنها و منزوی به نظر برسد . وی اضافه میکند نگرانی هایش او را احاطه کرده اند و همواره نگران انتخاب های نادرست و اشتباه خود است. او میگوید : نمیخواهم شاهد یک پایان افتضاح و رقت انگیز دیگر باشم،  گاهی فکر میکنم من نمیتوانم با هیچ کس رابطه ای موفق داشته باشم و این مرا آزار میدهد. میترسم از اینکه دیگران احساس کنند من انسانی گوشه گیر هستم و قادر به برقراری رابطه با یک جنس مخالف نیستم.
او هنوز نتوانسته است عشق واقعی خود را بیابد و همین مسئله باعث شده است که هنوز آمادگی لازم برای تشکیل خانواده را نداشته باشد.
وی اضافه میکند اینکه او دوستان نزدیکی از جنس مخالف دارد به این معنا نیست که با آنها وارد رابطه ای احساسی شده است و این مسئله باعث شده حواشی و شایعات زیادی در این مورد شنیده شود که باعث دلخوری و نگرانی اوست.

ارسال نظر