X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

جدایی جاستین بیبر و سلنا گومز همه را شوکه کرد +عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بعد از دو سال دوستی رومانتیک و رابطه عاشقانه و همچنین تبدیل شدن به تیتر اول رسانه های سرگرمی بالاخره زوج جنجالی نوجوان موسیقی پاپ امریکا از هم جدا شدند . حتی دوستان نزدیک این زوج نیز  این جدایی را تایید کرده اند.

 

سلنا گومز و جاستین بیبر

یک منبع نزدیک به این زوج میگوید : سلنا این رابطه را هم زده است . این اتفاق یک هفته پیش افتاده است . آنها چالش های زیادی را طی یک سال گذشته بخاطر برنامه های سنگینی که داشتند تحمل کرده اند و این مسئله آنها را خسته کرده است

دوست نزدیک “بیبر” هم در این رابطه گفته است : آنها مدت زیادی است که با هم مشکل دارند . اما آنان بسیار جوان هستند و هر لحظه تصمیماتشان تغییرمیکند . من تصور نمیکنم این پایان رابطه آنها باشد.

این زوج هنر مند نوجوان نوامبر سال ۲۰۱۰ با هم آشنا شدند و تا ماه ها سعی کردند رابطه شان علنی نباشد اما بهار همان سال این رابطه رسانه ای شد و باعث شد بسیاری از طرفداران بیبر نارحت شوند . حرکات و رفتارهای عاشقانه و رومانتیک این زوج همیشه از انها سوژه ای داغ برای رسانه ها تهیه میکرد.

گفته میشود رابطه جاستین بیبر با یک هنرپییشه و مدل معروف باعث ناراحتی سلنا شده است و بنابر این او تصمیم گرفته است که از جاستین جدا شود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۳ نظر

 1. Reza گفته است :
  آبان ۲۱ام, ۱۳۹۱

  دستتون درد نکنه

  اگه این واقعه راست باشه من جشن میگیرم!حتی اگه یک روز باهم قهر باشن

  امیدوارم دیگه باهم آشتی نکنن

 2. reza_seifi گفته است :
  آبان ۲۱ام, ۱۳۹۱

  منم با این دوستمون موافقم این دوتا اصلا بهم نمیان یجورایی سلنا برای جاستین زیادیه

 3. milad گفته است :
  آبان ۲۱ام, ۱۳۹۱

  به خدا خیلی خوشحالم کردین.امروز بهترین خبری بود که شنیدم

ارسال نظر