X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

جواب مسی به عذرخواهی ایرانیان

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش سایت هواداران استقلال این سایت مدعی شده مسی هم  با رویکردی مثبت در این مورد پاسخ داد:« ایرانی های عزیز، نیازی به عذرخواهی نیست. من می‌دانم ایران فرهنگ غنی ای دارد و من می دانم اینهایی که تهدید کردند ایرانی های واقعی نیستند. من الان هم فقط سخت تمرین می کنم تا در بازی مقابل ایران، مدافعان این تیم را اذیت کنم.». اگر این کامنت واقعا درست باشد این واکنش حرفه ای مسی در نوع خود جالب توجه است. با این حال نباید تهدید زیرپوستی مسی مبنی بر تمرین سخت را نادیده گرفت.

نباید تیم ملی کشورمان قربانی فحاشی و بچه بازی چند تن شود.

تصویر سایت هواداران باشگاه استقلال را در گالری می بینید

شفقنا ورزشی در تلاش است تا صحت خبر را از منابع دیگر جتسجو نماید و در صورت دسترسی  به اخبار جدید این خبر تکمیل خواهد شد

در این حال سایت قانون نیز در گزارشی نوشته است همزمان با پایان قرعه‌کشی جام جهانی و همگروهی ایران با آرژانتین، صفحه منتسب به لیونل مسی در فیس‌بوک آماج حملات کاربران ایرانی قرار گرفت که برخی نظرها به شدت توهین‌آمیز بود.

به گزارش قانون این اقدام با انتقاد گسترده رسانه‌ها مواجه شد و کمی بعد نظری منتسب به مسی در این خصوص منتشر شد که برای این افراد اظهار تاسف کرده بود.

ایرانی‌ها بار دیگر به سراغ صفحات منتسب به لیونل مسی رفته‌اند اما این بار هدف آنها عذرخواهی از این بازیکن بزرگ است تا ذهنیت بدی نسبت به ایرانی‌ها پیدا نکند.

یاد آور می شود مسی در کامنت دیگری که در سایت بانک ورزش منتشر شده و  صحت یا عدم صحت آن هم برای شفقنا مورد تایید نیست گفته بود «من برای این مردم متاسفم، زدن این حرف‌ها خیلی غیردوستانه است.»

به هر حال صرف نظر از درستی یا نادرستی کامنت های منتسب به لیونل مسی، این کامنت ها نشان از تمایل به پایین کشیدن فتیله جدال لفظی دارد.

ارسال نظر