X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

حواشی جالب دیدار پرسپولیس و راه آهن

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اتمام بلیت‌های دیدار پرسپولیس و راه آهن

پرسپولیس و راه آهن در هفته‌ سی‌ام و پایانی لیگ برتر از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی برابر هم قرار گرفتند که این دیدار جذاب با حواشی جالبی همراه بود.

حاشیه‌ های دیدار پرسپولیس و راه آهن:

* ۴ ساعت به آغاز دیدار پرسپولیس و راه آهن باقی مانده است و ۵۰ هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور دارند که هر لحظه بر تعداد آن ها افزوده می شود.

* بیشتر تماشاگران پرسپولیس طبق قرار قبلی با لباس های قرمز به ورزشگاه آزادی آمده اند و استادیوم را قرمز پوش کرده اند.

* هواداران پرسپولیس سرود قهرمانی پرسپولیس را از ساعت ها قبل از آغاز بازی یکصدا می خوانند.

* در ورودی ورزشگاه آزادی لوگوی های پرسپولیس به عنوان یادبود در ابعاد متوسط به هواداران پرسپولیسی داده می شود.

* افرادی که در جایگاه VIP حضور دارند حتما باید دستبندهای قرمز داشته باشند و خبرنگاران نیز باید دستبندهای نارنجی به دست های خود داشته باشند.

* تدابیر امنیتی به طور کامل و دقیق توسط ماموران حاضر در ورزشگاه آزادی انجام می گیرد تا مشکلی در برگزاری این دیدار و مراسم پس از آن به وجود نیاید.

* حامد طاها خواننده کشورمان آهنگ پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی اجرا کرد و تماشاگران حاضر در ورزشگاه را به وجد آورد.

* آهنگ هایی برای هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی پخش می شود که تماشاگران نیز به شادی می پردازند و موج مکزیکی می روند.

* در حالی که سه ساعت به آغاز این دیدار باقی مانده است یک جیمی جامپ نوجوان وارد زمین شد و ماموران پس از گرفتنش، او را به جایگاه تماشاگران فرستادند که با تشویق تماشاگران همراه شد.

* ۷۵ هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور دارند که هر لحظه بر تعداد آن ها افزوده می شود در حالی که سه ساعت به آغاز دیدار پرسپولیس و راه آهن باقی مانده است.

* یک دختر ۱۵ ساله با پوشش پسرانه قصد ورود به ورزشگاه آزادی و تماشای این دیدار را داشت که ماموران اجازه ورود او را ندادند. او در اقدامی جالب به ماموران گفت که چطور در دربی مرا ندیدید.

* وزیر ورزش و جوانان و وزیر بهداشت به ورزشگاه آزادی می آیند تا دیدار پرسپولیس و راه آهن را در هفته سی‌ام لیگ برتر از نزدیک تماشا کنند.

* ۲ ساعت به آغاز این دیدار باقی مانده است و طبقه پایین ورزشگاه آزادی کاملا پر شده است و فقط در طبقه بالا و پشت دروازه ها جای خالی وجود دارد که با توجه به ترافیک ورودی های استادیوم آزادی این جایگاه ها نیز پر خواهند شد.

* هواداران پرسپولیس طرح موزاییکی جدید و خلاقانه ای با نام PERSPOLIS را قبل از آغاز این دیدار تمرین کردند و برای قدرانی از حمایت های همراه اول در ادامه طرح موزاییکی همراه اول را نیز به نمایش گذاشتند.

* پس از تمرین طرح موزاییکی، هواداران پرسپولیس یکصدا سرود قهرمانی را تمرین کرده و همه استادیوم با هم این سرود را خواندند.

ارسال نظر