X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

خبر ساز شدن بیانسه و مادرش

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بیانسه این برنامه را اجرا کرده است و قرار است در استادیوم توئینکهام انگلستان نیز کنسرتی با حضور ستارگان زن برگزار شود که درآمد حاصل از فروش بلیط آن به بنیاد تغییر زندگی زنان اهدا شود.

در جدیدترین ویدئوی منتشر شده ، بیانسه ۳۱ ساله که در اجرای برنامه پیشرفت و تغییر زنان در دنیا که توسط کمپانی “گوچی” در حال تهیه است عنوان کرد مادرش الگوی او در زندگی و نمونه بارز یک زن موفق است.

87a1

او در مصاحبه اش اعلام کرد هدیه مادرم به من توانایی یافتن کیفیتها در روابط انسانی است، او میگوید مادرش همواره به او آموخته است که به مردم کمک کند تا بتواند نمونه یک انسان واقعی باشد. جالب است بدانید که مادر او طراح لباس کودکان است.


این ویدئو به نام “صدای تغییر” با حضور ستارگان و مشاهیر زن در دنیا تهیه شده است و هدف آن ارتقای کیفی سطح زندگی زنان در سراسر دنیاست. بیانسه این برنامه را اجرا کرده است و قرار است در استادیوم توئینکهام انگلستان نیز کنسرتی با حضور ستارگان زن برگزار شود که درآمد حاصل از فروش بلیط آن به بنیاد تغییر زندگی زنان اهدا شود.
بیانسه تاکید میکند هدف ما صدا کردن زنان و دختران برای تغییر به بهترین شکل ممکن است . او میگوید من اعتقاد قلبی دارم که هر زن و دختری نیرویی درونی دارند که به آنها کمک میکند تا بتوانند هر آنچه در دل دارند در دنیای واقعی به وجود آورند.

ارسال نظر