X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

خبر ساز شدن مجدد سلنا گومز و جاستین !!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:در تمام مدت جدایی این زوج “سلنا گومز” در جشنواره ها و پارتیهای مختلف شرکت میکرد و “جاستین بیبر” نیز با رفتارهای عجیب و خشنش خبر ساز شده بود.

تقریبا مدت زیادی از جدایی های بحث بر انگیز و جنجالی سلنا گومز و جاستین بیبر میگذرد و این بار این زوج جوان هالیوودی دوباره تیتر اول رسانه ها قرار گرفته اند.

29a22

در تمام مدت جدایی این زوج “سلنا گومز” در جشنواره ها و پارتیهای مختلف شرکت میکرد و “جاستین بیبر” نیز با رفتارهای عجیب و خشنش خبر ساز شده بود.
خبرها نشان میدهد این زوج اخیرا یک ملاقات غیر منتظره داشته اند که نشان میدهد شاید رابطه رومانتیک آنها دوباره آغاز شود. جاستین بیبر این روزها در نروژ به سر میبرد و در حال اجرای برنامه های زنده در این کشور است و گفته میشود “سلنا گومز” ستاره ۲۲ ساله موسیقی و تلویزیون امریکا برای دیدن او با جت شخصی به نروژ سفر کرده است و بعد از اجرای برنامه اش در پشت صحنه دیداری خصوصی با او داشته است.
یک منبع نزدیک به این زوج میگوید اگرچه از سال گذشته آنها همواره قهر و آشتی بوده اند و شایعات زیادی پیرامون جدایی آنها به گوش میرسید اما آنها هرگز نتوانسته اند برای مدت زیادی از هم دور باشند.
چندی پیش گومز عنوان کرده بود دوست ندارد هیچ عکسی از او در کنار جاستین بیبر دیده شود اما به نظر میرسد او خیلی زود تغییر عقیده داده و همه چیز را فراموش کرده است.

۳ نظر

 1. محمد گفته است :
  اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۲

  سلام درسته قهرو اشتی دارن ولی انگار عشقشون ازبین نرفته پس به هم نزدیکشون میکنه

 2. لیلی گفته است :
  اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۲

  یکی نیست به این ت… بگه شلوارشو بکشه بالا؟؟؟؟

 3. فاطمه گفته است :
  تیر ۶ام, ۱۳۹۲

  دوس داشتن زیادو میگن عشق هیچ وقت نمیتونی ازبینش ببری هیچ وقت حتی اگه بایکی دیگه اشناشی اینکه دوباره =یشه همن یعنی رور توشون نیس واین خیلی زیباست!!!!!!!

ارسال نظر