X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

خواننده ای که مادر نمونه است!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شکیرا نشان داده که در کنار کار خوانندگی به وظیفه مادری خود هم درست عمل می کند.”شکیرا” خواننده محبوب ۳۶ ساله کلمبیایی این روزها شدیدا سرگرم بچه داری است و نشان داده است به انجام وظیفه مادری بیش از هرچیز دیگری اهمیت میدهد. این خواننده مشهور و محبوب سال گذشته میلادی اولین فرزند خود را به دنیا آورده است . “میلان پیکه ” فرزند او فوتبالیست معروف اسپانیایی “ژرارد پیکه ” است که حدود ۴ ماه پیش به دنیا آمده است.

او در مصاحبه اش اعلام کرده است : شیردادن به میلان یکی از بهترین تجربیات در طول زندگی من است . من عاشق این کار هستم و چون میدانم این مسئله برای سلامت او چقدر اهمیت دارد تصمیم ندارم تا قبل ازموعد مقرر شیر دادن به او را متوقف کنم.
او اضافه میکند شیر دادن باعث میشود تا زودتر به تناسب اندام قبل از بارداری ام برسم. وی معتقد است در طول دوران بارداری اش وزن زیادی اضافه نکرده است ،  اما احساس میکند هنوز به وزن ایده آلش نرسیده است.
وی اضافه میکند اگرچه مشغله های زیادی برای انجام کارهایش دارد و بیشتر وقت او در تلاش برای ضبط آلبوم و رسیدگی به سرمایه گذاریهایش میگذرد اما هیچ چیز برای او به اندازه انجام وظایف مادری اش اهمیت ندارد. او میگوید در کنار پسرش بیشترین آرامش را دارد و علیرغم اینکه همه انتظار داشتند او دچار استرس شود وی با آرامش کامل کارهایش را انجام میدهد.

ارسال نظر