X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

خواننده مشهور و پر صرفدار در تدارک ازدواج مادرش!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:هری استایل میگوید مادرم از زمان کودکی همواره مشوق من بوده است و همه جا مثل یک کوه پشت سر من ایستاده است و اکنون نوبت آن است که من برایش آرزوی خوشبختی کنم

“هری استایل” خواننده جوان و اسطوره جوان موسیقی پاپ که طرفداران بسیاری در میان نسل جوان دارد این روزها سرگرم برپایی مراسم ازدواج مادرش است. پدر و مادر او هنگامیکه وی ۷ ساله بود از هم جدا شدند و این دومین بار است که مادرش ازدواج میکند، به نظر میرسد این خواننده ۱۹ ساله از شرکت در این مراسم بسیار خوشحال و هیجانزده است

خواننده پاپ در تدارک عروسی مادرش+عکس

مادر این خواننده انگلیسی برنامه ازدواجش را طوری زمانبندی کرد تا کنسرتهای پسرش به اتمام رسیده باشدو او بتواند در مراسم شرکت کند. پرداد وی قرار است باند معروف موسیقی اش را نیز با خود به مراسم برده و احتمال دارد در این مراسم اجرای زنده نیز داشته باشند.

خواننده پاپ در تدارک عروسی مادرش+عکس

هری استایل میگوید مادرم از زمان کودکی همواره مشوق من بوده است و همه جا مثل یک کوه پشت سر من ایستاده است و اکنون نوبت آن است که من برایش آرزوی خوشبختی کنم، او تنها کسی است که میتوانم به او اعتماد کامل داشته باشم و همیشه در کنار خودم احساسش میکنم.

خواننده پاپ در تدارک عروسی مادرش+عکس
مادر او در مصاحبه ای اعلام کرده بود : هری به قدری جذاب و دوست داشتنی است که همواره نگران هستم مبادا کسی او را از مسیردرست زندگی منحرف سازد.

یک نظر

  1. عبدالرضا گفته است :
    خرداد ۱۵ام, ۱۳۹۲

    همه که مثل ما ایرانیها نیستن که تا اسم ننمون را بیارن طرف را با چاقو لت وپارکنیم

ارسال نظر