X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

دختران مدلینگ قلابی ایران+عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سایت فرانس ۲۴ در ادامه نوشت: از این‌گونه “پیج‌”ها، (مدلینگ)همراه با عکس‌های رنگ و وارنگ دختران و پسران، تا دلتان بخواهد در فضای فیسبوک ایرانی‌ها پر شده است.

سایت شبکه خبری فرانس ۲۴ گزارشی درباره مدل‌های خیالی ایرانی در شبکه های اجتماعی تهیه کرده است.

دختران مدلینگ قلابی ایران:

در این گزارش آمده است:… خودش را با آرایش خفه می‌کند! یک عکاس «این‌کاره» پیدا می‌کند، چند عکس «مکش مرگ من» می‌گیرد، در فیسبوک یک “پیج” (صفحه) باز می‌کند و به عنوان حرفه یا شغل می‌نویسد: «مدل» یا «صنعت فشن!» به همین سادگی و بدون اینکه حتی در یک آگهی‌ معتبر حضور یافته باشد، می‌شود مدل.

مدلینگ
سایت فرانس ۲۴ در ادامه نوشت: از این‌گونه “پیج‌”ها، همراه با عکس‌های رنگ و وارنگ دختران و پسران، تا دلتان بخواهد در فضای فیسبوک ایرانی‌ها پر شده است. ناظران فرانس ۲۴ از حدود ده تن از خانم‌هایی که مدعی “مدلینگ” بودند درخواست مصاحبه کرد اما هیچ کدام قبول نکردند. در واقع بسیاری از آنها از ارائه حتی یک عکس که ثابت کند برای یک برند (مارک) معتبر تبلیغ کرده‌اند، عاجزند.


این شبکه فرانسوی بیشترین مدعیان فشن در ایران را دخترانی معرفی کرده است که فقط برای گرفتن “لایک” و کسب شهرت، به رایگان جلوی دوربین عکاسان می‌روند.

مدلینگ
از سوی دیگر در روزهای اخیر، عکاس خبرگزاری آمریکایی آسوشتیدپرس در تهران به سراغ یک پدیده عجیب در تهران رفته است. ماجرا از این قرار است که مدتی است انواع لباس زیر زنانه با نقش پرچم آمریکا و حتی رژیم صهیونیستی توسط دستفروشان در متروی تهران فروخته می شود.
عکاس این خبرگزاری در اقدامی جالب به کارگاه تولید این لباس ها در یکی از دخمه های بازار تهران رفته است و از آن عکاسی کرده است.

مدلینگ

مدلینگ

انتشار این عکسها و رونمایی از این اتفاق عجیب باعث ایجاد بحث های گوناگونی در فضای مجازی شده است.

۲ نظر

  1. تگرگ گفته است :
    مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۲

    یعنی خاااااااااااااااااااااک….

  2. mahdiye گفته است :
    مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۲

    ای خااااااااااااااااااااااااااک تو سرشون

ارسال نظر