X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

دختر سال ایتالیا:می خواهم با احمدی نزاد ازدواج کنم!!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آنسا، خبرگزاری رسمی ایتالیا گزارش داده که “دختر زیبا روی ایتالیایی با نام سیلویا والریا که دو سال پیش کاندیدای زیباترین دختر سال ایتالیا شده بود عاشق محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران شده است.”

به گزارش العربیه، سیلویا به این خبرگزاری گفت: “می خواهم با احمدی نژاد رییس جمهوری ایران ازدواج کنم. احمدی نژاد چیز کمی نیست.”

Silvia[WwW.KamYab.ir]

وی افزود: “احمدی نژاد یک نوآور و مبدع در عصر ما است. او اپوزیسیون را خاموش و آمریکا را تهدید می کند.”

سیلویا والریو دختر ۲۰ ساله ایتالیایی و مولف کتاب “یک روزی یک رییس جمهوری بود”، محمود احمدی نژاد رییس جمهوری ایران را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته و گفته است که “احمدی نژاد تنها مرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.”

این نویسنده ایتالیایی، گفت: “البته او به زنان اجازه نمی دهد تا حجاب خود را بردارند، اما این به هیچ وجه یک مساله نیست. چرا زنان ایرانی آنقدر علاقه دارند تبدیل به زنان غربی شوند؟”

کتاب ۸۱ صفحه ای سیلویا با عنوان “یک روزی یک رییس جمهوری بود” در کتابفروشی های سراسر ایتالیا به قیمت ۹ یورو عرضه شده است.
جام نیوز

۲ نظر

 1. محمدرضا حقانی گفته است :
  تیر ۱۹ام, ۱۳۹۲

  با سلام
  احمدی نژاد را واقعا دوست دارم. بی ادعا و ساده و مردمی بود. هیچگاه لبخندش کم نمیشد. بیش از ۱۰۰ سفر استانی و کشوری رفته است. واقعا محبوب همه است. من خودم در دانشجویان خارج از کشور که سوال میکردم، اکثرا دوستش داشتند

 2. مهدی گفته است :
  تیر ۲۰ام, ۱۳۹۲

  همه انسانهای ساده زیست و صاف و صادق رو دوست دارند…رئیس جمهوری که به مردم از پایین نگاه می کنه نه از بالا…چیزی که در هیچ کجای دنیا دیده نمی شود و همه به دنبال دستیابی به قدرت هستند که بر مردم حکومت کنند.

ارسال نظر