X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

درآمد واقعی برای شما

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در آمدی واقعی و ثابت

قابل توجه کسانی که سایت و وبلاگ دارند .اگر شما از گذاشتن محصولات در سایت و وبلاگتان خسته شده اید تا یک نفر محصولی بخرد و پورسانتی به شما تعلق بگیرد و با گذاشتن بنرهای تبلیغاتی در سایتتان تا بازدید کننده با کلیک بر روی بنرها پورسانتی به شما تعلق بگیرد . و در آخر هم می بینید که پورسانت کمی از فروش محصولات به شما تعلق می گیرد و باعث نا امید شدن شما می شود . راه دیگری که ما به شما توصیه می کنیم بدست آوردن در آمد از طریق پاپ آپ (پنجره تبلیغاتی ) است .

کسب در آمد در این زمینه به این صورت است که شما از تک تک بازدید کننده های سایتتان در امد کسب می کنید و بابت هر بار باز شدن پنجره تبلیغاتی ۳۰ ریال بدست می آورید .

کسب در آمد به این صورت است که شما سایتی دارید که روزانه ۱۰۰۰۰ بازدید دارد و برای هر بازدید کننده سایت یک بار پنجره تبلیغاتی باز شود . و از آنجا که برای هر بار باز شدن پنجره تبلیغاتی ۳۰ ریال به شما تعلق می گیرد . روزانه شما ۳۰۰۰۰ هزار تومان روزانه در آمد کسب کردید بدون اینکه به فکر این باشید که آیا امروز محصولی می فروشید و….

و سایتی که ما به شما معروفی می کنیم سایت قاره است که از معروفترین سایتهای ایرانی می باشد و هم از طرف ما و هم از طرف دوستان ما در زمینه پرداخت پورسانت تست شده است و سایت قابل اطمینانی است .

و طبق گفتگویی که با مدیریت قاره داشتیم قرار است به زودی پورسانت هر پنجره به ۴۰ ریال برسد .که در مجموع هر چه بازدیدمون بیشتر باشه می بینیم که در آمدمون بیشتر می شود. در ضمن شما از طریق زیر مجموعه گیری هم در آمد کسب کنید. هر چقدر که زیر مجموعه شما در طول روز در آمد کسب کند ۱۰ درصد هم به شما تعلق می گیرد به این صورت است که زیر مجموعه شما روزی ۱۰۰۰۰ تومان در آمد دارد . پس به شما روزی ۱۰۰۰ تومان تعلق می گیرد(تذکر:از پورسانت زیر مجموعه کم نمی شود) .و شما هر چه زیر مجموعه بیشتر داشته باشید در آمدتان بیشتر می شود.

ثبت نام در سایت : شما پس از ثبت نام در سایت از طریق لینک زیر و وارد شدن به پنل حساب کاربریتان در سایت قاره با مراجعه به قسمت دریافت کد ، کد پاپ آپ را گرفته و در سایت و وبلاگتان درون قالب کپی می کنید .و هر بازدید کننده ای که به سایت شما مراجعه می کند پنجره تبلیغاتی برای بازدید کننده باز می شود و پورسانت برای شما در نظر گرفته می شود .

قابل توجه کسانی که می گویند سایت ما بازدید زیادی ندارد و پس ما ثبت نام نکنیم .اشتباه نکید حتی اگر سایت و وبلاگ شما روزی ۵۰۰ بازدید هم دارد شما با گذاشتن کد چیزی را از دست نمی دهید . و می بینید که در مجموع در ماه باز هم در آمد نسبتا خوبی کسب می کنید . هیچ وقت نا امید نشوید

 لینک زیر کلیک کنید

لینک جهت عضویت در سایت جهت کسب در آمد

———————————————————————————————————————–

 

ارسال نظر