X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

زنی که پس از زایمان دوباره زنده شد!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:پس از تولد بچه ، پزشکان در آخرین تلاش خود سعی کردند این مادر ۳۲ ساله را به زندگی بازگردانند. این کار پزشکان بیمارستان موفقیت آمیز بود و قلب اریکا دوباره به تپش افتاد.

این اتفاق نادر و باورنکردنی می توانست سناریو یک فیلم سینمایی باشد: یک زن باردار مرد و پس از متولد شدن نوزادش دوباره به زندگی بازگشت.
خانم “اریکا نیگرلی” ۳۲ ساله آموزگار ادبیات انگلیسی در میسوری سیتی ایالت تگزاس ۹ ماهه باردار بود که سر کلاس درس ناگهان از هوش رفت و به زمین افتاد.

در پی این اتفاق قلب “اریکا” از کار افتاده بود. همکارانش با یک دستگاه شوک قلبی تلاش کردند تا رسیدن ماموران امداد او را به زندگی بازگردانند.
با رسیدن ماموران امداد اریکا سریعا” به بیمارستان انتقال یافت و پزشکان فورا با سزارین نوزاد دختر او را به دنیا آوردند. در زمان سزارین قلب “اریکا” هنوز نمی تپید و عمل به عنوان یک جراحی پس از مرگ تلقی شد.
پس از تولد بچه ، پزشکان در آخرین تلاش خود سعی کردند این مادر ۳۲ ساله را به زندگی بازگردانند. این کار پزشکان بیمارستان موفقیت آمیز بود و قلب اریکا دوباره به تپش افتاد.
پزشکان او را به طور مصنوعی برای ۵ روز به حالت کما بردند . اریکا از یک نارسایی قلبی که تشخیص داده نشده بود، رنج می برد.
این زن خوش اقبال که به لطف مهارت و وظیفه شناسی پزشکان زندگی دوباره یافت، می گوید: حتی واژه قدرشناسی نمی تواند گویای زحماتی باشد که پزشکان و همکارانم برای من ، بچه و شوهرم  انجام دادند.
وی در مراسم تقدیری که هفته جاری در شورای شهرداری میسوری سیتی برای همکاران اریکا و پزشکان برگزار شد، می افزاید: هنگام وقوع این حادثه سر کلاس احساس ضعف شدید کرده و سرم را خم کردم و پس از آن دیگر چیزی به یادم نمی آید.
به اساس گزارش ABC news ، نوزاد دختر که نامش را الاینا گذاشته اند اکنون سه ماهه است و حدود ۳ کیلو وزن دارد. نوزاد هنوز به اکسیژن نیاز داشته اما پزشکان اطمینان می دهند که الاینا به زودی سلامت کامل خود را خواهد یافت.
ناتان شوهر اریکا می گوید: ما بسیار خوشبخت هستیم. دختر کوچولوی فوق العاده ای داریم و همسرم نیز دوباره به زندگی بازگشته و سلامت کامل خود را بازیافته است.

ارسال نظر