X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

ستاره‌های معروف در کنار بدل‌هایشان+تصاویر

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

هنرمندانی مثل «تام کروز» و «جکی چان» که  در فیلم‌هایشان بیشتر صحنه‌های اکشن و یا سکانس‌هایی که به شهامت و مهارت احتیاج دارد را بازی کنند زیاد نیستند. اغلب هنرپیشه‌ها در نقش‌های خطرناک جای خود را به بدل‌هایی می‌دهند که برای این کارها آموزش دیده‌اند. البته حضور بدل‌ها به جای بازیگران اصلی مختص به صحنه‌های اکشن و یا خطرناک نیست. برخی صحنه‌ها هستند که بازیگران نامدار و مشهور به هر دلیلی حاضر نمی‌شوند جلوی دوربین فیلمساز قرار بگیرند که باز هم در این‌ جا نیاز حضور بدل‌کاران احساس می‌شود. در ادامه تصویر جذاب بازیگرانی را در “کافه سینما” می‌بینید که در کنار بدل‌هایشان قرار گرفته‌اند و از شباهت برخی از آن‌ها به هم متعجب خواهید شد.

 

برد پیت
او یکی از طولانی‌ترین همکاری‌ها را در بین بازیگران با بدل خودش دارد. در این‌جا آن‌ها را سر صحنه فیلم «وکیل مدافع» ساخته «ریدلی اسکات» می‌بینیم. چه‌قدر به هم شبیه هستند!…

 

کمرون دیاز
در این عکس می‌توانید «کمرون دیاز» را از بدلش در فیلم «زن دیگر» تشخیص دهید؟

جنیفر لوپز
قرار نیست بدل‌ها از نظر جنسیت هم مانند بازیگران اصلی باشند. نمونه‌اش بدل «جنیفر لوپز» سر صحنه فیلم‌برداری موزیک ویدئوی آهنگ «از رهبر پیروی کن» است.

کوینژانی والیس
این دختربچه بازیگر که برای فیلم «هیولاهای حیات وحش جنوب» لقب کم سن و سال‌ترین نامزد جایزه اسکار را دریافت کرد، برای بازی در فیلم «آنی» که بازسازی یک موزیکال به همین نام است، احتیاج به یک بدل بزرگ سال داشت تا در صحنه‌هایی که از نظر قانونی حق بازی در آن‌ها را ندارد، مشکلی برای کار پیش نیاید.

چینینگ تیتم
او و بدلش در سر صحنه «ژوپیتر صعود کننده» که قرار است سال ۲۰۱۴ اکران شود در حالی که هر دو بلوند هستند دیده می‌شوند.

تیلور لاتنر
این ستاره فیلم «گرگ و میش» در کنار بدلش سر صحنه فیلم «جویندگان» دیده می‌شود.

آنجلینا جولی
این تصویری از «آنجلینا جولی» و بدلش در فیلم «سالت» است. شاید از نظر چهره کاملاً شبیه هم نباشند اما قد، وزن و اندامشان کاملاً مانند هم است.

رابرت پتینسون
او در کنار بدلش در فیلم «گرگ و میش» دیده می‌شود.

جنیوری جونز
او را در کنار بدلش در فیلم «مردان اکس: درجه یک» می‌بینم.

روپرت گرینت
مانند شخصیت خود او در «هری پاتر»، بدلش هم دست و پا چلفتی به نظر می‌رسد.

ویل اسمیت
از نظر ظاهری و اندام بسیار به هم شبیه هستند.

تام کروز
به نظر می‌رسد این بدل، کار سختی در پیش ندارد.

ارسال نظر