X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

ستارگان مشهور چهل ساله هالیوود+تصاویر

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در ادامه مطلب ستارگان مشهور هالیوودی که در مرز  چهل سالگی هستند را مشاهده میکنید.

 

کیت بکینسیل Kate Beckinsale ستاره هالیوود که نه سال پیش با کارگردان معروف لن وایزمن Len Wiseman ازدواج کرده است در تاریخ ۲۶ ژولای ۲۰۱۳ ۴۰ سالگی خود را جشن گرفت.

 

 

آیشواریا رای باچان Aishwarya Rai Bachchan یکی از بزرگترین ستاره های بالیوود و بانوی جهان در سال ۱۹۹۴ ، در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۳ ۴۰ سالگی خود را جشن گرفت . او و شوهرش باچان Bachchan که از بزرگترین بازیگران سینمای هند می باشد در سال ۲۰۰۷ با یکدیگر ازدواج کردند.

 

 

کریستن ویگ Kristen Wiig بانوی همیشه خندان و ستاره ی هالیوود در ۲۲ آگوست ۲۰۱۳ به سن ۴۰ سالگی رسید.

 

 

رز امسی گون Rose McGowan از ستارگان هالیوودی دیگر است که با ایفای نقش های متعدد بسیار معروف می باشد در ۵ سپتامبر ۲۰۱۳ به سن ۴۰ سالگی رسید .

 

 

اما کاولفید Emma Caulfield نامزد ایفای بهترین نقش در فیلم ‘ قاتل خون آشام ‘ در۸ آوریل مراسم ۴۰ سالگی خود در سال ۲۰۱۳ را جشن گرفت .او هم متولد ۱۹۷۳ می باشد.

 

 

مالایکا آرورا Malaika Arora بازیگر بالیوودی که در مد و لباس هم معروف می باشد ، با آرباز خان Arbaaz Khan  که او هم بازیگر بالیوود و همچنین مدیر تولید می باشد ازدواج کرده ومراسم ۴۰ سالگی خود را در ۲۳ اکتبر ۲۰۱۳ جشن گرفت .

 


مراسم خیریه ای که به میزبانی ویکتوریای Victoria معروف هالیوودی در مد و لباس برگزار شد و این مراسم توام با ۴۰ ساله شدن او بود که در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۳ برگزار گردید.

 

ارسال نظر