X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

سونی، سامسونگ و اپل را شکست خواهد داد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کمپانی سونی به‌تازگی گفته است که بازارهای اروپا و ژاپن، مهم‌ترین مکان برای فروش محصولات این کمپانی ژاپنی هستند. با توجه به صحبت‌های رویترز، Kaz Hirai گفته که سونی فعلا آمادگی ندارد تا برروی بازارهای ایالات متحده آمریکا و چین، تمرکز نماید. در عوض به نظر وی، ژاپن و اروپا مهم‌ترین مکان برای فروش محصولات سازندگان تلفن‌های هوشمند به شمار می‌آیند.

سونی در حال حاضر، هفتمین کمپانی بزرگی است که در بازار تلفن‌های هوشمند، فعالیت دارد. رتبه اولین و دومین سازنده برتر جهان فعلا در دست سامسونگ و اپل بوده و تولیدکنندگانی مانند هواوی و ZTE در پشت سر این دو کمپانی، قرار گرفته‌اند.

جدیدترین گزارش‌های مالی سونی نشان داده است که تمرکز برروی بازار اروپا و ژاپن، سود فراوانی را برای این کمپانی به دنبال خواهد داشت. Hirai گفت ” واقع‌ بینانه نیست تا تلاش کنید همه چیز را در یک لحظه انجام بدهید و ما به‌تدریج در آمریکا، (فروش محصولات خود را) شروع خواهیم کرد.”

لازم به ذکر است که سونی توانسته نظر مساعد بسیاری از اپراتورهای اروپایی را برای عرضه محصولات هوشمند خود از جمله اکسپریا Z1 جلب نماید. سونی گوشی دوربین محور خود را از طریق سه اپراتور در انگلستان، به فروش می‌رساند.

به نظر شما آیا سونی خواهد توانست خود را به عنوان برترین سازنده در سال آینده، معرفی نماید؟! به راستی، چه چیزی عامل موفقیت این کمپانی خواهد بود؟! تولید محصولات گران قیمت و یا در نظر گرفتن محصولاتی برای تمام ابعاد بازار؟!

ارسال نظر