X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

شایعه ازدواج لیدی گاگا و دوست پسرش

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ازدواج خواننده معروف هالیوود لیدی گاگا با یکی از هنرمندان هالیوود در تابستان امسال.

اگرچه این خواننده مبتذل و منفور پر حاشیه اکیدا سعی میکند این مسئله را مسکوت نگه دارد اما خبرهایی شنیده میشود مبنی بر اینکه تابستان امسال او با دوست پسرش که یک هنرپیشه نه چندان مطرح هالیوودی است ازدواج خواهد کرد.

501a4(1)به گفته یکی از دوستان نزدیک وی ارتباط او با “تیلور کینی” بسیار جدی شده است و آنها قصد دارند قدم بعدی را در این رابطه بردارند.
او در یکی از مصاحبه هایش با رسانه های مجازی گفته است : گاگا به من میگوید این همان مردی است که همیشه در انتظارش بوده ام، واقعا این دو برای یکدیگر ساخته شده اند و گاگا به من گفته است قصد دارند تابستان امسال ازدواج کنند.
این دو در تهیه موزیک ویدئوی یکی از کارهای این خواننده در سال ۲۰۱۱ با هم آشنا شده اند ، به گفته این دوست نزدیک “لیدی گاگا” چون هردوی آنها در فصل تابستان فشار کاری کمتری دارند تصمیم دارند که مراسم ازدواجشان در آن زمان انجام گیرد.
“لیدی گاگا” به خاطر سلیقه عجیب و غریبش در انتخاب لباسها و آرایشش شهرت دارد . او همچنین اخیرا به عنوان بد لباس ترین زن در سال ۲۰۱۲ انتخاب شده است.

۲ نظر

  1. full hd گفته است :
    اسفند ۲۶ام, ۱۳۹۱

    این عوضی که همجنسگرا بود چی شد

  2. mohammad گفته است :
    اسفند ۲۸ام, ۱۳۹۱

    تو از کجا میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نکنه خودت هم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱ خیلی کارت زشت بوده@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

ارسال نظر