X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

شرمینه میلانی ملکه زیبایی آلمان و اروپا شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:شرمینه در سال ۲۰۰۵ مسئول برگزاری جشن نوروز در آلمان شد و مدتی به عنوان مدیر Traumpartner TV آلمان مشغول به کار بوده است.

شرمینه شهریورتهرانی متولد ۱۹۸۲ در ایران مدل ایرانی – آلمانی است که در سال ۲۰۰۵ برنده جشنواره زیبایی دوشیزه اروپا درپاریس شد.

شرمینه فقط ۱ سال داشت که خانواده‌اش از ایران به آلمان مهاجرت کردند . وی در سال ۲۰۰۴ عنوان توانست ملکه زیبایی آلمان موسمم به (Miss Deutschland) را ازآن خود کند و سال بعد یعنی ۲۰۰۵ نیز توانست عنوان دوشیزه اروپا را هم به دست آورد و تاج ملکه زیبایی سال ۲۰۰۵ را از ان خود کند . وی که پدر و مادرش هر دو ایرانی هستند در حال حاضر در نیویورک به تحصیل در رشته بازیگری مشغول است. مادر و برادرش در آلمان زندگی می‌کنند و پدرش نیز در ایران خلبان است.
شرمینه ۱۷۴ سانتیمتر قد دارد و در رشته علوم اجتماعی از دانشگاه آخن مدرک دانشگاهی گرفته و به فارسی، آلمانی، انگلیسی و فرانسوی صحبت می‌کند و احتمالا بعدها او را در سینمای هالیوود خواهیم دید.
شرمینه در سال ۲۰۰۵ مسئول برگزاری جشن نوروز در آلمان شد و مدتی به عنوان مدیر Traumpartner TV آلمان مشغول به کار بوده است. وی هم چنین سابقه بازی در سریال‌های Bambi hilft Kindern و On a tout essayé و فیلم Rabbit Without Ears ۲ را در کارنامه هنری خود دارد.

یک نظر

  1. ادیب مرندی گفته است :
    خرداد ۵ام, ۱۳۹۲

    ای دل نگفتمت مرو از راه عاشقی !! .. رفتی بسوز که این همه آتش سزای توست

ارسال نظر