X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

شرکت مشایی در انتخابات ریاست جمهوری و تهدید کردن بعضی مسولان توسط مشایی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سرویس سیاسی «فردا»: در حالی که اخبار متعددی از تحرکات سیاسی .انتخاباتی جریان انحرافی به گوش می رسید . سایت نیمروز از برگزاری نشستی با حضور مشایی در تهران خبر داده است که در آن وی به تحلیل فضای سیاسی کشور پرداخته و عزم قاطع خود را برای کاندیداتوری اعلام کرده است!. وی در عین حال مطابق سیاق همیشگی محمد باقر قالیباف را را مورد هجمه قرار داده است. مشایی پیشتر نیز در محفلی خبر از برنامه مفصل جریان انحرافی علیه قالیباف داده بود .
مشاییی در این جلسه که  با مازندرانی های مقیم تهران برگزار شده و در آن علی اکبر طاهایی استاندار مازندران نیز حضور داشته است با تاکید بر اینکه نامزد انتخابات ریاست جمهوری خواهم شد، افزوده است: هیچ کس نمی تواند جلوی من را بگیرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه بهترین دفاع حمله است، گفت: قصد داریم در این ۶ ماه اخر دولت مدام حمله کنیم  و دیگر با هیچ کس رودربایستی نداریم.

مشایی با تاکید بر اینکه هر روز باید منتظر یک بحث داغ از سوی ما باشند، گفت: آقایان هیچ سند و مدرکی از جریان موهومی که به اسم انحراف مطرح شده ندارند. همانگونه که احمدی نژاد اعلام کرده خود را برای شهادت آماده کرده ام ما هم خود را برای شهادت اماده کرده ایم.

وی تصریح کرده است: ۷ سال است که مدام فعالیت می کنیم و به این راحتی دولت یازدهم را دست قالیباف نمی دهیم!

مشایی همچنین گفت: ما برای همه انهایی که در این ۷ سال علیه دولت حرف زدند مسائلی داریم.

رئیس دفتر رئیس جمهور ادامه داد: اگر احمدی نژاد تنها ده دقیقه در مورد التهابات اخیر بازار ارز و سکه صحبت کند همه نگاه ها عوض خواهد شد.

مشایی با بیان اینکه در مسائل فرهنگی هنوز ۵۰ درصد ایده های مان نیز عملی نشده است، گفت: با این وجود سروصداهای زیادی علیه ما در موضوع فرهنگی بلند شده است. من گاهی اوقات برای مظلومیت احمدی نژاد گریه می کنم. فشارها بسیار زیاد است اگر حمایت های رئیس جمهور نبود حتما کنار می رفتم.

ارسال نظر