X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

شکیرا می خواهم پسرم فوتبالیست شود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:ژرارد پیکه ۲۶ ساله یکی از محبوبترین چهره های ورزشی سال اسپانیا معرفی شده است و اگرچه حواشی زیادی پیرامون  نارضایتی مربیان از ازدواج او و شکیرا به گوش میرسد .

شکیرا در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرد میخواهد پسرش در آینده همانند پدرش یک فوتبالیست مشهور و محبوب باشد.

501a3(2)

او اخیرا تصویری از خود به همراه پسر و همسرش “ژرارد پیکه” مدافع مشهور بارسلونای اسپانیا منتشر کرد که پسرشان “میلان ” را در ورزشگاه نیوکمپ نشان میدهد.
در این تصویر خانوادگی میلان پیکه در حالی در آغوش مادر خود به خواب رفته است که لباس تیم بارسلونا  را به تن دارد . شکیرا ۳۶ ساله اعلام کرده است مسلما پسر او روزی یک ستاره بزرگ در زمین فوتبال خواهد بود.
گفتنی است این اولین تصویر پسر این زوج محبوب و مشهور نیست که او را در لباس ورزشی نشان میدهد. میلان پیکه که اکنون ۷ هفته سن دارد قبلا نیز با یک جفت کفش ورزشی برند “نایک” که منحصرا برای او طراحی شده است دیده شد که نشان میدهد والدینش تصمیمات بزرگی برای او در سر دارند.
ژرارد پیکه ۲۶ ساله یکی از محبوبترین چهره های ورزشی سال اسپانیا معرفی شده است و اگرچه حواشی زیادی پیرامون  نارضایتی مربیان از ازدواج او و شکیرا به گوش میرسد . او زندگی خوبی با این ستاره کلمبیایی دارد و به نظر میرسد اختلاف سن ۱۰ ساله میان این دو تاثیری در زندگی شخصی شان نداشته است.

یک نظر

  1. full hd گفته است :
    اسفند ۲۶ام, ۱۳۹۱

    حالا شاید خودش خواست خواننده بشه

ارسال نظر