X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

فرگوسن:۳تیم مدعی قهرمانی درلیگ هستند

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به نقل از ساکرنت، سر الکس فرگوسن به اظهارنظر خود در مورد تیم‌هایی که می‌توانند در سال جاری عنوان قهرمانی را بدست آورند، عملا تیم‌های آرسنال و تاتنهام را خارج از کورس قهرمانی عنوان کرد.

به گزارش فارس،در آستانه دیدار بسیار مهم و حساس چلسی و منچستریونایتد در هفته نهم لیگ برتر انگلیس که در استمفوردبریج لندن برگزار خواهد شد، پیرمرد اسکاتلندی به شاگردانش هشدار داده نباید اجازه دهند فاصله‌شان با چلسی بیش از این شود تا مجبور شوند برای از بین بردن آن تمام فصل را بجنگند.
 


فرگوسن در این مورد گفت: امسال ۳ تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر انگلیس هستند. فکر می‌کنم چلسی، منچسترسیتی و ما می‌توانیم با فاصله نسبت به سایر تیم‌ها برای رسیدن به عنوان قهرمانی بجنگیم. البته سخت است که بخواهیم در این مورد با اطمینان صحبت کنیم ولی اگر یکی از این ۳ تیم نتواند در پایان فصل عنوان قهرمانی را از آن خود کند تعجب خواهم کرد.

چلسی با انجام ۸ دیدار توانسته فاصله خود با تیم دوم جدول منچستریونایتد را به ۴ امتیاز برساند. با توجه به اینکه دیدار هفته آینده یونایتدها با آرسنال است، فرگوسن از احتمال افزایش اختلاف امتیازی تیمش آگاه است.

وی در این مورد گفت: اگر در دیدارهای پیش رو شکست بخوریم، بدون شک در ادامه فصل کار سختی پیش‌رو خواهیم داشت. نباید به آن شکل به تاتنهام می‌باختیم. خیلی راحت ۲ گل زده‌مان را به باد دادیم، کاری که نباید از این سطح آن را انجام دهیم. اگر بازهم این کار را تکرار کنیم، بدون شک به مشکل می‌خوریم.

ارسال نظر