X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

فیلم برداری یک متخصص زنان از بیماران خود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

این دکتر خیانتکار جزو متخصصان برجسته مریلند محسوب می‌شد و انتشار خبر خیانت ها و رفتار‌های غیراخلاقی‌اش بسیاری از دوستان و آشنایان او را شوکه کرده است.
لوی در نامه خودکشی‌اش نوشته است که هرگز قصد آزار همسرش را نداشته و به همین دلیل دیگر نمی‌تواند به چنین زندگی ننگینی ادامه دهد.

به گزارش پلیس مریلند آمریکا، دکتر نیکیتا لوی یک متخصص زنان بود که از بیماران خود هنگام ویزیت آنها مخفیانه فیلمبرداری می‌کرد.این دکتر سادیستی که از رفتار خود شرمسار بود، طی نامه‌ای از همسر خود عذرخواهی کرده است. پلیس جسد این دکتر را روز دوشنبه گذشته (۱۸ فوریه ۲۰۱۳) در حومه بالتیمور پیدا کرده است.

 
به گزارش پزشکی قانونی، این پزشک با کشیدن کیسه‌‌های پلاستیکی حاوی هلیوم بر سرش خودکشی کرده است.گروهی از بیماران این دکتر علیه او شکایت کرده و از خانواده‌اش خواستار غرامت شده‌اند.
پلیس مریلند می‌گوید: حدود ۳۰۰ زن طی تماس‌‌های تلفنی بسیار نگران بوده‌اند که ممکن است از آنها نیز فیلم و عکس گرفته شده باشد.دادستان دادگاه در این ارتباط گفت: حدود ۷۰ زن بیمار علیه دکتر لوی در دادگاه طرح دعوی کرده‌اند.
تمامی زنان پریشان و نگران هستند و معتقدند نظارت مرکز بهداشت بر پزشکان ضعیف بوده که پزشکان بیماری همچون لوی می‌توانند مخفیانه از بیمارانشان سوءاستفاده کنند.

ارسال نظر