X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

قیمت لیونل مسی بازیکن بارسلونا اعلام شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

رئیس باشگاه بارسلونا افزود در شرایط کنونی مسی می تواند بیشتر به نیمار کمک کند تا این که نیمار به مسی. نیمار می تواند با جلب توجه مدافعان تیم های حریف، فشارها بر لیونل مسی را کاهش دهد

قیمت لیونل مسی اعلام شد:

ساندرو روسل در گفتگو با شماره روز یکشنبه روزنامه ورزشی اسپورت چاپ کاتالانیا اعلام کرد هر تیمی که خواهان لیونل مسی است باید ۲۵۰ میلیون یورو برای پایان دادن به قرارداد این بازیکن با باشگاه اف ث بارسلونا بدهد و علاوه بر آن ۵۶ درصد مالیات نیز بپردازد.

قیمت لیونل مسی

قیمت لیونل مسی

وی افزود در حال حاضر هر بازیکنی از بارسلونا که خواهان جداشدن از تیم و رفتن به یک باشگاه دیگر است، می تواند برود به جز لیونل مسی.

رئیس باشگاه کاتالانیا همچنین درباره مکمل بودن لیونل مسی و نیمار،‌مهاجم برزیلی جدید بارسلونا که تابستان امسال از اف ث سانتوش برزیل به بارسلونا آمد، ابراز نگرانی کرد.
روسل ابراز اطمینان کرد که لیونل مسی فقط می تواند به خودش حسادت کند و نیمار برای تطبیق دادن خود با شرایط باشگاه و هماهنگ کردن خود در زمین مسابقه با لیونل مسی به زمان نیاز خواهد داشت./قیمت لیونل مسی
رئیس باشگاه بارسلونا افزود در شرایط کنونی مسی می تواند بیشتر به نیمار کمک کند تا این که نیمار به مسی. نیمار می تواند با جلب توجه مدافعان تیم های حریف، فشارها بر لیونل مسی را کاهش دهد و میدان عمل وی را گسترش دهد. اگر پیش از این مسی می بایست با چهار مدافع روبرو باشد از این پس احتمالا با سه مدافع روبرو خواهد بود.

ارسال نظر