X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

محسن پودنکی از بین ما رفت!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن پودنکی متولد سال ۱۳۵۶ بود که تا هفت سال قبل، عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران در وزن ۷۴ کیلوگرم بوده و در جام جهانی ۲۰۰۵ به همراه تیم ملی کشتی فرنگی ایران عنوان سوم جهان را به دست آورد.
محسن پودنکی عضو پیشین تیم ملی کشتی فرنگی ایران یکشنبه شب و پس از تحمل ماه‌ها بیماری به دیار باقی شتافت. این قهرمان کشتی ایران در شرایطی جان به جان آفرین تسلیم کرد که در طول ماه های بیماری اش بسیاری از مسئولان وعده کمک و حمایت از او را دادند اما آنقدر تعلل کردند و دست روی دست گذاشتند تا این جوان قمی تسلیم مرگ شد.

این کشتی‌گیر قمی سابقه پیروزی بر نخبگانی مثل الکساندر دکتریشویلی قهرمان المپیک آتن از ازبکستان را در کارنامه دارد. حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و رقابت‌های امیدهای جهان نیز در کارنامه او که بیش از ۱۰ سال عضو تیم ملی در رده‌های سنی مختلف بود، ثبت شده است.

سال ۸۸ یک تومور در گوش محسن پودنکی بود که عمل کرد و بهبود یافت. قرار شد ۱۵ جلسه پرتونگاری داشته باشد. پس از آن مسئولان بیمارستان گفتند که در سه جلسه از معالجات، دستگاه خراب بوده است. بعد از یک سال علائمی از قبیل “برهم خوردن تعادل، مشکل در تکلم و بلع” برای این کشتی‌گیر به وجود آمد که پزشکان دلیل آن را خرابی دستگاه پرتونگاری دانستند و همین قضیه منجر به ضایعه مغزی وی شد.

در نهایت این قهرمان کشتی ایران یکشنبه شب پس از تحمل ماه ها بیماری و در شرایطی که خیلی ها وعده کمک به او دادند اما اقدامی نکردند، جان به جان آفرین تسلیم کرد. قرار است پیکر مرحوم محسن پودنکی ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۰ فروردین‌ماه از مقابل منزل پدری‌اش واقع در قم، خیابان خیام، کوچه شماره هفت، پلاک ۴۱ تشییع و در گلزار این شهر به خاک سپرده شود.

گروه ورزشی خبرگزاری مهر درگذشت قهرمان پیشین کشتی فرنگی ایران را به جامعه کشتی و خانواده مرحوم پودنکی تسلیت گفته و برایش از درگاه خداوند منان بهشت برین را مسئلت دارد. روحش شاد.

ارسال نظر