X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

مدل های ایرانی بر روی مجله فشن آمریکایی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گقته الیزابت تیریوت، ناشر مجله FSHN ، هدف ار ایجاد مجله این است که مرزهای موجود در جهان را بشکند و استعداد های دنیای مد در سراسر جهان را به نمایش درآورد.

مجله ی فشن که یکی از معتبرترین مجلات دنیای مد و فشن در سانفرانسسیکو است، برای نخستین بار پرونده ای مختص فشن  ایران پدید آورده است. عکس های این مجموعه توسط افرا پورداد در تهران گرفته شده است.

مدل های ایرانی بر روی مجله فشن

به گقته الیزابت تیریوت، ناشر مجله FSHN ، هدف ار ایجاد مجله این است که مرزهای موجود در جهان را بشکند و استعداد های دنیای مد در سراسر جهان را به نمایش درآورد. به همین علت است که در این شماره به طراحی های “زریر دیزاین” پرداخته و عکس هایی از تهران به نمایش گذاشته تا دنیا از زندگی روزمره در ایران، مطلع شود.

مدل های ایرانی بر روی مجله فشن

سردبیر مجله، گاتام گاسوامی ضمن تمجید از عکس های “افرا پورداد” گفته که او از با استعدادترین عکاس های سانفراسیکو است و امیدوار است در آینده دوباره با وی همکاری کنند.
عکس های این مجموعه با همکاری حدود ۲۰ نفر، از عکاس گرفته تا مدل و طراح و آرایشگر در بازار تجریش، خانه ی منوچهری و حمام کاشان گرفته شده است.

مدل های ایرانی بر روی مجله فشن

با توجه به شعارهای تبلیغاتی این شماره ی مجله، به نظر می رسد داشتن عکس های اختصاصی از ایران، برای آنها بیشترین افتخار و اعتبار را داشته است و به همین دلیل در کاور مجله و در اخبار انتشاراتی خود، بیشتر از هر چیز، به داشتن عکس اختصاصی از ایران، اشاره کرده اند.

 

کافه سینما

ارسال نظر