X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

مدیریت و اقتصاد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در دانشگاه spring field ، بخش مدیریت اقتصادی ، مهمترین مکان برای شروع تغییرات خواهد بود . اگر بخواهید تغییراتی در تجارت جهانی ایجاد کنید. ابتدا باید این تغییرات را در محیطی که هستید به وجود آورید به هر یک از مجلات و نشریات أانشگاهی که نظری بیندازید مشاهده خواهید کرد که سنت، رهبری مشاغل و ابعاد گسترده آن دردانشگاه spring field نمود پیدا می کند.


مدیریت و اقتصاد

چه وقت جهان دستخوش تغییر می شود؟ منظور ما  تغییر در تجارت است . اگر رهبری ۵۰۰ کمپانی (شرکت) به عهده شما بود . به  عنوان موسس شرکت تغییرات اساسی را ابتدا از آشپرخانه و سرویس های دستشویی شروع می کردید.

در دانشگاه spring field ، بخش مدیریت اقتصادی ، مهمترین مکان برای شروع تغییرات خواهد بود . اگر بخواهید تغییراتی در تجارت جهانی ایجاد کنید. ابتدا باید این تغییرات را در محیطی که هستید به وجود آورید به هر یک از مجلات و نشریات أانشگاهی که نظری بیندازید مشاهده خواهید کرد که سنت، رهبری مشاغل و ابعاد گسترده آن دردانشگاه spring field نمود پیدا می کند.

این دانشگاه در محیط پیرامون خود بازارهائی را ایجاد نموده است.

در این دانشگاه بین فارغ التحصیلان نه تنها مباحث فلسفی مطرح می شود بلکه، گفتگو درباره روح و فکر و جهان آخرت بحث های مفصلی را به همراه دارد این افکار در زندگی و شغل و تحصیلات ما ریشه می دواند و در وقاع جزئی از اعتقادات وجودی ما می شود همه این ها به معنی معرفی این دانشگاه  به شما  می باشد جز آنچه مایل به تحصیل در spring field می باشید .

با دریافت گواهی حرفه ای از این دانشگاه قادر خواهید بود مهارت و مدیریت لازم را در تجارت و اقتصاد که به نوعی خدمت به بشریت است کسب نمائید و در خواهید یافت که در بشریت (بهبود) زندگی دیگران موثر خواهد بود.

همه اینها در روابط شما چه در دانشکده و چه در محیط خارج از آن ، توازن برقرار می کند.

شما تحصیل خواهید کرد نه صرفاً تجارت

برای موفقت در تجارت بررسی نقادانه به همان اندازه لازم است که عکس آن در گفتار و کردار مورد نیاز می باشد مثلا  بازاریابی ، امور اقتصادی و مالی در حسابداری مورد نیاز می باشد در حالیکه برای علوم انسانی ، ادبیات ، علوم اجتماعی ، علوم کامپیوتر و فرهنگ زبان خارجه مورد نظر می باشد.

امروزه در تجارت جهانی، نیاز به مدیرانی می باشد که صرفا در عمل قادر به تجارت باشند و بنابراین افرادی را جذب می نمایند که در این زمینه تحصیلات را اطلاعات لازم و نیز مهارت کافی در برقراری ارتباط با دیگران را                    داشته باشند.

به این دلیل است که مدیریت بازرگانی  و برنامه ریزی اقتصادی همانگونه که در بالا ذکر شد زمینه این تحصیلات را فراهم می نماید.

همانگونه که در برگه انتحاب رشته ذکر شده همه دانشجویان دانشگاه spring field به غیر از آنها که رشته اناتومی و فیزیولوژی و یا شیمی را انتخاب کرده اند، این واحدها را می گذرانند. روانشناسی و جامعه شناسی شخصیت شما را شکل می دهد و باعث تحرک و هماهنگی در اعمال شما می شود.

رشته ریاضیات ، مهارت های لازم برای مدیریت ، حقوق و بیمه و فرمول های درست اقتصادی را که در تجارت به آن نیاز داریم به ما آموزش می دهد

برنامه ریزی تحصیل ، رشته های علوم کامپیوتری به ما کمک می کند که با تقسیم بندی کارها و اعمال خود در هر جا که هستیم ، تقسیم بندی روزها ، ماه ها و تاریخ و موفقیت های خاصی را دریابیم [نشریات عصر بیشتر به این موارد می پردازد]

همه این برنامه آمیخته به فلسفه است تو از این رو با علاقه و انعطاف بیشتری قادر به واکنش و پاسخ به فرهنگها ، تکنولوژی و ایجاد تغییرات اساسی در سازمان ها می شوید که در طول خود با آن مواجه اید.

مدیریت مشاغل

عمده مشاغل مدیریتی به نحوی برنامه ریزی شده اند که شما را برای ورود به شغل های نظیر بانکداری مشاغل صنفی و دولتی و مجامع عام المنفع اماده می نماید تا شما با انواع تجربیاتی که در زمینه تجارت جهانی کسب نموده اید به آسانی و با اطمینان دورنمای کار در این زمینه را بررسی نمائید.

برنامه  آموزشی (برنامه ریزی تحصیلی) که با مشاوره طرح ریزی شده باشد. باعث ایجاد توانایی های بیشتری در شما در زمینه اشتغال و ادامه تحصیل در رشته خاصی خواهد شد.

رشته های موجود در مدیریت مشاغل، شامل : اقتصاد کلان ، اصول بازاریابی ، اصول حسابداری، آمار روشهای کمی، مشاغل حقوقی می باشد (مشارکت در مسئولیتهای اجتماعی نظیر، فعالیت کار در کارخانه ها و طراحی و برنامه ریزی و نه تنها  نشاندهنده علاقه دانشجویان در این رشته می باشد بلکه باعث ایجاد رقابت در مشاغل  می شود.

حسابداری

 با انتخاب این رشته دانشجویان علاوه بر انجام کار در مشاغل عام المنفعه نظیر دریافت مالیات حسابداری مبتدی ، مدیریت مشاغل، تجربه کسب نمایند.

تکنولوژی کامپیوتر

دانشجویان که در این رشته تحصیل می کنند علاوه بر کار در برنامه ها که بر اساس Basic/ C/ java / CoBol/ File و برنامه های اطلاعاتی مدیریت و توسعه سیستم انالیز ، طراحی و تجارت الکترونیک تجربه کسب نمایند .

اقتصادی

دانشجویان این رشته علاوه بر کار در رشته های بانکداری و تجارت و مشاغل دولتی، ورزشی و مشاغل  خدمات درمانی و مشارکت در مشاغل مدیریتی تجربه کسب نمایند دارایی

دانشجویان مربوطه، علاوه بر کاردر بانک ها و یا امور دارایی های شخصی ، تجارت الکترونیکی و در بخش بررسی تاسیس شرکت و یا در زمینه مدیریت مشاغل  ترجبه کسب نمایند.

بازاریابی

دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند علاوه بر رشته هایی نظیر تبلیغات ، بازاریابی، مدیریت ، ویزیتوری ، ورابط عمومی ، بازاریابی عام المنفعه و مشاغل مدیریتی تجربه کسب نمایند.

اطلاعات عمومی

دانشجویانی  که در این رشته تحصیل می کنند علاوه بر کار در کارگاه ها به عنوان مدیر ناظر ، بازاریابی بصورت عام المنفعه ، حسابداری عام المنفعه ، طراح نوشتار و سرمایه گذاری مشاغل مدیریتی تجربه کسب نمایند .

مدیریت مشاغل عمومی

دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند می توانند علاوه بر مشاغلی  که در هر یک از رشته های قبلی ذکر شد، در رشته مدیریت مشاغل تجربه کسب نمایند.

اداره بهداشت

بهداشت یک بازار غالب در امریکا شده است. همانطور که جمعیت به آرامی به سوی پیر شدن می رود تکنولوژی دارویی هم پیشرفت می نماید . خدماتی نظیر ارائه دارو تقاضای بیشتری را می طلبد و یکی از مشاغل مورد نیاز این رشته ، کا در امور بهداشتی می باشد. مهارتهای شغل و همچنین میزان تحصیلات ، اهمیت بیشتر این رشته را در سلامت جامعه و فرد اشکار می سازد . شما نیاز عاطفی خود را به صورت کمک در سازمانهای ارائه دهنده خدمات پزشکی ، بیمارستان ها، داروخانه ها، (مطب ها)  و خانه های بهداشت بر می آورید فارغ التحصیلان این رشته می توانند به عنوان مشاور بهداشتی کارخانه ها ، کارگاه ها و شرکت های داروئی، سازمان های بهداشتی، مرکز بهداشتی دولتی ، شرکت های بیمه مشغول به خدمت شوند.

دانشجویانی که بصورت طیف وسیع و بصورت کلی در مدیریت تجاری تحصیل می کنند. می توانند در رشته های  مدیریت ، شغل هایی نظیر اقتصاد کلان ، اصول بازاریابی ،اصول حسابداری ، آمار و روشهای کیفیت کالا، مشاغل حقوقی و مشارکت در مسئولیتهای اجتماعی تجربه کسب کنند.

مدیریت کل بهداشت علاوه بر رشته های بهداشت ، بهداشت فروش و تغذیه و بهداشت مدارس و بیماری های انسانی و داروشناسی و متخصص امراض پیری را در بر می گیرد.

رشته فرعی

دانشجویانی که در مدیریت مشاغل و رشته های مربوط به آن تحصیل می کنند به طور اختیاری می توانند حداقل ۱۸ ساعت اقتصاد بگذرانند.

دانشجویانی که در سایر رشته ها مثل علوم تجربی ، علوم آزمایشگاهی و….. تحصیل می کنند به طور اختیاری می توانند حداقل یک واحد مدیریت مشاغل را به مدت ۲۴ ساعت مطالعه نمایند.

هدف : برای کسب تجربه آستین بالا بزنیم

هر چند رشته مدیریت مشاغل اختیاری است، اما با گذراندن این دروس دانشجویان ما فرصت یادگیری و پیشرفت در برنامه های تجاری را خواهیم داشت.

کسانی که نمی خواهند و یا نیازی به کسب درامد ندارند برای کسب تجربه در این واحدهای درسی شرکت می نمایند. و در فعالیتهای مربوط به این شغل شرکت می کنند مثل فروشندگی، دلالی یا صرافی ، بانکداری شرکت های خدمات بهداشتی و نظایر آن .

دانشجویان سال آخر در طول تابستان با برنامه ریزی این امکان را خواهند یافت که ۸ تا ۲۰ ساعت در هفته کار نمایند و اعتبار دریافت نمایند و در حالیکه همچنان ارتباط نزدیک با دانشگاه و استادان خود دارند.

تسهیلات : ابزارهای شغلی

دانشگاه spring filed دارای ورزشگاه های مدرن ، لابراتوار ها،  کتابخانه ها و خدمات برای دانشجویان می باشد

این دانشگاه مرکزی برای مشاغل تجاری و میعاد گاهی برای شما و خانه ای دور از خانه و منبع عظیمی از اطلاعات و سوابق درخشان می باشد.

از لحاظ امکانات و تجهیزات کامپیوتری Bm (و کامپیوترهای شخصی مجهز به آخرین خدمات نظیر ماکروسافت و خدمات آماری و spss می باشد .

در این مرکز دانشجویان سال آخر فرصت های کافی برای کسب تجربه با این تجهیزات را خواهند داشت .

این مرکز دارای کتابخانه می باشد  و کلاسهای آموزشی مثل آمار تجاری به روش دانشگاه spring field و کلاسهای هنری بخش کامپیوتر  ارائه می نماید.

مشغله : مهم یافتن شغل برای شماست

: فارغ التحصیلان کالج spring field ، روش خوبی برای جستجوی شغل به فارغ التحصیلان ارائه می نماید وقتی اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار آنان قرار می دهد به طور مثال ۸۰ درصد رشد  در تولیدات محلی مربوط به صنایع غذایی می باشد.

اگر شغل مطابق با  تحصیلات شما باشد در وضعیت بهتری خواهید بود با همکاری در کارگاه های دانشکده و بخش های اداری، در جریان اطلاعات روزمره خواهید بود و با شرکت جلسات غیر رسمی مدیران و کارکنان دانشگاه برای شما موقعیتی ایجاد می شود که در جریان امور قرار بگیرید محوطه باز دانشگاه spring field بعدها، خاطره اولین دسته چک ، حاصل کار شما را به یاد خواهد آورد مراکز خدمات شغلی ، برنامه ها و مشاوره ها را ارائه خواهند بود و کارگاه های آموزشی تئوری و عملی و امکانات استفاده از کامپیوترها، شما را در یافتن شغل مناسب راهنمایی خواهند کرد.

مسیر درست به سوی مشاغل

مدیریت مشاغل در بخش اقتصاد دارای شهرت منحصر به فرد است از آن جهت که پایبندی به اصول اخلاقی را آموزش می دهد.

هدف نه تنها یادگیری اصولی است که باعث موفقیت و کسب درآمد شما می شود. بلکه ابزاری اختیاری است که در زندگی و شغل خود انتخاب می کنید.

ما یکی از موسسات بزرگ آموزشی هستیم که درانتخاب شغل و مسئولیتهای اجتماعی به شما آموزش می دهیم

هدف ما با مدیریت تجاری اداره خدمات بهداشتی – برنامه های مربوط  به بخش های اقتصادی  معتبر می باشد که توسط مجامع بین المللی در زمینه مشاغل تحصیلی دانشگاهیان ارائه می شود.

دانشگاه مکانی برای رقابت و تجرات تواما می باشد.

مدیریت مشاغل ، بخش اقتصاد خوشبختانه قابل تمایز با سایر رشته های دانشگاهی می باشد هر دو به لحاظ کار دانشگاهی نیاز به تجربه در محیط تجاری دارند شما آنها را مشابه دروس بیرون از دانشگاه می یابید و این شما را به موفقیت در دانشگاه امیدوار می سازد.

در این رشته شما نیاز به راهنما دارید. که شما را در زندگی و در حفظ موقعیتها یاری کند درست مثل یک برد (تخته سیاه) که در طول سال تحصیلی سئوال و جواب را رد آن ثبت می کند.

وضعیت فروش و فعالیتهای مربوط به آن رشته را در آن ثبت نمایید.

دانشجویان لازم است رشته ها را به درستی انتخاب نمایند و در محیطهای شغل که دانشکده ایجاد می نماید همکاری نمایند.

مدیریت و اقتصاد، تمرین برای اعضاء می باشد. در واقع تمرینی در آ»وزش مشاغل جهانی و حقوقی می باشد. آموزش و راهنمائی توسط مدیران و استادان انجام می گیرد که تربیت یافته و معرف همان آموزش هاو تعلیم و تربیت می باشند که رهبران و مدیران فردا را تربیت می کنند.

بعضی از دانشجویان قادر به تأمین هزینه تحصیلشان نیستند و وابسته به خانواده هستند. دانشگاه به این دسته از دانشجویان هزینه تحصیل پرداخت می نماید. دانشجویان که بعد از ۱۵ مارس، درخواست هزینه تحصیل نموده اند وسال اول دوره تحصیل را می گذرانند در اول قادر به دریافت آن می باشند.

هزینه تحصیل به شکل های مختلفی ارائه می شود به صورت قرض، وام و استخدام دانشجویان در کارهای نیمه وقت، …

این دانشجویان در بخش خدمات به دیگر دانشجویان خدمات ارائه می دهند. این دسته از دانشجویان دانشگاه spring field  بر حسب ویژگیهای شخصیتی و هوشی انتخاب می شوند. مدیریت، افرادی را که دارای ویژگی های شخصیتی مورد نظر باشند در بخش عرضه خدمات به کار می گمارد.

انتخاب این دانشجویان در نتیجه بررسی های دقیق موارد زیر انجام می گیرد:

پایان نامه تحصیلی نیمسال دوم و معرفی یا توصیه نامه استاد مربوطه، انگیزه و تمایل به کار، اجتماعی بودن در زمینه ارائه خدمات، گواهی، توانائی انجام کار توسط مدیر آموزشگاه و قبولی در متحان ورودی. و علاوه بر آن قید مشخصات شخصی و مصاحبه نیز انجام می گیرد.

دانشجویان که در ۱۵ آوریل، برای ورود به دانشگاه spring field درخواست نموده اند. پاسخ آن را اول اگست دریافت خواهند کرد.

دانشگاه spring field متعهد است دانشجویان همه فرهنگ ها را در انجمن ها و فعالیت های اجتماعی شریک نماید و برنامه آموزشی را برای آنها ارائه نماید. دانشگاه در بخش پذیرش و استخدام متعهد است دانشجویان دانشگاه ها را بر اساس نژاد، جنس، ملیت، سن، مذهب و با هرگونه توانائی هایش به عنوان یک کارآموز بپذیرد.

 

 

 

منبع :پدیدا بزرگترین مرجع علمی ایرانیان

ارسال نظر