X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

نامه تهدید آمیز دختر شناگر به ضرغامی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

الهام اصغری دختری که رکورد شنا در دریای خزر را زده بود در نامه ای عزت الله ضرغامی رئیس صدا و سیما را تهدید کرد.

شناگر دختر ایرانی که وزارت ورزش و جوانان از ثبت رکورد شنای آزاد ۲۰ کیلومتری او به دلایل واهی خودداری کرده است ،در نامه‌ای خطاب به رئیس صداوسیما، رویکرد این رسانه نسبت به ورزش بانوان را تاسف‌برانگیز توصیف کرد و گفت که اگر این رسانه از او نامی به میان بیاورد، به مراجع قضایی شکایت می‌کند.الهام اصغری

متن نامه خانم «الهام اصغری»، بدین شرح است:جناب آقای مهندس سید عزت‌الله ضرغامی، ریاست محترم سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

نام من «الهام اصغری» است. دختر شناگری که ۲۱ خردادماه امسال به مدت ۹ ساعت و بدون وقفه مسافت ۲۰ کیلومتری را در دریای خزر شنا کرد، اما وزارت ورزش و جوانان با بهانه‌ای باورنشدنی از ثبت این رکورد شنای آزاد خودداری می‌کند و که تاکنون بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی به انعکاس این رخداد پرداخته‌اند.

در هفته گذشته پیام ویدئویی که در یوتیوب منتشر کردم هزاران بازدیدکننده داشته و از نقاط مختلف دنیا نیز صدها پیام‌های همدردی و حمایت دریافت کرده‌ام. حتی در شرایطی که جهان درگیر اخبار تحولات مصر و برکناری مرسی است و هر رخدادی درباره این کشور بلافاصله مخابره می‌شود و حجم بالایی از اخبار را به خود اختصاص داده، با این حال روزنامه‌های بین‌المللی به موضوع ثبت نشدن رکورد من با وجود داشتن حجاب اسلامی پرداخته‌اند.

اما حیرت‌آور است که از این سو جنابعالی و آقای علی مطهری، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در عوض دفاع از دختر محجبه ایرانی که رکورددار شنای آزاد بانوان کشورهای اسلامی است، ترجیح دادید تا مقابل دوربین رسانه‌ها بایستید و درباره شکیرا و خانم تماشاگر والیبال که پیراهن آستین کوتاه به تن داشت، با یکدیگر بحث و مجادله و شوخی کنید.
با آن که حتی روزنامه دولت نیز با تایید این رکورد تاکید کرده که لباس من کاملا اسلامی بوده و تنها گرفتار سلیقه شخصی (…) شده‌ام، اما شما هیچ واکنشی نسبت به این بی‌عدالتی نداشتید و آن را نادیده گرفتید و در این مدت رسانه ملی یک کلمه هم درباره این موضوع صحبتی به میان نیاورده است.

آقای ضرغامی!

تا وقتی شما رئیس سازمان صداوسیما باشید، این رسانه اجازه ندارد هیچ اسمی از من ببرد. این‌جانب شما را حامی حق و عدالت‌خواهی نمی‌شناسم و روزی که رکورد شنای آزاد جهان را بشکنم، اگر در هر یک از شبکه‌های صداوسیما حتی یک خبر از من منتشر شود، به مراجع قانونی شکایت می‌کنم. شما فقط فوتبال ورزش را می‌دانید و به خاطر آن با هر مقامی هم درگیر می‌شوید، چون از هر لحاظ برایتان به صرفه است؛ پس به همان بپردازید و سودتان را ببرید، چون ورزش بانوان برایتان فقط دردسر است.

ما بانوان ورزشکار با کمک‌های دوستانه رسانه‌های دیگر، مشکلات خود را پیگیری می‌کنیم و به شما نیازی نداریم.

بدرود
الهام اصغری
۱۵ تیرماه ۱۳۹۲

۳ نظر

 1. محمد گفته است :
  تیر ۱۷ام, ۱۳۹۲

  همان طوری که اشخاصی مانند ضرغامی باعث ننگ وانحراف شده اندورسانه ای ملی را تبدیل به کلبه ای خصوصی نموده اند زنان ومردان شجاع وقهرمانی مانند اصغری ها باعث افتخار وغرورملتند و ماندگارانی ابدی هستند .

 2. وحیده گفته است :
  تیر ۱۷ام, ۱۳۹۲

  درود بر الهام اصغری شناگر قهرمان وشجاع ایران ,دمت گرم .

 3. معصومه33l گفته است :
  تیر ۱۹ام, ۱۳۹۲

  من به همراه خانم الهه اصغری اعتراض خودمو به گوش مسولان صدا وسیما میرسانم وبه خانم اصغری میگویم تو برای ما بهترنی ودرقلب ما ایرانی ها جا داری ومتاسفم ازبی توجهی وبی اعدالتی مسولان کشورم

ارسال نظر