X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

نقاشی با لوازم دخترانه!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لاک های ناخن یکی از دخترانه ترین وسیله ی دنیا هستند که به رنگ و طرح های مختلف ساخته شده اند. یک هنرمند خوش ذوق این وسیله های تک کاربرد را در امری متفاوت به کار گرفته شده اند.

یک نقاش مکزیکی به نام “کریستیام راموس” به تازگی نقاشی هایی را که با استفاده از لاک ناخن و در رنگ های مختلف کشیده بود رونمایی کرد و به به معرض نمایش عمومی گذاشت. لازم به ذکر است او برای اینکار از هیچ وسیله دیگری استفاده نکرده است.
او برای هر نقاشی ۴ تا ۵ هفته زمان می گذارد که با همین سرعت پایین تا به حال تنها ۱۵ نقاشی را تمام کرده است. بسیاری از آثار او از میان نقاشی های معروف و قدیمی انتخاب شده اند.
وی می گوید کار با لاک های ناخن بسیار سخت است چرا که لاک ناخن را تنها در اندازه های کم می توان استفاده کرد و همچنین بسیار سریع خشک می شوند. این رنگ ها مشکل دیگری نیز دارند که نمی توان آن ها را با یکدیگر ترکیب کرد.
هر کدام از این نقاشی ها نزدیک به ۱۰۰۰ دلار برای او خرج برداشته است که همه آن ها هزینه خرید لاک هایی باکیفیت خوب شده است. به طور متوسط او برای هر نقاشی از ۴۰ تا ۵۰ شیشه لاک استفاده می کند. قرار است نقاشی های او از قیمت ۴ تا ۹ هزار دلار به فروش برسند.

یک نظر

  1. نرگس گفته است :
    خرداد ۸ام, ۱۳۹۲

    چه خوشگل…

ارسال نظر