X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

پروژه حسابداری یک کارخانه شیر کنترل بخاری

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کشور ما دارای منابع عظیم سوخت های فسیلی و گاز می باشد. امروزه در اکثر مناطق کشور،‌گاز رسانی به شهرها انجام یافته و به همین دلیل استفاده از وسایل گاز سوز افزایش یافته است. محصول تولیدی مادر بخاری های گاز سوز مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله وظیفه هدایت و کنترل گاز به درون بخاری به میزان مناسب بر عهده دارد. همچنین وسیله ای است جهت روشن و خاموش نمودن بخاری جهت انجام بهینه این وظیفه از قطعات مکمل همچون ترموکوپل و پیلوت استفاده می شود. ترموکوپل از جنس مفتولی است که از یک طرف بوسیله ای به نام مگنت متصل می گردد و از طرف دیگر به پیلوت متصل شده،‌و وظیفه آن هدایت جرقه ای است که توسط مگنت تولید شده و جهت روشن نمودن بخاری عمل مینماید.

 

۱-۳- بررسی های اقتصادی طرح

قیمت تمام شده جهت تولید یک دستگاه شیر کنترل مبلغ ۴۰۰۰۰ ریال می باشد و قیمت فروش ان در بازار ۷۰۰۰۰ ریال می باشد بنابراین سود حاصل از تولید یک شیر کنترل مبلغ ۳۰۰۰۰ ریال برآورد می گردد. جهت احداث کارخانه در مرحله اول نیاز به یک میلیارد تومان سرمایه می باشد که می بایست در مراحل بعدی جهت توسعه خطوط تولید این میزان سرمایه گذاری افزایش یابد.

۱-۴-کاربرد محصول

کاربرد محصول در بخاری های گازسوز می باشد. البته جهت شومینه های گازسوز و وسایل گازسوز دیگر همچون سماور، گازهای پایه دار جهت آشپزخانه ها نیز کاربرد دارد.

 

برای دانلود تمام پروژه بر روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید

دانلود از سرور اول

دانلود از سرور دوم

ارسال نظر