X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

چرا نباید رابطه جنسی ار مقعد داشته باشیم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

هیچ پزشکی رابطه جنسی از راه مقعد را توصیه نمیکند و مسلما هیچ نظریه مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه جنسی ارائه نگردیده ، بر عکس این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده است.

توصیه های غیر علمی سایت های دیگر در مورد رابطه جنسی از راه مقعد

متاسفانه در یکی دو تا از سایت های معروف علیرغم اشاره به عواقب انجام رابطه جنسی از راه مقعد توصیه هایی برای کاستن از مضرات این رابطه و نحوه انجام آن ارائه شده است که جای تاسف دارد و از بار علمی این سایت ها کاسته است. صراحتا اعلام می شود ، انجام رابطه جنسی از راه مقعد با هر روش و با استفاده از هر ماده لغزنده کننده یا بیحس کننده به صورت کرم ، اسپری ، ژل ، روغن ، کاندوم و پماد یک رابطه پر خطر جنسی میباشد و استفاده از موارد یاد شده و شیوه های آن صرفا از دردناک بودن این رابطه می کاهد و آسیبهای جبران نا پذیری به فرد مفعول به لحاظ جسمی و برای هر دو فرد فاعل و مفعول به لحاظ انتقال بیماریهای مقاربتی به همراه دارد و هیچ پزشکی در هیچ جای دنیا انجام این رابطه را توصیه نمیکند و از نظر علمی غیر قابل قبول میباشد .

بررسی رابطه جنسی از نوع مقعد و آسیبهای جسمانی آن از منظر پزشکی

هیچ پزشکی رابطه جنسی از راه مقعد را توصیه نمیکند و مسلما هیچ نظریه مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه جنسی ارائه نگردیده ، بر عکس این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده است.

در نواحی مقعد رشته های عصبی زیادی پراکنده شده که این رشته های عصبی بسیار بسیار آسیب پذیر و حساس میباشند و نسبت به هر چیزی که وارد دهانه مقعد ( ANAL) شود سریعا واکنش نشان میدهند من اینجا مکانیزمی از عملکرد داخلی بدن رو برای شما شرح میدهم تا بهتر متوجه بشوید :

دستگاه گوارشی دارای دو نوع اسفنکتر sphincter که یکی از آنها داخلی و غیر ارادیست و دریچه ورودی غذا به معده و خروج آن میباشد و یکی دیگر از این اسفنکتر ها خارجیست که این یکی ارادیست وقتی که غذا بلعیده می شود , از طریق مری پایین آمده و به سمت معده می رود . در محل ورود و خروج معده , عضلات حلقوی وجود دارند که به آنها اصطلاحا “اسفنکتر”( sphincter ) گفته می شود و به عنوان دریچه عمل می کنند.

زمانی که شما احساس میکنید که نیاز به عمل خروج مدفوع از دریچه مقعد دارید زمانی است که اسفنکتر داخلی ۲ باز شده که همانطور که گفته شد غیر ارادی است اما عمل باز کردن دریچه مقعد ( اسفنکتر خارجی) و در کل دفع مدفوع ارادی است و دست شما میباشد یعنی از زمانی که احساس کردید نیاز به دفع دارید و خود را نگه میدارید تا به محل مناسب برسید و سپس به اراده خودتون باعث خارج شدن مدفوع می شود این نگه داشتن و این عمل خارج کردن مدفوع توسط اسفنکتر خارجی که ارادی است انجام می شود .

حالا همه این مسائل را مطرح کردم که به اینجا برسیم که رابطه جنسی از راه مقعد یا کلا وارد شدن هر شئی در درون مقعد باعث آسیب دیدگی اسفنکتر خارجی شده و باعث می شود که دریچه خروجی مقعد یا همان آنال به درستی کار خود را انجام ندهد یعنی از قدرت ارادی خارج شده پسس به مرور زمان امکان ارادی خروج مدفوع یا نگه داشتن خود را از دست میدهید در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از دریچه مقعد خارج میشود در و همیشه لکه هایی از مدفوع در لباس زیر مشاهده می گردد که مسلما این برای هیچ آدمی خوشایند نیست.

هشدار جدی : سهل تر بودن انتقال ویروسهایی نظیر HIV ( ایدز ) و سایر بیمارهای مقاربتی از طریق رابطه جنسی از راه مقعد

از جهتی دیگر سایر بیمارهای عفونی ، ویروسی همانند هپاتیت ، ایدز ، سفلیس و سایر بیماری های مقاربتی از طریق مقعد راحت تر منتقل می شوند.خیلی از افراد تصور میکنند که در رابطه مقعدی هیچ خطری آنها را تهدید نمی کند که باید عرض کنم اتفاقا چون درون مقعد حاوی باکتریهای زیادی میباشد انتقال ویروسهای نظیر ایدز و … راحت تر انجام میگیرد و این باکتریها با شستشو از بین نمیروند . از آن گذشته دریچه مقعد یک درچه خروجی است پس وارد شدن هر چیزی از این دریچه علاوه بر آسیب به دریچه و موارد ذکر شده همراه با درد است. و به مرور باعث باز شدن هر چه بیشتر دریچه مقعد و پیدایش عوارض ذکر شده میشود. به طور کلی انجام این رابطه حتی برای یک مرتبه هم به هیچ وجه به زوجین توصیه نمی شود.

تماس دهانی با مقعد و نواحی اطراف آن میتواند باعث انتقال باکتریهای مضر به دهان شده و سبب بیماری و عفونت شود ( این باکتریها با شستشو از بین نمیروند. )

رابطه جنسی از طریق مقعد و احکام شرعی آن

این رابطه از نظر شرعی کراهت شدید دارد. ( در صورت رضایت زن مکروه و در صورتی که زن راضی به انجام این رابطه نباشد انجام آن حرام است تا جایی که زن می تواند از همسر خود شکایت کند و همچنین تقاضای مرد مبنی بر انجام رابطه جنسی از راه مقعد و قبول نکردن زن مشمول قانون عدم تمکین نمی باشد. )

حکم قضائی ، برگه سلامت پزشکی جهت مشخص شدن تجربه جنسی مفعول از طریق نزدیکی از مقعد و پزشکی قانونی

سوالی که مطرح می شود اینست که آیا اگر فردی قبل از ازدواج رابطه جنسی مقعدی داشته باشد مشخص می شود یا خیر؟ پاسخ مثبت است و پزشکی قانونی با بررسی نشانه ها و علائم مخصوص میتواند پی به این مسئله ببرد که آیا فرد رابطه جنسی از راه مقعد داشته است یا خیر.

هر عضوی مسئولیت خاص خود را دارد

مسلما چند برابر بودن لذت جنسی واژینال نسبت به رابطه جنسی آنال برای زنان مساله ای ثابت شده می باشد مگر آنکه رابطه جنسی آنال برگرفته از نوع فتیش یا فانتزی جنسی مفعول باشد. خداوند هر عضوی را برای کاری آفریده و مقعد یک واحد خروجی و دفع کننده است.

۹۰ نظر

 1. www.kalarsan.com گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  امان از دست قوم لوط

 2. hossein گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  ممنون از مطالب علمی و با ارزشتون

 3. مسعود گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  ممنون مطابتون بسیار آموزنده است

 4. رسول گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  عالی و آموزنده بود. ممنون

 5. shahin گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  mersi az matalebe amozande va besyar khobeton

 6. rahimaghai گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  با سلام اسلام برای سلا متی انسان دستورات لازم را فرموده وبرای مفعول وفاعل نیز حکم سوزانندن را فرموده وسرنوشت عاملان این عمل راکه قوم لوط می باشد راهم فرموده

 7. آتيلا گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  دمت گرم خوب بود

 8. Samira گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  باسلام
  خیلی اموزنده بود استفاده کردیم.

 9. سامان گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  rahimaghaiy جان شما واجبات دیگرو انجام بده دستورات لازم و همه بلدن
  ممنون از مطلب آموزنده خسته نباشید

 10. شنل قرمزی گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  باسلام وعرض ادب.اغراق نباشه مطالب شمابسیارعالیست خصوصامواردپزشکی که جهت اطلاع عموم است.لطفادرصورت امکان مزین به یک حدیث یامعنی یک آیه قران باشه.ممنونم

 11. bahare گفته است :
  فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲

  مرسی از مطالبه آموزندتون

 12. mahdi گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  مرسی از اطلاعاتتون مفید بود.

 13. sali گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  سلام
  با تشکر از مطالب علمی و مفیدتان!!

 14. محمد رضا گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  عالی بود

 15. اميد گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  با سلام و احترام ضمن تشکر از شما لطفاً به راههای پیشگیری از این رابطه ممنوع و جلوگیری از ادامه رابطه احمقانه مقعدی نیز برای برخی از زوجین که تا به حال این گونه اطلاعات رو نداشتند هم بفرستید یا در صورت قبول زحمت ایمیل فرمائید . با تشکر

 16. امين حياتي گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  خیلی خوب بود باور کن خیلیا این چیزارو نمیدونن و رعایت نمیکنن

 17. zahra گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  عالی بود واقعا اینجور مسائل مطرح کردنش برای عموم لازم هستش

 18. سعید گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  هر کسی سیکل هم داشته باشه و یه خرده بشینه حساب کتاب کنه و فکر کنه اینو میفهمه احتیاج به این همه توضیح و چرت و پرت نبود

  در ضمن در صورتی که بیماری های گوارشی شخصی داشته باشد (زن)
  اعم از خونریزی در معده و پارگی عروق و رگ ها در این عمل هست که ایدز منتقل میشه و در صورت استفاده از کاندومی مطمئن و بدون عیوب پارگی و سوراخ بودن هیچ وقت منتقل نخواهد شد

 19. amir گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  خیلی خیلی ممنون اطلاعات خوبی بود .

 20. ماری گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  خیلیم عالیه….

 21. secelia گفته است :
  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲

  خیلی معلومات خوبی بودند
  امیدوارم همه زوجها از مقعد مجامعه نکنند و به این توصیه ها
  توجه کنند ..
  خیلی ممنون ..
  با تشکر .

 22. الهام گفته است :
  فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۲

  خیلی مفیدواموزنده بودواقعاممنونم

 23. ahmad گفته است :
  فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۲

  با سلام استفاده کردیم از بیانات جناب عالی خداوند به شما خیر دهد

 24. الهام گفته است :
  فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۲

  سلام واقعا ممنونم از مطلبتون.اتفاقا شوهرم خیلی اصرار داشت روی این رابطه و الان که من از عواقب و عوارضش آگاه شدم باید اون روهم آگاه کنم.البته اون هی بهم این اطمینان رو میده که با یه بار چیزی نمیشه و هیچ اتفاقی نمیفته!

 25. parsa گفته است :
  فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۲

  KHEYLI MAMNOON AZ ETELAATE KHOOBI KE MIGOZARIN
  VAGHEAN ESTEFADE KARDIM

 26. negar گفته است :
  فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۲

  ali bod merci

 27. توحید گفته است :
  فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۲

  مطالب جالی هست تو سایتتون…
  واقعا دستتون درد نکنه…………………

 28. سیاوش گفته است :
  اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۲

  اتفاقا اینقدر خوبه ۲۰۰مرتبه این کارو کردم طرفمم حالش خوبه خوبه

 29. حسین کرد شبستری گفته است :
  اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۲

  لطفا تا اطلاعیه بعدی کرکره معقد رو بکشین پایین !!!!!

 30. asal گفته است :
  اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۲

  ممنون از مطالب عالیتون.
  بعضی ها قابل اصلاح نیستن…

 31. tanha92 گفته است :
  اردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۲

  بابا ول کنید این مسائل رو یکم به فکر بدبختی هاتون باشید تورم رفته بالا ..گرونی بیدادمیکنه …همین الان روغن نباتی گیر نمیاد ….برنج هم که روهواست …بازم بگم……….

 32. روزبه گفته است :
  اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۲

  آقای تنها۹۲ همه میدونیم گرونی داره بیداد میکنه خب شما یه پیشنهاد بده که خلاص بشیم از این گرفتاریها.

 33. نازی گفته است :
  اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲

  سیاوش جان ۲۰۰مرتبه را بی خیال فقط یک مرتبه بگذار این کارو با تو انجام بدن اون هم با وازلین ببینم باز هم همین نظر را می دهید ممنون

 34. امیر گفته است :
  تیر ۲ام, ۱۳۹۲

  خلاصه ومفید بود مرسی ولی تکلیف تنوع چه می شود ؟

 35. elnaz گفته است :
  تیر ۳ام, ۱۳۹۲

  به نظرم همه چیز به دو طرف بستگی داره اگه قرار به لذت بردنه باید دوطرف لذت ببرند نه اینکه یکی اذیت بشه و یکی لذت ببره و بخواد تنوع داشته باشه..کاش خیلی از مردها این رو می فهمیدند….

 36. الناز گفته است :
  تیر ۶ام, ۱۳۹۲

  به نظر من امیرآقا شما هم جز اون مردایی هستن که تنوع طلبن !
  تا کی شما پسرا میخواین دنبال تنوع باشین؟؟

 37. فرهاد گفته است :
  تیر ۷ام, ۱۳۹۲

  خانمهائی هستن که علیرغم عدم تمایل طرف مقابلشون به رابطه از مقعد اصرار به انجام چنین رابطه میکنن شاید اول کارهم براشون سخته ولی اصرار به ادامه دارن ودرنهایت باهزاربدبختی این کارانجام میشه واتمامشو قبول نمیکنن حتی قبل از انجام اینکار ازطرف مقابلشون میخوان رابطه اورال بااین ناحیه داشته باشه اگه سلول حسی تواین قسمت نیست وفقط برای طرف مفعول دردآورو زجردهنده است پس علیرغم بی میلی فاعل این درخواست ودرخواستهای بعدی چیه البته میدونم به لحاظ پزشکی وبه جهت آلودگی زیاد این محل کار چندان خوشایندی نیست

 38. طراحی سایت گفته است :
  تیر ۹ام, ۱۳۹۲

  خیلیییییییی خوب وآموزنده بود ممنونم

 39. sima گفته است :
  تیر ۹ام, ۱۳۹۲

  خیلی خوب بود ممنون

 40. مسعود گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۲

  امان از تجربه. چرا حالا وازلین

 41. نگار گفته است :
  تیر ۱۱ام, ۱۳۹۲

  mamnun az etela resanit0o0o0o0o00o0o0o0on
  kheili khub b0o00o0o0od

 42. ممل امريكايي گفته است :
  تیر ۱۲ام, ۱۳۹۲

  خداوکیل به مطلب خوبی اشاره کردید.من نمیدونم بعضیا اصرار به این کار دارن در حالی که توجیع علمی و شرعی دارن

 43. مجید گفته است :
  تیر ۱۲ام, ۱۳۹۲

  ممنون از اطلاعاتتون بعضی از ما عادت داریم به بیراهه بزنیم -بیراهه نرو اگر هم مقصد رو نزدیک میکنه – آدم این روزگار باید اطلاعاتش کامل باشه و آموزش و مهارت لازم رو کسب کنه و به طرف مقابلش احساس خوب منتقل کنه و هر چیز رو درست انجام بده رابطه درست و معقول نه غیر متعارف به نحوه احسن بعضی آقایون روش منطقی رابطه جنسی رو نمیدونن و فکر میکنن طرفش مشکل داره و میخان از راه بیراه وارد بشن.

 44. محمدحسین گفته است :
  تیر ۱۲ام, ۱۳۹۲

  عالیه ولی نمیشه ازش گذشت

 45. saeed گفته است :
  تیر ۱۳ام, ۱۳۹۲

  سلام. مطلب جالبی بود. خیلی از خانم ها هم از این نوع رابطه استقبال میکنند.فقط اقایون نیستن که اسرار دارن. ممنون از مطلبتون.

 46. سوسن صالحی گفته است :
  تیر ۱۷ام, ۱۳۹۲

  خداوند مهربان قوم حضرت لوط رابخاطر لواط(همجنسبازی)نابودکرد.خجالت بکشید، دین وایمان وشرف تان کجاست!!؟؟ازخشم خدابترسید………………………………………….

 47. آرامش گفته است :
  تیر ۲۱ام, ۱۳۹۲

  سلام مطالبتون خیلی عالی بود اگر میشه بازم از این مطالب ها رو واسم میل کنید ممنون میشم اینم ادرس ایمیلم هست aramesh6776@yahoo.com

 48. حامد گفته است :
  تیر ۲۳ام, ۱۳۹۲

  درود برشما. ازسایت خوبتون سپاسگزارم.
  بهرحال حتی اگه اسلام هم نمی گفت.از نظر خیلی ها حرکتی بسیار بسیار
  کثیف و وحشیانه می باشد(می بود).

 49. amir گفته است :
  تیر ۲۳ام, ۱۳۹۲

  اگه میدونستی که چه حالی میده این مطلب رو نمیگفتی.

 50. نوید گفته است :
  تیر ۲۴ام, ۱۳۹۲

  خانوم سوسن صالحی، همجنسبازی چه ربطی به نزدیکی از مقعد با همسر داره؟! تو هنوز نمیدونی زن و شوهر همجنس نیستن! که بخوان همجنسباز بشن. حالا تو دلت نمیخواد این کارو نکن. چرا نون ما رو آجر میکنی؟! همین مونده بود تو بیای ما رو از خشم خدا بترسونی.
  .
  سیاوش تو که ۲۰۰ بار اینکارو کرده بودی زودتر میگفتی استفاده از وازلین دردشو بیشتر میکنه تا نازی بیچاره هم انقد عذاب نکشه.
  .
  و حامد، امین حیاتی، رحیم آقایی و دیگر دوستان عزیز شما که دستتون به گوشت نمیرسه لطفا نگاشم نکنید که هوایی بشین. همچین میگن بده انگار جلوشون گذاشتن و اینا نمیخوان.
  .
  و کسی که این مطلبو گذاشتی؛ من راضی، طرف راضی، خدا هم نیمه راضی (مکروه)، ک.. لق ناراضیت.

 51. تنها گفته است :
  تیر ۲۴ام, ۱۳۹۲

  خیلی خیلی عالی

 52. looooooos گفته است :
  تیر ۲۴ام, ۱۳۹۲

  بچه ها خیلی بی تربیتید.ولی نوید خیلی باحال ج دادی حال کردم.اما اصلا من میل به رابطه جنسی رو درک نمیکنم.شایدم مشکلی دارم.ولی واقعا انقد دوس دارید که از همه جا………….؟

 53. سیدمجیدشفتی گفته است :
  تیر ۲۵ام, ۱۳۹۲

  باسلام وخسته.نباشیدممنون بابت اطلاعات مفید وخوبی که در سایتتون میذارین عالی بود متشکرم

 54. محمد گفته است :
  تیر ۲۶ام, ۱۳۹۲

  درسته.بعضی از خانوما واقعا دردشون میاد.اما اینکه بعضی از خانوما خودشون اصرار به این کار دارن بحث جداگانه ای داره.

 55. mohsenshry گفته است :
  تیر ۲۷ام, ۱۳۹۲

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی دختر پسرا هم اونایی که تجربه این عمل زشت داشتن هم اونایی که نداشتن ولی خوبه بدونید این کار شاید از نظر علمی و دینی رد شده باشه ولی خیلی از مردها عاشق این کارن خانوم های محترم لطفا با کمی ورزش در اون جایی که عمل زشت انجام میشه کوچکترش کنید تا مرد ها هوس نکنند نه این که با یه نگاه عاشق اون بشن و از قیافتون غافلپس خواهشا خانومها حجاب و رعایت کنند

 56. پسرخوب گفته است :
  تیر ۲۸ام, ۱۳۹۲

  سلام به پسرا و دخترا.مطلب جالبی گذاشتن توی سایت.خانمایی که خودشونو میکشن کنار این حرفم برا اوناس :۵تاانگشت باهم یکی نیستن درسته عالم وآدم دارن نهی میکنن این کارو اما خانمایی هم هستن که مردای بیچاره رو نمیدونیین که چیکار میکنن!! مردا هم زحمتکشن شب وروز برا کی کار میکنن؟نمیگم همه این کارو بکنید اما بخاطر اینکه رابطبه به خاطر این کارا شکرآب نشه حل کنید ضررش رو هم بگید به طرف مقابل.نوید خان هم انگار دنبال واقعیته!!آقایون و خانوما لطفا مسئله افراط و تفریط مد نظر باشه!!

 57. آراز گفته است :
  تیر ۳۰ام, ۱۳۹۲

  نازی جان فک کنم این اتفاق سرت اومده که داری به سیا پیشنهاد میدی نه غلام

 58. آراز گفته است :
  تیر ۳۰ام, ۱۳۹۲

  بیچاره پسر خوب راست میگه هاما مردا از صبح تا شب کار میکنیم این عقبمون میترکه خوب یه کم زحمتشو خانوما بکشن شاید یکم خستگی مردا در ره

 59. saiid گفته است :
  تیر ۳۱ام, ۱۳۹۲

  با سلام منظور نویسنده فقط و فاعل کار فقط خانمها نیستند چون اکثرا این کار و بعضی اقاپسرا از خانمها گرفتند و پسرهایی که از پشت رابطه دارند خیلی بیشتر از خانمهاست در خانمها معمولا عده ای خواص که شغلشون …….هست با دریافت پول اضافی انجام میدن اما رابطه از پشت رک و روراست باشیم تو پسرها بیشتر است –

 60. فرزین گفته است :
  تیر ۳۱ام, ۱۳۹۲

  تشکر از مطلب و خسته نباشید.

 61. حسینی گفته است :
  مرداد ۱ام, ۱۳۹۲

  عالی بود و مفید

 62. kamelia گفته است :
  مرداد ۲ام, ۱۳۹۲

  salam be hame hame gi kheyli bahalin vali dar kol nakoni in kare zeshto agar ye moge zad zad be sareton be dardesh fekr konid

 63. free گفته است :
  مرداد ۳ام, ۱۳۹۲

  merc

 64. یکی گفته است :
  مرداد ۴ام, ۱۳۹۲

  با اینکه کسی ایجارو نمیخونه اما بابا زنمون کوو که به فکر اونجاش باشیم؟؟؟؟؟

 65. آشنا گفته است :
  مرداد ۵ام, ۱۳۹۲

  پیشنهاد من به آقایونی که به این کار تمایل دارند اینه که این عمل خیلی مسخره را روی خودشون توسط پسرایی که مایلند این کارو انجام بدن وتعدادشون هم زیاده اجرا بشه.نوش جونتون

 66. mohsenshry گفته است :
  مرداد ۶ام, ۱۳۹۲

  دوباره سلام بابا عجب کاریه خانوما یه را برا پیچوندن همسر آیندشون دارن قبلا که اینطوری بود یه ذره خون نشونه پاک دامنی بود الان که کلا با یه عمل ترمیمی ترمینال ماشیثن سنگین هم میشه پاک دامن پس زیاد به اینم موضوع اهمیت ندید

 67. amin گفته است :
  مرداد ۶ام, ۱۳۹۲

  سلام.دم نوید گرم که جواب همتونو داد نوید ک.. تو ک.. همه ک.. مغزا کردی کلی حال کردم.

 68. aysan گفته است :
  مرداد ۷ام, ۱۳۹۲

  etelate xeili xobi dadin mamnon

 69. ارمان گفته است :
  مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۲

  آخه اونایی که دسترسی به واژن ندارن چیکار کنن؟؟ نمیشه همه چیو اینجا مطرح کرد

 70. saye گفته است :
  مرداد ۱۳ام, ۱۳۹۲

  in ye matlabe elmie ..hadeaqal farhang dashte bashino in hame cheto pert nagid khaheshan ..age fek mikunid maskharas pas chera mikhunid va nazarati mizarid k ham ahkam va ham tamam kasaei ro k vase in matlab elmi tahqiq kardano zire soaal mibarid ..shoma haeeii k maskhare mikunido harfaye rakik mizanid hamun behtar k to bi khabari mahz baqi bemunid ta bemirid ..vaqeaan farhange paeeini darin k hame chio hame kaso b tamaskhor migirid ..

 71. NIMA گفته است :
  مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲

  mr30 az etelate khobeton

 72. NIMA گفته است :
  مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲

  mrci az etelaateton

 73. NIMA گفته است :
  مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲

  mrci az etelaateton
  age kasi khast mitone tamas begire moshavere midam man to in zamine kheili tahghigh kardam09124235661

 74. unnamed گفته است :
  مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲

  در جواب تمام حرفایی که خوندم باید چندتا نکته رو بگم.
  ۱-همونطورم که امام صادق گفته و ازش بیزاره علم بیش از عقل بدرد جرز لا دیوارم نمیخوره(یعنی ما چیزایی رو میدونیم که قبلش اطلاعاتی ازش نداشتیم و الان غرورمون اجازه پذیرفتنشو نمیده{نگید دروغه چون همینم برمیگرده به غرور و این نکته کاملا بصورت ناخودآگاهه})
  ۲-عمل جنسی از واژن به این دلیل توصیه میشه که وقتی اون شخصی رو که واقعا دوسش داره بتونی لمسش کنی و درک ( اکثر ما از عشق های پاک رسیدیم به هوس خالی و طغیانگر. زن خیلی لطیفه و باید بفهمیش ولی وقتی نمیفهمیش عقلت به این چیزا نمیرسه که من بخوام بیشتر توضیح بدم)
  ۳-رابطه جنسی از نظر من فقط تحت همون شرایطی که اسلام گفته اوج لذته و تمام کسانیکه روش های بجز اونرو توصیه میکنن کسانی هستن که باید به یک روانشناس مراجعه کنن چون دچار یسری اختلالات شدن که دلیلش یسری کمبودهاست و چون تو کشور ما به این چیزا خوب رسیدگی نمیشه و افراد بجای حل مسئله فقط از زیرش در میرن و میندازن گردن دیگرون اون مشکل درونشون بصورت نامحسوس ایجاد میشه و فقط کسیکه در زمینه ناخودآگاه کار کرده باشه اونو میبینه.
  و نکته آخر اینکه اسلام کسی رو اجبار نکرده که میخواین بهش ظلم یا مورد انتقادش قرار میدین.
  مسعود هستم ۱۹ ساله از مشهد و علاقه وافری به روانشناسی و ضمیرناخودآگاه دارم و به شدت کنجکاو.من یک تجربه عشقی دارم که در انتهاش فهمیدم نیت اون دختر چی بود که منو تشویق میکرد اما کنجکاوی من باعث شد برم دنبال این مسائل و اطلاعات زیادی بدست بیارم و گول اونو نخورم و الانم باکره باشم.
  راستی اونایی که به داستان های … علاقه دارن شما رو جون عزیزتون یبار فقط بار با دید تحلیلی بخونینشون خیلی چیزا دستگیرتون میشه ، ذهن شما خیلی ارزشش بیشتر از این حرفاست که چیزهایی رو درونش بگنجونید که فقط ذهنو پر کنه مثل حافظه گوشیتون که حواستون هست سی پی یوش روش فشار نیاد یا چیزای اضافی و الکی رو میبندین

 75. unnamed گفته است :
  مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲

  متنفرم از اینکه کسی ادعاش بشه و با چندتا حرف سادم دیگه حرفی واسه زدن نداشته باشه من الان مدتیه هی به اینجا سر میزنم تا بلکه کسی حرفی زده باشه ولی میبینم ادعاها بیشتر از اعتقادتون به خودتون و دانشتونه.من خودمو آماده یک بحث سنگین و جنجالی کردم وقتی دیدم اینقدر نظرات زیاده ولی حیف که کسانی میخوان پرچم دار بشن که هیچی از خودشون نمیدونن هیچی…

 76. mohammad گفته است :
  مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲

  خیلی مطالبتون عالیه مرسی از اطلاعات خوبتون

 77. مملی فشفشه گفته است :
  مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۲

  بابا مویًم بِچِه مِشهًدٌم مشتی ….!
  بیا با همدِگه اختِلاط کنم ببینم از چی مِنالی و خودته آماده چی کردی ؟
  شک ندرٌم تو تو کل کل با مو تو کًفِش ممانی ….
  هر کسی هرجور دوس دِره مِتِنه زندگی کنه و به هیچ کًسم هیچ ربطی نِدِره ..
  بابا نویسنده ای مطلبه پربار جیم جمالتو مشتی … چاکریم دربست ….
  سِلامتی بچه های مِشًد ( همو مشهد خودمان) …
  هرکی ادعا کل دِره به مو ایمیل بِزِنه که خوشحال مٌرٌم ، شایدم ذوق مرگ برم … : parvaz0511@yahoo.com

 78. بهار ایرانی گفته است :
  مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۲

  سلام دوست عزیز
  احسنت خیلی خوب بود

 79. نیکا گفته است :
  شهریور ۵ام, ۱۳۹۲

  خیلی اموزنده بود شوهرمن میل شدید ب رابطه مقعدی داره و منومجبور ب این کارمیکنه بنظرمن خیلی لذت بخشه ولی بخاطر اعتقاداتم نمیتونم بپذیرم

 80. sohail گفته است :
  شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۲

  عالی بود اما چیزی که اسلام فرموده اشاره ضعیف کرده بودید چیزی که اسلام فرموده از
  است قاطعا حرام و گناه کبیره میباشد بعد ازین کوشش کنید چیزی که اسلام فرموده از گفته پزشک پیشتر به عرض رسانده شو د (تشکر سهیل از کشور چین

 81. sohail گفته است :
  شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۲

  شما لطفا نظریات را مطالعه بفرمایید (یکی از برادران که نمیشه برادر خطابش کرد به اسم محمد حسین نوشته که نمیشه ازش گذشت من فقداینقدر میگم که حیف و صدحیف از نام حسین که برتو گذاشته اند

 82. sohail گفته است :
  شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۲

  ولی این کار ها رو نو خبر شدم که دربین شما ایرانی ها هم است حیفففففففففففففففففففففففففففففففف

 83. farzad گفته است :
  مهر ۱ام, ۱۳۹۲

  با این که رابطه از مقعد واسم خیلی لذت بخشه ولی راضی نیستم برای لذت بردن خودم کوچکترین مشکل جسمی یا روانی واس کسی که دوسش دارم پیش بیاد پس از خیرش میگذرم ممنون که مارو روشن کردین

 84. سارا گفته است :
  مهر ۶ام, ۱۳۹۲

  به نظر من دوست داشتن که تو رابطه باشه اونقدریه بغل کردن ساده به ادم ارامش میده که فکر لذت بردن از سکس مقعدی به سر ادم نمیزنه……

 85. امید گفته است :
  مهر ۹ام, ۱۳۹۲

  سلام چقدر خوب بود که همه بتونند بر شکست لذات شهوانی خویش فایق ایند

 86. صمد گفته است :
  مهر ۲۸ام, ۱۳۹۲

  سلام از مطالب خوبتون نهایت تشکر را دارم.مر۳۰

 87. نیلوفر گفته است :
  آبان ۳۰ام, ۱۳۹۲

  سلام میخواستم بدونم اربطه از مقعد اگه زیاد باشد و شدتد ضربات الت جنسی مرد به داخل مقعد زن زیاد باشد امکان اسیب رسیدن به پرده بکارت وجود دارد.

 88. MASIH200 گفته است :
  آبان ۱۴ام, ۱۳۹۴

  خیلی خوب بود.ولی تش این ۱چیز دیگه اس

 89. ناشناس گفته است :
  بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۴

  سلام
  خوبی

 90. دره زرشکی گفته است :
  بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۴

  نسبتاخوب بود.ولی ازاین نویده خوشم اومد

ارسال نظر