X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

چطور درد پاره شدن بکارت را کم تر کنیم ؟!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

پرده بکارت در دختران یک امر مهم و به نظر من یکی از نعمتهای خاصی است که خداوند متعال در وجود زن نهاده است تا قداست او را بالاتر برده و به وجود مادی زن مثل وجود معنوی و روحانی او ارزش و قداست بیشتری بدهد.زنی که باید در آینده مهمترین رکن خانواده را تشکیل خواهد داده و فرزندان در دامان پاک و پاکیزه او تربیت بیابند . در اصل این پرده بکارت یکنوع ترمز برای حفظ پاکی و عفت زن محسوب می شود هر چند امروزه متاسفانه …

بکارت با وجود پرده ای به نام پرده بکارت که یک پرده نازک غشایی است موجودیت می یابد . وجود پرده بکارت البته بصورت طبیعی نشانه بکر بودن خانم و نشانه عفت است . هر چند که با بازسازی و ترمیم پرده بکارت کم کم ارزش آن در حال از بین رفتن است . پرده بکارت دارای الیاف الاستیک – اعصاب و رگهای خونی است که بدین علت پارگی آن اغلب با درد و خونریزی مختصری همراه است . البته موارد پارگی پرده بکارت بدون درد و خونریزی هم وجود دارد .

دختران جوان بهتراست بدانند که پاره شدن پرده بکارت به روش شرعی و در شب زفاف و به دست همسر اهمیت و لذت بیش از اندازه ای دارد که خیلی ها دوست دارند آنرا تجربه نمایند.

در این مطلب راهکارهایی برای کاهش درد پارگی پرده بکارت ذکر می شود:

راهکارهایی برای مشکل درد پارگی پرده بکارت
در این مطلب راهکارهایی برای مشکل درد پارگی پرده بکارت ذکر می کنیم که در روش اول درد آن میتواند کم باشد ولی در روش دوم بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد شد.

قبل از انجام روشهای زیر اول می بایست خانم توسط پزشک معاینه شود تا از نظر اختلال آناتومیک چکاپ شود. در صورتی که مشکلی نبود و فقط درد دارید میتوانید از روشهای زیر استفاده کنید.
نکته مهم اینکه اولین رابطه جنسی را به شب بعد از شب عروسی موکول کنید!!!

اگر همسرتان ترس و استرس دارد در شبهای اول بیشتر به معاشقه بپردازید تا هم شما و هم ایشان آمادگی لازم را بدست آورید.
پرده بکارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد.

روش اول با درد کمتر
برای از بین رفتن پرده بکارت باید بر آن فشار و ضربه آلت مرد وارد شود و پوزیشن معمول زن زیر- مرد رو، میتواند این را عملی سازد.
این روش تحریک زیادی را ایجاد میکند که زن را به ارگاسم نزدیک میکند.
در این روش بعد از معاشقه و زمانی که قصد دخول دارید مرد باید همزمان با مالش سینه های زن با یک دست و تحریک کلیتوریس زن با دست دیگر، همسرش را به مرحله ارگاسم و ارضا نزدیک کند ولی قبل از اینکه به ارگاسم برسد دخول را انجام دهد. یعنی زمانی که زن لذت زیادی احساس میکند تحریک کلیتوریس و سینه ها توسط مرد متوقف شود!!! و مرد دخول را انجام دهد. برای تحریک و مالش کلیتوریس از ژل سیمپلکس استفاده نمایید و آرام آرام تحریک را شروع کنید و این ناحیه را خشن ماساژ ندهید.

البته در همین حین که مرد مشغول دخول است زن با یک دست  به تحریک کلیتوریس بپردازد. به این شکل به احتمال زیاد درد کاهش خواهد یافت و حتی شاید احساسش نکند. از ژل سیمپلکس هم برای لیز کردن واژن و راحتی دخول میتوانید استفاده کنید .

روش دوم  با بی حسی و بدون درد
در این روش زن لذتی از طریق دخول احساس نخواهد کرد!
در این روش بعد از معاشقه و عشق بازی، مرد باید از اسپری یا ژل بیحسی سیمپلکس ۲ درصد برای بیحس کردن ورودی دهانه واژن همسرش استفاده کند. و بعد دخول را انجام دهد که بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد کرد. همچنین مرد از کاندوم استفاده کند. در چند شب بعد از پارگی بکارت هم، از ژل سیمپلکس برای لیز کردن واژن و راحتی دخول استفاده کنید. تاثیر اسپری بعد از دو تا چهار دقیقه ظاهر میشود پس باید چند دقیقه قبل دخول اینکار انجام شود و روی ورودی دهانه واژن باید زده شود.

منبع : خبر فارم

۱۱ نظر

 1. سهیل گفته است :
  اسفند ۹ام, ۱۳۹۱

  چطور درد پاره شدن بکارت را کم تر کنیم ؟! و مسائل دیگر ارسال نمایید

 2. مریم گفته است :
  اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۱

  مرسی خیلی اموزنده بود . خسته نباشید

 3. افق گفته است :
  اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۱

  مرسی جالب بود

 4. sara گفته است :
  اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۱

  سلام خوب بود

 5. ahmad گفته است :
  اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۱

  دختر خانمها باید توجه کنند که از روش بی حسی استفاده نکنند چون لذتی نداره و پاره شدن هم فقط یک باره همیشه نیست و دردش هم قشنگه پس شب رویایی خود را خراب نکنید مرسی

 6. giti گفته است :
  اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۱

  ممنون از راهنمایی تون .. در ضمن من با احمد موافقم .. این شب رویایی رو از دست ندید .. 🙂

 7. سهیلاوعباس گفته است :
  فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲

  من وهمسرمم هم با نظر گیتی و احمد موافقیم به هیچ وجه ازدست ندید این شبه قشنگو.

 8. ازاده گفته است :
  خرداد ۸ام, ۱۳۹۲

  مرسی از راهنمای تون .بچه های بالا راست میگن این شب قشنگ ورویای رو به هیچ وجه از دست ندهید .

 9. نوید گفته است :
  آذر ۱۲ام, ۱۳۹۴

  خوب بود اگه توضیحات بیشتر بدید ممنون میشیم.

 10. علی گفته است :
  فروردین ۹ام, ۱۳۹۵

  آموزنده بود مرسی

 11. ebrahim گفته است :
  مرداد ۱ام, ۱۳۹۵

  خیلی ممنون عالی بود

ارسال نظر