X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

چهره بدون آرایش مانکن زن

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چهره بدون آرایش و واقعی مدل و مانکنی که برند معروف تجاری اورال برای تبلیغ محصولاتش از او استفاده میکند خریداران این محصولات را شوکه کرد. خانم اندی مک دوئل از سال ۱۹۸۵ برای برند تجاری اورال یکی از بهترین و معتبر ترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی فرانسه به تبلیغ پرداخته است.
چهره او اخیرا روی پوسترهای تبلیغاتی مربوط به معرفی یک محصول جوانسازی پوست و ضد چروک استفاده شده است. اما اخیرا او در حالی شکار عکاسان شد که هیچ آرایشی به چهره نداشت و صورت او بسیار متفاوت از آنچه در آگهی های تبلیغاتی  دیده میشود بود.

چهره بدون آرایش مانکن زن همه را شوکه کرد!

به گزارش جوانها اندی ۵۴ ساله است و همیشه در تصاویر بسیار جوانتر از سن خود و با صورتی بسیار شفاف و پوستی شاداب و درخشان دیده میشود، اما این هنرپیشه معروف هالیوودی در حالی که از باشگاه ورزشی در لوس آنجلس به سوی خانه در حرکت بود سوژه عکاسان قرار گرفت.
بسیاری از بینندگان این تصاویر بعد از انتشار آنها اعلام کردند واقعا شوکه شده اند و همیشه فکر میکردند این معجزه محصولات اورال است که این زن پوستی این چنین شفاف و زیبا دارد اما چهره واقعی این خانم حکایت دیگری را برای این برند تجاری رقم زد. او اخیرا بازی در یک سریال تلویزیونی را به پایان رسانده است . دختر وی یعنی سارا مارگارت که زیبایی خاصی دارد نیز وارد دنیای مدلینگ شده و به نظر میرسد جانشین مناسبی برای مادرش باشد.

ارسال نظر