X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

کامپیوتری که ۲۵۰ گرم وزن دارد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کامپیوتر کوچک

چکیده:این رایانه ی ۲۰۰ گرمی تنها با یک کابل hdmi به تلویزیون هایی با قابلیت hdmi، وصل می شود و تمامیه ویژگی های یک رایانه را در صفحه ال سی دی یا ال ای دی تلویزیون شما، پیاده می کند.
با این کامپیوتر به راحتی اطلاعات خود را در هر کجا که به تلویزیون با قابلیت HDMI دسترسی دارید، اجرا کنید.rikomagic یک کامپیوتر است که به شکل یک فلش و یک رایانه کوچک آندرویدی است که سیستم عامل آن مبتنی بر android 4/0 است.
Rikomagic mk 802 همچنین دارای یک جک است که می توان کارت های micro sd تا ۳۲ ghz را به آن برای انتقال اطلاعات وصل کرد. همچنین این رایانه ی جیبی دارای یک پورت usb خور با قابلیت usb 2/0 host port است از دیگر ویژگی های این دستگاه شگفت انگیز قابلیت اتصال آن به کی بورد و موس به وسیله ی امواج wireless است.

این رایانه ی ۲۰۰ گرمی تنها با یک کابل hdmi به تلویزیون هایی با قابلیت hdmi، وصل می شود و تمامیه ویژگی های یک رایانه را در صفحه ال سی دی یا ال ای دی تلویزیون شما، پیاده می کند.

از آنجایی که این وسیله یک رایانه بر پایه allwinner a10 است، شما به راحتی می توانید آن را با نصب یک مایکرو اس دی به سیستم های مبتنی بر لینوکس خود در اختیار بگیرید.

از دیگر ویژگی های فیزیکی این رایانه، اندازه ی آن است که ۸/۸×۳/۵×۱/۲ سانتی متر بوده و همانطور که اشاره شد، این وسیله ۲۰۰ گرم است.

از دیگر خصوصیت های این رایانه ی جیبی ۸ سانتی متری پردازنده ی مالی ۴۰۰، رم ۵۱۲mb و حافظه ی داخلی ۴ gb است.

این رایانه قابلیت اتصال به وسیله ی wifi را به اینترنت داراست.

به گفته ی شرکت سازنده ی این محصول، قرار است که رایانه ی ۲۰۰ گرمی در این ماه با قیمت احتمالی کمتر از ۲۰۰ دلار به بازار عرضه شود.

این رایانه ارزان قیمت قرار است پیش از مدل fxi techs cot ton candy به بازار روانه شود، techs cot ton candy یک مدل گرانتر از riko magic cnx soft است که ویژگی بارز آن نسبت به مدل پیشین قابلیت اتصال این دستگاه به تلویزیون های hdmi بدون نیاز به کابل است.

از دیگر ویژگی های این مدل arm دو هسته ای cpu 4 هسته ای ۲۰۰ mp و رم ۱ gb است.

و در پایان این وسیله قابلیت اتصال به smart phone ها، pc ها، نوت بوک ها، تبلت و سیستم عامل های مکینتاش را دارد و از رسانه هایی که پشتیبانی می کند قابلیت ذخیره سازی انبوه به وسیله پورت usb را داراست.

ارسال نظر