X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

کنسل شدن کنسرت ریحانا به خاطر بیماری

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:خبر کنسل شدن این کنسرت توسط ایستگاه رادیویی بالتیمور منتشر شد . این ایستگاه رادیویی صبح همان روزی که قرار بود کنسرت برگزار شود در وب سایت خود نوشت:کنسرتی که قرار بود امشب در بالتیمور برگزار شود به تعویق افتاد.

التهاب حنجره ریحانا رفع نشد و او برای دومین بار مجبور شد یکی از کنسرتهای تور جهانی خود را کنسل کند .

این ستاره پاپ، روز جمعه با اجرای کنسرت در« بوفالو » واقع در نیویورک ، تور جهانی خود را آغاز کرد اما برنامه تور او بخوبی پیش نرفت و او مجبور شد به علت بیماری ، دومین کنسرت خود که قرار بود روز یکشنبه در بوستون برگزار شود را کنسل کند .

ریحانا امیدوار بود که ناراحتی حنجره او در طی چند روز درمان شود و بتواند در «بالتیور » به روی صحنه برود اما بیماری این خواننده مشهور رفع نشد و او نتوانست این کنسرت را اجرا کند.

خبر کنسل شدن این کنسرت توسط ایستگاه رادیویی بالتیمور منتشر شد . این ایستگاه رادیویی صبح همان روزی که قرار بود کنسرت برگزار شود در وب سایت خود نوشت:کنسرتی که قرار بود امشب در بالتیمور برگزار شود به تعویق افتاد.

متاسفانه التهاب حنجره و آنفلوانزای شدید ریحانا هنوز خوب نشده است و در حال حاضر نمی تواند برنامه اجرا کند. آن دسته از طرفداران ریحانا که بلیط این کنسرت را تهیه کرده بودند می توانند بلیط هایشان را نگه دارند تا تاریخ دقیق کنسرت بعدی بالتیمور مشخص شود.

ارسال نظر