X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

گردشگری اروپایی قربانی هوس هندی ها شد !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IMG18362548

این گردشگر سوئیسی که به همراه همسرش در یکی از جنگل های مادایا پرادش چادر زده بود توسط چهار مرد مورد حمله قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده است.

جام فرهنگی؛ شبکه یورو نیوز گزارش داد: پلیس هند اعلام کرد که یک زن ۳۹ ساله اروپایی جمعه شب مورد تجاوزِ گروهی قرار گرفته است.

گزارش اداره ثبت ملی جرایم حاکی است که در سراسر شبه قاره هند، به طور میانگین هر ۲۰ دقیقه به یک زن تجاوز می شود. این در حالی است که پلیس احتمال می دهد که از هر ۱۰ تجاوز تنها ۴ مورد گزارش می شود.

ماماتا شارما، رئیس کمیسیون ملی زنان هند می گوید: «بسیاری از حوادث خشونت علیه زنان اکنون مورد توجه قرار گرفته و دولت کاملا نسبت به آن حساس است. متهم باید تنبه شود و ما باید توجه کنیم که چه تصویری از هند ما به جهان بیرون ارایه می کنیم. دولت باید اقدامی قاطع اتخاذ کند.»

ماه دسامبر سال گذشته میلادی تجاوز گروهی به یک دختر دانشجوی ۲۳ ساله موجب خشم عمومی شد و تظاهرات صد ها هزار تن از شهروندان هند را به پیشگامی زنان کنشگر اجتماعی درپی داشت.

سایت دویچه وله هم در این خصوص گزارش داد: در هند یک زن گردشگر سوئیسی مورد تجاوز دسته‌جمعی قرار گرفته است. او و شوهرش مشغول انجام توری با دوچرخه بودند تا از بنای تاریخی تاج محل دیدن کنند. پلیس هند در این میان عاملان احتمالی این واقعه را بازداشت کرده است.

گروهی مرد در هند به یک زن گردشگر سوئیسی و شوهرش حمله کرده، آنان را مورد ضرب و شتم قرار داده و همچنین به‌طور دسته‌جمعی به این زن ۳۹ ساله تجاوز کرده‌اند.

وزارت امور خارجه سوئیس با انتشار بیانیه‌ای “تأثر عمیق” خود از این واقعه دلخراش را ابراز داشته و از مقام‌های هند خواسته است که تمام تلاش خود را در راه بازداشت، محاکمه و مجازات عاملان این تجاوز دسته‌جمعی انجام دهد.

برخورد قاطع با عاملان

چندی پیش نیز تجاوز فجیع دسته‌جمعی به یک دختر دانشجو در هند خشم و انزجار جامعه بین‌الملل را برانگیخت.

حال دولت هند قصد تصویب قانونی را دارد که طبق آن عاملان تجاوز دست‌کم به بیست سال حبس محکوم می‌شوند. در صورتی که قربانی تجاوز جان خود را از دست بدهد یا دچار اغما شود، مجازات مرگ انتظار عاملان را خواهد کشید.

index2

منبع : jamnews.ir

ارسال نظر