X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

اسامی نامزد های کل شهر های ایران

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اسامی نامزدهای منتخب مجلس نهم ، به تفکیک شهر

http://padida.ir/wp-content/uploads/2012/03/election-nine-160x120.jpg

 

با آغاز شمارش آرا، نتایج انتخابات در شهرهای کوچک کشور در همان ساعات نخست پس از رأی گیری مشخص می شود.
در همین راستا، محمدرضا تابش برای چهارمین بار نماینده شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش خبرنگار مهر،‌ محمدرضا تابش با ۲۸ هزار رای، حسین کلانتری با ۱۰ هزار رای و رشیدی احمد آبادی دو هزار رای در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از آن خود کردند.

بر این اساس محمدرضا تابش برای چهارمین بار متوالی یک کرسی از مجلس بهارستان را از ‌آن خود کرد.

تابش عضو فراکسیون اقلیت(اصلاح طلبان) مجلس هشتم و خواهرزادهٔ سید محمد خاتمی است.

در همین حال، کاظم جلالی برای چهارمین بار نماینده شهرستان شاهرود در مجلس شورای اسلامی شد.

بر این اساس کاظم جلالی که در مجالس ششم، هفتم و هشتم نماینده مردم شاهرود بوده است،‌
برای چهارمین بار متوالی یک کرسی از مجلس بهارستان را از ‌آن خود کرد.

جلالی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم است.

 

نیر

دقایقی بعد از این که تابش و جلالی به عنوان اولین منتخبان مجلس نهم شناخته شدند، از نیر خبر رسید که منصورحقیقت پور بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است.وی کاندیدای جبهه پایداری بود.

نی ریز و استهبان

محمد سقایی با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده مردم این دو شهرستان انتخاب شد.

شهربابک

انتخابات در آن رایانه ای بوده و حسین فتاحی رای اول را کسب کرده و به مجلس راه یافته است.

سلسله و دلفان

حجت الله خدائی سوری به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.

دهلران، آبدانان و دره شهر

علی محمد احمدی با ۲۷ هزار رای از حوزه جنوب استان ایلام به مجلس رفت.

کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون

حجت الاسلام وحید احمدی پیروز انتخابات مجلس نهم در حوزه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون شد.

چناران و طقبه:

محمد دهقان، کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان برنده شد.

بیرجند و درمیان

با وجود آنکه هنوز کار شمارش آرا در تمام صندوق ها به پایان نرسیده ولی گزارش ها از پیروزی حجت الاسلام عبادی در این حوزه حکایت دارد.

فردوس، طبس و سرایان و بشرویه

محمد علی عبدالله زاده با اختلاف زیاد نسبت به رقبا در صدر است و با توجه به اختلاف چند برابری با نفر دوم بعید به نظر می رسد وضع این حوزه نیز تغییر داشته باشد.

کوهدشت

الهیار ملکشاهی به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.

اسلام آبادغرب و دالاهو

علی جلیلیان با کسب بیشترین آرا توانست به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند.بعد از جلیلیان، حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده فعلی مردم اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی، با اختلاف فاحشی در رتبه دوم قرار گرفته است.
کاشمر

محمد اسماعیل نیا از اینشهرستان به مجلس نهم راه یافت و محمدرضا خباز نماینده فعلی کاشمر از راه یافتن به مجلس بازماند

درگز

حسین محمد زاده به عنوان منتخب مردم به مجلس نهم راه یافت

گرمی

میر قسمت موسوی با بیش از ۱۸ هزار و چهار رای به عنوان نماینده انتخاب شد.

سنقر

محمدابراهیم محبی با کسب ۱۹ هزار و ۲۰۰ رای، به عنوان نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.وی تحت حمایت جبهه متحد اصولگرایان بود.

آران و بیدگل

منصوری با ۲۰ هزار رأی از ۲۳ هزار رأی مأخوذه برنده این رقابت است.

قائن

جواد هروی با بیش از ۳۲ هزار رای به بهارستان نهم راه یافت.

سمنان

علیرضا خسروی با ۲۳۰۰۰ رای نفر اول و مصطفی کواکبیان با ۱۹۰۰۰ رای نفر دوم شد.

خسروی کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان است.

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری نامزد مورد حمایت جبهه متحد برای اولین بار وارد مجلس می شود.

قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

فتح الله حسینی بیشترین آرا را کسب کرد.

پاکدشت

فرهاد بشیری نامزد جبهه متحد اصولگرایان با حدود ۳۵ هزار رأی نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی شد.

گچساران و باشت

با شمارش ۸۱ صندوق رای در این حوزه انتخابیه، غلامرضا تاجگردون با اختلاف حدودا دو برابری از نفر دوم
در صدر نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه قرار دارد.

پارس آباد و بیله سوار

حجت الاسلام حبیب برومند با بیش از ۴۳ هزار رای به مجلس راه یافت.

دماوند و فیروزکوه

شاهرخ رامین برنده انتخابات شد.

اردبیل نیر و نمین و سرعین

صداقت فرجی نیر بیشترین آرا را به خود اختصاص داد.

الیگودرز

محمد تقی توکلی به عنوان نماینده مردم این شهرستان در مجلس نهم انتخاب شد.

 

نتایج فوق دیشب اعلام شدند و شمارش آرا در صبح امروز به نتایج زیر رسید:

الیگودرز:
محمدتقی توکلی

گرمسار و آرادان:
غلامرضا کاتب( پروین احمدی نژاد رأی نیاورد.)

خرامه، سروستان و کوار:
داریوش اسماعیلی

بهار و کبودرآهنگ:
عیسی جعفری

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت:
محمد مهدی برومندی

بشاگرد، سیریک و جاسک:
عبدالکریم هاشمی

رزن:
عطا‌الله سلطانی‌صبور

لارستان، خنج و گراش:
جمشید جعفرپور

بناب:
محمد باقری بنابی

بروجن:
امیر عباس سلطانی

اسدآباد:
بهروز نعمتی

سراب و مهربان:
مهناز بهمنی

جهرم:
محمدرضا رضایی کوچی

علی آبادکتول:
رحمت الله نوروزی
گنبدکاووس:
سلیمان عباسی

اقلید:
الیاس طاهری

سپیدان:
عنایت الله هاشمی

دشتستان:
حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد

بوشهرگناوه و دیلم:
دکتر عبدالکریم جمیری

دیر، کنگان و جم:
حجت الاسلام شیخ موسی احمدی

دشتی و تنگستان:
حجت‌الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی

بابل:
حجت الاسلام علی اکبر ناصری
حسین نیازآذری

بستان‌آباد:
غلامرضا نوری

کازرون:
شاهین محمدصادقی

فسا:
محمدحسن دوگانی

ورزقان و خاروانا :
الله وردی دهقان

هشترود و چاراویماق:
غلامحسین شیری

رستم و ممسنی:
نوذر شفیعی

مشگین شهر:
یونس اسدی

نهاوند:
مهدی سنایی

شهریار:
حسین گروسی
لردگان:
جلیل و خالدی رقابت در مرحله دوم انتخابات

دورود و ازنا:
حسین گودرزی و عباس قائدرحمت رقابت در مرحله دوم

نهبندان و سربیشه:
مراد هاشم‌زهی

شیروان:
عبدالرضا عزیزی

اسفراین:
هادی قوامی

شوش:
سید راضی نوری

پلدختر:
علی کائیدی و حمید کاظمی رقابت در دور دوم انتخابات

نور و محمودآباد:
عبدالوحید فیاضی

نوشهر و چالوس:
‌احمدی لاشکی

آمل:
عزت‌الله یوسفیان‌ملا

خلخال و کوثر:
جلیل جعفری‌بنه

اندیمشک:
سید عیسی دارایی

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه:
محمد علی عبدالله‌زاده

دیر، کنگان و جم:
شیخ موسی احمدی

دشتی و تنگستان:
حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی

آستارا:
صفر نعیمی‌زر

بیرجند و درمیان:
حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی

بابل:
حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری

رامیان و آزادشهر:
رضا صابری

کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان:
محمدجواد نظری‎مهر

دلیجان و محلات:
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی

ساوه و زرندیه:
شهلا میرگلو

مینودشت، کلاله و مراوه‎تپه:
عبدالکریم رجبی

خمین:
محمدابراهیم رضایی

تفرش و آشتیان و فراهان:
کاظم سپاسی

اراک و کمیجان و خنداب:
محمدحسن آصفری
عباس رجایی

شهریار، قدس و ملارد:
حسین گروسی

نوشهر و چالوس:
قاسم احمدی لاشکی

بویراحمد و دنا:
محمد زارعی

سلماس:
علی اکبر آقایی مغانجویی

سیرجان و بردسیر:
شهباز حسن پور

رفسنجان و انار:
حسین آذین

کرمان و راور:
محمد مهدی زاهدی و محمد رضا پور ابراهیمی

جیرفت:
فرج الله عارفی

بم، ریگان و نرماشیر:
موسی غضنفرآبادی

بافت:
علیرضا منظری توکلی

کهنوج، فاریاب، منوجان و رودبار:
حجت الاسلام محمد رضا امیری

زرند:
حسین امیری

زاهدان:
حسینعلی شهریاری و ناصر کاشانی

ورامین و پیشوا:
سید حسین نقوی حسینی

بهمئی و چرام:
سید علی محمد بزرگواری

نهبندان و سربیشه:
مراد هاشمزهی

ساوجبلاغ نظراباد و طالقان:
مفید کیائی نژاد

مسجدسلمیان، هفتکل، لالی و اندیکا:
اسماعیل جلیلی

یزد :
سیدمحمدکاظم وزیری هامانه
محمدصالح جوکار

قائم شهر، سوادکوه و جویبار:
کمال علی پور
سید هادی حسینی

دامغان:
عبدالرحمان رستمیان

آستانه اشرفیه:
محمدحسین قربانی

ارومیه:
نادر قاضی پور (شمارش آرا برای شناختن دو نماینده دیگر ادامه دارد.) قاضی پور در آخرین روز تبلیغات انتخاباتی تأیید صلاحیت شد.

بهار و کبودراهنگ:
محمدعلی پورمختار

بهشهر، نکا و گلوگاه:
احمد علی مقیمی

ساری و میاندرود:
محمد دامادی و سید رمضان شجاعی

قائم شهر، جویبار و سوادکوه:
ترتیب کمال علی پور
سید هادی حسینی

بابل:
حجت الاسلام علی اکبر ناصری زاده
حسین نیاز آذری

بابلسر و فریدونکنار:
مقداد نجف نژاد

آمل:
عزت الله یوسفیان ملا

تنکابن و رامسر:
شمس الله شریعت نژاد و علی شمس(رقابت در دور دوم)

نوشهر و چالوس:
قاسم احمدی لاشکی

نور و محمودآباد:
عبدالوحید فیاضی(ناطق نوری، قدیمی ترین نماینده مجلس بعد از ۳۰ سال نمایندگی این شهرستان ها در انتخابات شکست خورد.)

یک نظر

  1. درویش گفته است :
    اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۰

    آقای محترم
    نتیجه انتخابات بهار و کبودراهنگ آقای دکتر محمد علی پور مختار می باشد نه عیسی جعفری
    عجب سایت بروز و صدق گویی دارید .

ارسال نظر