X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

۱۰ بازی برتر برای آندروید و ios

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:چگونه می‌توان یک بازی بیسبال بسیار آرام ساخت؟ اگر آن را به یک بازی کارتی تبدیل کنید، موفق به انجام چنین کاری شده اید. سری Big Win توانسته علاقه مندان به بازی های ورزشی را به سمت خودش جلب کند و این در حالیست که نمی توان این مجموعه را دقیقاً در رسته عناوین ورزشی دانست.

Fester Mudd: Episode 1

پلتفرم: Android/iOS

یاد LucasArts به خیر. این استودیو سلطان بازی های ماجراجویی بود. در این اواخر نیز آن ها عناوین جالبی را برای پلتفرم‌ های همراه راهی بازار کرده بودند که یکی از آن ها Fester Mudd نام دارد. در این بازی زندگی ارزان است و طلا حرف اول را می زند. قهرمان شما نیز سعی می کند تا خودش را به فرد پولداری تبدیل کند. روند بازی نیز به شکل Point and Click ساخته شده و شما باید محیط را دقیق بررسی کنید.

Big Win MLB

پلتفرم: Android/iOS

چگونه می‌توان یک بازی بیسبال بسیار آرام ساخت؟ اگر آن را به یک بازی کارتی تبدیل کنید، موفق به انجام چنین کاری شده اید. سری Big Win توانسته علاقه مندان به بازی های ورزشی را به سمت خودش جلب کند و این در حالیست که نمی توان این مجموعه را دقیقاً در رسته عناوین ورزشی دانست. نسخه جدید BW به سراغ ورزش بیسبال رفته است. شما باید کارت بازیکنان مختلف را بدست بیاورید و به وسیله آن ها با دیگران رقابت کنید.

Captain Oil

پلتفرم: Android/iOS

این بازی کمی عجیب و غریب است و به شکل بدی به انگلیسی ترجمه شده است. اینکه چرا شخصیت اصلی بازی Oil است و یا چرا یک سفینه فضایی دارید، چیزهایی هستند که درباره آن ها توضیحی داده نمی شود. بازی در سال ۲۰۱۳ رخ می دهد و قهرمان اصلی در یک محفظه شیشه ای گرفتار شده است. او از یک سلاح لیزری بسیار خوب بهره می برد که می‌تواند چیزهای زیادی را نابود کند. Captain Oil یک بازی ماجرایی-معمایی است که در آن با چالش‌های زیادی روبرو می‌شوید.

Tennis in the Face

پلتفرم: Android/iOS/Windows Phone

اگر راجر فدرر (Roger Federer) روزی عصبانی شود، به احتمال زیاد کارهایی را خواهد کرد که در بازی Tennis in the Face مشاهده می کنید! قهرمان بازی توپ های تنیس را به سمت آدم بد‌ها پرتاب می‌ کند و سعی می کند تا آن ها را از بین ببرد. در این زمان می بینید که آن ها به چه صورت به هوا پرتاب می‌ شوند. شخصیت اصلی پیت پاگاسی (Pete Pagassi) نام دارد و می خواهد شهر را از کمپانی ای که نوشیندنی های انرژی زا تولید می‌ کند، نجات دهد.

۲Fuse

پلتفرم: Android/iOS

این بازی به شکل احمقانه ای راحت است. شما دو دایره را با یک شماره یکسان و یک رنگ مشاهده می کنید و باید روی آن ها اشاره کنید و به سراغ دایره های دیگر بروید. در واقع چالش بازی در این است که شما چقدر می توانید این کار را سریع انجام دهید. بازی کاملاً بر اساس زمان طراحی شده و شما باید در هر زمان بیشترین امتیاز را ثبت کنید. استفاده از صداهای هیجان انگیز و روند راحت ۲Fuse باعث می شود تا خیلی ها آن را تجربه کنند.

Grumpy Bears

پلتفرم: Android/iOS

چند خرس وحشی می خواهند شما را تکه و پاره کنند. البته خرس هایی که در Grumpy Bears مشاهده می کنید از نوع عروسک های Teddy هستند! اما از خوش شانسی بازیکنان، شخصیت اصلی دارای سلاح های مختلفی است که می تواند از خودش در برابر حمله آن ها دفاع کند. شما در یک کامیون حامل عسل هستید و خرس ها نیز برای بدست آوردن عسل ها به شما حمله می کنند.

Vector

پلتفرم: Android/iOS/Windows Phone

Vector یک بازی فوق العاده زیباست که در آن باید بدوید، بپرید و از دست نگهبان‌ها فرار کنید. در همین حال، باید آیتم هایی که در محیط بازی قرار گرفته اند را جمع آوری کنید. بازی یک حالت Arcade بسیار عالی دارد و تجربه جالبی از Free Running را به همراه می‌آورد. حالت گرافیکی Vector نیز زیبا است و توانسته فضای منحصر به فردی را به وجود بیاورد.

Amiga Forever Essentials

پلتفرم: ‌Android

Amiga Forever Essentials نه یک بازی است و نه یک شبیه ساز، اما این برنامه باعث می شود که شما بتوانید از بازی های کلاسیک Amiga استفاده کرده و ROMهای مختلف را دانلود کنید. سپس نرم‌افزار آن ها را هم دانلود کنید و مشغول بازی شوید. AFE به خوبی روی پلتفرم‌های Android کار می کند و بیش از ۵۰۰ برنامه مختلف را دور هم قرار داده است.

Flight Lander

پلتفرم: Android/iOS

حتی با دیدن تصاویر این بازی نیز نمی توان درباره آن صحبت کرد. هواپیما های کاغذی ای که منفجر می شوند، از بخش های جالب Flight Lancer هستند. شما باید هواپیمای خود را طوری هدایت کنید که در امان باشد. گرافیک بازی واقعاً جذاب است و ۱۰ مرحله بسیار پر هیجان برای آن ساخته شده اند. همچنین در هر ۳ روز نیز می توانید یک مرحله جدید برای آن دانلود کنید.

World Torch Challenge

پلتفرم: Android/iOS

در این بازی باید منتظر مسابقات مختلفی باشید که در آن ها باید رکورد به جا بگذارید. در World Torch Challenge می توانید در مقام کشور خود مسابقه دهید و رکورد ثبت کنید. در افسانه ها آمده که آتش مشعل نزدیک به ۳۰۰۰ سال است که می سوزد و همچنان این ورزشکاران باید آن را روشن نگه دارند. این بازی بسیار هیجان انگیز است و مدهای مختلفی دارد که لذت آن را دو چندان کرده اند.

ارسال نظر