X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

دانلود آموزش تصویری کنترل پنل گوگل ادسنس(google adsense)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سلام به همه طرفداران گوگل ادسنس
امروز براتون فیلم آموزشی کنترل پنل گوگل ادسنس رو آماده کرده ام . شما پس از عضویت باید نحوه کار کردن با پنل کاربری گوگل ادسنس رو بلد باشید . این فیلم به شما می آموزد که یک مبتدی چگونه با این پنل کار کند .

گوگل ادسنس چیست ؟

Google-Adsense

در این سرویس وب مستر ها و صاحبان وب سایت ها می توانند با باز کردن یک اکانت در گوگل ادسنس ، تبلیغات ادوردز گوگل را در وبسایتشان نمایش دهند و از این را کسب درآمد کنند. امروزه سرویس ادسنس گوگل تبدیل به یکی از بزرگترین و بهترین روشهای درآمدزائی برای وب مستر ها شده است. درآمدی که از این راه بدست می آید بستگی به میزان ترافیک وبسایت و موضوع وبسایت و کیفیت مطالب آن دارد و می تواند از ماهی چند دلار تا چندین هزار دلار متغیر باشد.

وقتی کاربری وارد وبسایتی می شود که تبلیغات گوگل در آنجا نمایش داده می شود، در صورتیکه بر روی تبلیغات کلیک کند، صاحب وبسایت مبلغی را دریافت می کند. این مبالغ در حساب شخصی وی در کنترل پنل ادسنس انباشته می شود و در انتهای هر ماه گوگل درآمد کسب شده توسط آن وبسایت را برای فرد ارسال می کند.

 شما پس از اینکه عضو ادسنس شدید و وبسایت شما از جانب گوگل مورد تایید قرار گرفت، شما می توانید وارد اکانت ادسنس خود شوید. ولی اگر شما برای اولین باری است که وارد سیستم گوگل ادسنس می شوید باید آموزش کافی را در این سیستم ببینید . خیلی ها هستند که برای اولین بار که در این سیستم وارد می شوند کنترل پنل برای آنها سخت و مشکل می باشد . چه بهتر که قبل از هر کاری خود را آماده سازید .

برای اینکه شما هم بتوانید از این طریق کسب درآمد نمایید فیلم آموزشی زیر را دانلود کنید :

دانلود فیلم آموزشی کنترل پنل گوگل ادسنس (Google Adsense)

پسورد : www.padida.ir

علاقه مندان گوگل ادسنس در صورت هر گونه ابهام و سوالی میتونن در همین مطلب ارسال نظر نمایند ، تا در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود .

ارسال نظر