X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

ارسال دختران زیر ۱۰ سال برای جهاد نکاح!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکیده:عایشه می گوید که این زن ۳۸ساله موفق شده است تا دختران تونسی را متقاعد کند که “شهادت در سوریه” بهتر از زندگی فعلی آنهاست و بدین ترتیب آنها را وادار به ترک تحصیل کرده است.

دختر ۲۰ساله ای به نام عایشه در گفتگو با شبکه “تونسنا” از فجایع جدیدی در مورد جهاد نکاح در سوریه پرده برداشت.

ارسال دختران ۱۰ساله به سوریه برای جهاد نکاح!+عکس

به گزارش تی نیوز، عایشه ۲۰ساله در گفتگویی با شبکه “تونسنا” گفت که زن مسن ۳۸ساله ای دختران را از دانشگاه های تونس انتخاب و آنها را از جامعه دانشگاهی تونس برای جهاد نکاح معرفی کرده است.
به گفته عایشه، این زن ۳۸ساله موفق شده است تا چند دختر باحجاب را که سن آنها از ۱۰سال تجاوز نمی کند را در دام “جهاد نکاح” بیندازد.

عایشه می گوید که این زن ۳۸ساله موفق شده است تا دختران تونسی را متقاعد کند که “شهادت در سوریه” بهتر از زندگی فعلی آنهاست و بدین ترتیب آنها را وادار به ترک تحصیل کرده است. گفته می شود که حداقل دو تن از این دختران به سوریه رفته و به نیروهای مخالف بشار اسد پیوسته اند.

۲ نظر

  1. Hesam گفته است :
    خرداد ۱۰ام, ۱۳۹۲

    با سلام – لطفاً کمتر دروغ بگویید و بنویسید . آخر در کدام دانشگاه دختران ده ساله وجود دارند ؟؟ صد البته من با کشتار و جنایت در هر جا و بدست هرکسی باشد شدیداً مخالفم و آنرا محکوم میکنم حال بشار اسد باشد یا مخالفین بشار ولی دردآور این است که هر دو طرف از پیروان اصیل و متعصب اسلام هستند ؟؟

  2. حسین گفته است :
    خرداد ۱۲ام, ۱۳۹۲

    دروغگوههههههههههههههههههههههها

ارسال نظر